www.digimanie.cz
>
>
>
>

Nikon varuje, na trhu se objevily falešné zrcadlovky D800E

Nikon varuje, na trhu se objevily falešné zrcadlovky D800E
, , aktualita
Pokud hodláte kupovat digitální zrcadlovku Nikon D800E z druhé ruky nebo některého zahraničního obchodu např. na eBay, zbystřete. Na trhu se totiž objevily falešné verze této zrcadlovky, které nejsou tím, za co se vydávají.
K oblíbeným
reklama
Společnost Nikon varuje před nákupem falešných zrcadlovek Nikon D800E. Poslední dobou se množí případy, kdy D800E, které přijdou na servis, ve skutečnosti nejsou D800E, ale jen klasický model D800. U takových zrcadlovek byly nelegálně nahrazeny rozlišovací prvky za loga z modelu D800E a prodány za vyšší cenu jako tento dražší model.


Nikon D800E


Děje se tak zejména na internetových aukcích, takže pokud plánujete takto kupovat digitální zrcadlovku D800E, mějte se na pozoru. Na takový produkt se nevztahuje záruka. Správnost daného kusu lze poznat např. v menu prohlížení snímků, kdy se u pravých D800E ukazuje v pravém horním rohu název fotoaparátu "Nikon D800E".


Displej pravého Nikonu D800E

reklama
Nejnovější články
Canon údajně chystá 75MPx full frame EOS Rs Canon údajně chystá 75MPx full frame EOS Rs
Internetem začínají opět kolovat zprávy o novém připravovaném full frame fotoaparátu řady EOS R. Proslýchá se, že by mělo jít o model EOS Rs a rozlišení jeho senzoru má dosahovat vysokých 75 MPx.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Režisér Johna Wicka natočil reklamu pomocí Apple iPhone 11 Pro Režisér Johna Wicka natočil reklamu pomocí Apple iPhone 11 Pro
Režisér David Leitch, který stojí za filmy jako John Wick, Deadpool 2 nebo Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw, natočil také reklamu na Apple iPhone 11 Pro. A pro video sněhové bitvy použil právě tyto telefony.
4.12.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Fotograf fotí portréty ohrožených druhů ptáků i v ateliéru Fotograf fotí portréty ohrožených druhů ptáků i v ateliéru
Britský fotograf chce svou tvorbou upozornit na alarmující počty některých ohrožených druhů ptáků. Cestuje po světě a vyhledává zajímavá zvířata, kterým fotografuje profesionální portréty, jež podtrhují jejich rozmanitost. 
4.12.2019, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Youtuber rozběhal DOOM na 21 let starém kompaktu od Kodaku Youtuber rozběhal DOOM na 21 let starém kompaktu od Kodaku
Youtuber z LazyGamesReviews si trochu pohrál s 21 let starým kompaktem Kodak DC260 a poněvadž jde v podstatě o ořezaný počítač s procesorem IBM, jehož architekturu používal i Apple PowerMac, dokázal na něm rozběhat střílečku DOOM z 90. let.
3.12.2019, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Zimní slevy: Nikon zlevňuje až o 10000 Kč Zimní slevy: Nikon zlevňuje až o 10000 Kč
Také společnost Nikon si připravila na závěr roku prodejní akci v podobě slev. V jejím případě se týká CSC fotoaparátů, digitálních zrcadlovek, vybraných kompaktů a pochopitelně i spousty objektivů pro DSLR.
2.12.2019, aktualita, Milan Šurkala