www.digimanie.cz
>
>
>
>

Nikon varuje, na trhu se objevily falešné zrcadlovky D800E

Nikon varuje, na trhu se objevily falešné zrcadlovky D800E
, , aktualita
Pokud hodláte kupovat digitální zrcadlovku Nikon D800E z druhé ruky nebo některého zahraničního obchodu např. na eBay, zbystřete. Na trhu se totiž objevily falešné verze této zrcadlovky, které nejsou tím, za co se vydávají.
K oblíbeným
reklama
Společnost Nikon varuje před nákupem falešných zrcadlovek Nikon D800E. Poslední dobou se množí případy, kdy D800E, které přijdou na servis, ve skutečnosti nejsou D800E, ale jen klasický model D800. U takových zrcadlovek byly nelegálně nahrazeny rozlišovací prvky za loga z modelu D800E a prodány za vyšší cenu jako tento dražší model.


Nikon D800E


Děje se tak zejména na internetových aukcích, takže pokud plánujete takto kupovat digitální zrcadlovku D800E, mějte se na pozoru. Na takový produkt se nevztahuje záruka. Správnost daného kusu lze poznat např. v menu prohlížení snímků, kdy se u pravých D800E ukazuje v pravém horním rohu název fotoaparátu "Nikon D800E".


Displej pravého Nikonu D800E

reklama
Nejnovější články
Leica uvádí APO-Summicron-M 35mm F2 ASPH Leica uvádí APO-Summicron-M 35mm F2 ASPH
V nabídce objektivů společnosti Leica se objevuje nový model APO-Summicron-M 35mm F2 ASPH. Schopen je zaostřit už od 30 cm, na to ale budete potřebovat live-view, neboť je určen pro dálkoměry Leica M.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Apple iPhone 13 by měl dostat 1TB verzi i více stabilizovaných fotomodulů Apple iPhone 13 by měl dostat 1TB verzi i více stabilizovaných fotomodulů
Na nový smartphone iPhone 13 si budeme muset počkat ještě půl roku, ale už nyní se objevují informace o tom, co by měl přinést. Hovoří se o větší 1TB variantě Pro a také větším množství stabilizovaných fotomodulů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Phantom TMX-7510: vysokorychlostní kamera natočí HD video při 76000 fps Phantom TMX-7510: vysokorychlostní kamera natočí HD video při 76000 fps
Společnost Vision Research přichází s další vysokorychlostní kamerou TMX-7510. Ta dokáže natáčet HD video ve velmi vysoké snímkovací frekvenci 76 000 fps. Má BSI snímač s obřími 18,5μm pixely.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Nikon uvedl NX Studio, bezplatný software pro editaci fotek i videa z Nikonů Nikon uvedl NX Studio, bezplatný software pro editaci fotek i videa z Nikonů
Společnost Nikon uvedla nový bezplatný software NX Studio pro majitele fotoaparátů Nikon. Ten dovoluje prohlížení i editaci fotografií a videa. Má být kombinací aplikací ViewNX-i i editoru Capture NX-D.
4.3.2021, aktualita, Milan Šurkala
Samsung ISOCELL 2.0 přináší lepší citlivost i přesnější barvy Samsung ISOCELL 2.0 přináší lepší citlivost i přesnější barvy
Samsung dnes představil technologii snímacích čipů ISOCELL 2.0, která má dále vylepšit jejich vlastnosti. Především jde o ztráty světla na hranách pixelů, čímž se dále zvýší citlivost a barevná věrnost snímků.
4.3.2021, aktualita, Milan Šurkala