www.digimanie.cz
>
>
>
>

Nikon D6 má být ohlášen 4. září, prý dostane IBIS

Nikon D6 má být ohlášen 4. září, prý dostane IBIS
, , aktualita
Už zítra by prý Nikon měl ohlásit vývoj nové zrcadlovky Nikon D6. Prosakující informace na internet hovoří např. o zabudování mechanické stabilizace senzoru, vysoce kvalitním 4K 60p videu a dalších vymoženostech.
K oblíbeným
reklama
Internetem začínají čím dál častěji kolovat informace o připravované zrcadlovce Nikon D6. Její vývoj by údajně měl být oznámen zítra, a tak se nyní jen můžeme podívat, co by tento nový fotoaparát údajně měl dle úniků nabízet. Vypadá to, že by měl obsahovat 24MPx full frame snímač, který by měl být netradičně pro zrcadlovky Nikonu mechanicky stabilizovaný (IBIS). To má ve výsledku zajistit především mnohem lepší výsledky při natáčení videa, které je v dnešní době čím dál důležitější vlastností fotoaparátu.
 
Nikon logo
 
Ostatně by tu mělo být 4K video při 60 snímcích za sekundu, což u full frame fotoaparátů není ještě moc běžné (nabízí to především Panasonic u svých Lumixů S1/S1R, případně dražší Canon EOS-1D X Mark II). Dále se mluví o tom, že nejdelší přímo nastavitelný expoziční čas bude prodloužen z 30 na 120 sekund. Nikon měl také zapracovat na systému autofokusu, mají zde být dva CFexpress sloty a dva procesory EXPEED.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Lady Gaga na Twitteru zveřejnila kradenou fotku z fotobanky i s vodoznakem Lady Gaga na Twitteru zveřejnila kradenou fotku z fotobanky i s vodoznakem
Máme zde další problém ohledně autorských práv. A opět je v roli hříšníka známá osobnost, která by rovněž nebyla ráda, kdyby se kradly její umělecká díla. Tentokrát jde o Lady Gaga, která vzala fotku ze Shutterstocku dokonce i s vodoznakem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Žena rozjela zajímavý byznys, za $10 smaže z fotky ex-partnera Žena rozjela zajímavý byznys, za $10 smaže z fotky ex-partnera
Pokud to umíte s Photoshopem, dají se najít vskutku zajímavé způsoby, jak zpeněžit své schopnosti. Jedna žena našla díru na trhu a začala lidem mazat ex-přítele a ex-přítelkyně ze společných fotografií. A lidé se mohou zbláznit.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Laowa uvedla makro objektiv 65mm f/2.8 Macro APO s 2× zvětšením Laowa uvedla makro objektiv 65mm f/2.8 Macro APO s 2× zvětšením
Venus Optics přichází s dalším zajímavým makro objektivem, kterým je Laowa 65mm f/2.8 2x Ultra Macro APO, Jak už napovídá název, objektiv nabídne nadprůměrné 2× zvětšení a potěší také atraktivní cenou.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony A7S III se blíží, konečně 10bitové barvy a možná i 4K 120p Sony A7S III se blíží, konečně 10bitové barvy a možná i 4K 120p
Zvěsti o novém Sony A7S III se objevují už hodně dlouho. Chvíli se tvrdí, že vůbec nebude, pak naopak, že půjde o přelom. Nyní to vypadá, že už existují prototypy a obvykle spolehlivé zdroje říkají, že letos konečně přijde.
25.1.2020, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Fujifilm uvedl GF 45-100mm F4 a připravuje objektivy GF 30/3.5 a 80/1.7 Fujifilm uvedl GF 45-100mm F4 a připravuje objektivy GF 30/3.5 a 80/1.7
Další novinkou společnosti Fujifilm je středoformátový zoomovací objektiv GF 45-100mm F4 R LM OIS WR. Vedle toho společnost rozšířila roadmapu o dva nové objektivy, širokoúhlý 30mm F3.5 a portrétní 80mm F1.7.
25.1.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře