www.digimanie.cz
>
>
>
>

Nikon svolává zrcadlovky D600 k vyčištění

Nikon svolává zrcadlovky D600 k vyčištění
, , aktualita
Digitální zrcadlovka Nikon D600 je relativně levnou full frame zrcadlovkou, u níž se ale objevil problém s výrazným množstvím prachu na snímači vznikající patrně někde uvnitř zrcadlovky. Nyní je svolávána k vyčištění, případně k opravě.
K oblíbeným
reklama
Nová digitální full frame zrcadlovka Nikon D600 trpí ve zvýšené míře na usazování prachu na snímači. Kvůli tomuto problému nyní Nikon svolává tyto zrcadlovky do servisu k vyčištění a případné opravě, přestože Nikon zatím oficiálně nepotvrdil, co přesně je příčinou problému, jen vyhlásil toto doporučení k návštěvě servisu.

Pokud selžou tradiční metody nebo je po mechanickém vyčištění prach rychle zpátky, měli byste kontaktovat servisní střediska Nikonu k profesionálnímu vyčištění, případně i k opravě. Na diskuzních fórech se rovněž proslýchá, že se po cca 3000 vyfocených snímcích už vznik nového prachu zastavuje.

Zdroj: www.nikon.com
reklama
Nejnovější články
Venus Lens představuje 5 nových objektivů, většina má F0,95 Venus Lens představuje 5 nových objektivů, většina má F0,95
Společnost Venus Lens uvedla na trh pět nových objektivů, přičemž čtyři z nich se mohou pochlubit vynikající světelností F0,95. Pak tu máme i velmi širokoúhlý zoomovací objektiv 12-24mm pro full frame.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nikon uvolnil nové firmwary pro Z50 a D780 i aktualizovaný software Nikon uvolnil nové firmwary pro Z50 a D780 i aktualizovaný software
Nikon aktualizoval svůj software i firmware pro některé fotoaparáty. Máme zde nové verze aplikací Capture NX-D 1.6.5, ViewNX-i 1.4.5 i firmwary pro CSC fotoaparát Z50 a digitální zrcadlovku D780.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
7artisans uvádí kompaktní 35mm f/5.6 a rybí oko 7.5mm f/2.8 II 7artisans uvádí kompaktní 35mm f/5.6 a rybí oko 7.5mm f/2.8 II
Od společnosti 7artisans tu máme dvě novinky na poli objektivů s pevnou ohniskovou vzdáleností. Jednou je velmi kompaktní pancake objektiv 35mm f/5.6, druhým je pak nová generace rybího oka 7.5mm f/2.8 II FishEye.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Canon vyvíjí Posture Fit, roztomilou kamerku pro správné držení těla Canon vyvíjí Posture Fit, roztomilou kamerku pro správné držení těla
Canon zkouší neotřelé produkty a jedním z nich je i jakési digitální vajíčko Posture Fit. To má za úkol monitorovat uživatele a varovat ho před nesprávným držením těla při dlouhé práci u stolu, např. s počítačem.
2.3.2021, aktualita, Milan Šurkala
BenQ SW271C: nový 4K monitor s 16bit LUT i podporou HLG a HDR videa BenQ SW271C: nový 4K monitor s 16bit LUT i podporou HLG a HDR videa
BenQ představil nástupce svého fotografického monitoru SW271, nový model SW271C. Jak už je dnes zvykem, novinka cílí nejen na fotografy, ale i na dnes čím dál populárnější video. Umí tak HLG, HDR10 a přizpůsobit se snímkovací frekvenci videa.
2.3.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář