www.digimanie.cz
>
>
>
>

Neoficiální info o Canon EOS M6 Mak II na internetu

Neoficiální info o Canon EOS M6 Mak II na internetu
, , aktualita

Na internetu se začaly objevovat neoficiální informace o novém připravovaném CSC fotoaparátu Canon EOS M6 Mark II. Ten by měl být určen zejména pro vloggery, kterým má nabídnout lepší video s účinnější stabilizací, duální pixely a nový 32MPx čip. 

K oblíbeným
reklama
APS-C fotoaparáty společnosti Canon by měly být brzy aktualizovány. Na internetu se objevují uniklé specifikace modelu EOS M6 Mark II, který by se údajně měl objevit 28. srpna spolu i s modelem EOS M5 Mark II. Novinka v podobě EOS M6 Mark II by měla být zaměřena především na dnes tak oblíbené vlogování. Novinkou by měl být 32,5MPx APS-C senzor, který bude spolupracovat s procesorem DIGIC 8+.
 
Canon EOS M6
 
původní Canon EOS M6
 
Sekvenční snímání by se mělo zrychlit až na 16 fps, má umět nejen Full HD video, ale také UHD 4K, a to dokonce bez nepříjemného ořezu. Otázkou však je, zda bude podporovat autofokus pomocí duálních pixelů i ve 4K režimu, což většina Canonů neumí, spekuluje se i nad detekcí očí. Objevit by se měl i nový profil Movie Picture Style. Do hry by měla přijít i možnost použít elektronickou závěrku, která zkrátí minimální čas z 1/4000 na 1/16000 sekundy. Dále se hovoří o podpoře elektronického hledáčku a nabíjení přes USB-C. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Aplikace Google Photos rozšiřuje rozpoznání textu OCR Aplikace Google Photos rozšiřuje rozpoznání textu OCR
Mobilní aplikace Google Photos rozšiřuje schopnosti své zajímavé funkce pro rozpoznávání textu. Ta umožňuje nejen najít text v obrázcích a zkopírovat jej do schránky, nyní ale umožní i vyhledávat v obrázcích podle textu, který je na nich vyfocen.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Canon si patentoval objektiv RF 17-70mm f/3.5-5.6 Canon si patentoval objektiv RF 17-70mm f/3.5-5.6
Canon si nechal patentovat další optický návrh nového objektivu pro bajonet RF. Tentokrát půjde o širokoúhlý zoom se 4,1× optickým zoomem v rozsahu 17 až 70 milimetrů a standardní světelností F3,5 až F5,6.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Teaser Tamronu ukazuje 4 nové objektivy pro Sony FE Teaser Tamronu ukazuje 4 nové objektivy pro Sony FE
Tamron zveřejnil nový teaser, ve kterém láká na "velké" věci. Hodlá totiž představit hned 4 nové objektivy pro CSC fotoaparáty. Má jít o modely pro velmi populární full frame systém od společnosti Sony.
22.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Viltrox uvede 3 APS-C objektivy se světelností F1.4 a AF Viltrox uvede 3 APS-C objektivy se světelností F1.4 a AF
Výrobce objektivů a příslušenství Viltrox si chystá tři novinky s pevnou ohniskovou vzdáleností. Všechny budou mít autofokus a výbornou světelnost F1,4, přičemž budou určeny pro APS-C CSC fotoaparáty.
22.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Metabones SpeedBooster Ultra 0.71× pro Fujifilm GFX Metabones SpeedBooster Ultra 0.71× pro Fujifilm GFX
SpeedBoostery od společnosti Metabones nemusí být určeny jen pro malé senzory, kde chceme dosáhnout výkony velkých senzorů. Nová verze je dokonce pro středoformát Fujifilm GFX a dovoluje montáž objektivů Hasselblad V.
21.8.2019, aktualita, Milan Šurkala