www.digimanie.cz
>
>
>
>

Nová kampaň Olympusu "Pomozte svému zrcadlovkáři"

Nová kampaň Olympusu "Pomozte svému zrcadlovkáři"
, , aktualita
Po kampaních Fotocihla a Fotomaják spouští Olympus další kampaň nazvanou "Pomozte svému zrcadlovkáři". Opět naráží na velké rozměry a hmotnost zrcadlovek, a tak není divu, že součástí cen jsou "fotomasáže".
K oblíbeným
reklama
Společnost Olympus přichází s další kampaní, která má přesvědčit majitele zrcadlovek k přechodu na CSC fotoaparáty Olympus PEN a OM-D. Už jsme tu měli Fotocihlu a Fotomaják, nejnovější počin se jmenuje "Pomozte svému zrcadlovkáři". V devíti městech po celé republice se budou konat akce, které umožní vyzkoušet si tyto fotoaparáty na "vlastní ruce". Získat pak můžete fotoaparát Olympus OM-D E-M10.
Záběr z propagačního klipu Olympusu - zrcadlovkář fotí selfie


Zároveň se můžete registrovat do soutěže o 100 poukazů na "fotomasáže" pro svého zrcadlovkáře. Vyhrává každý desátý zaregistrovaný až do vyčerpání počtu poukazů. Více informací o soutěži najdete na www.olympuspomaha.cz.

Zdroj: Olympus


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
GoPro Hero10 Black umí 5.3K video při 60 fps GoPro Hero10 Black umí 5.3K video při 60 fps
GoPro uvádí novou generaci svých odolných outdoorových kamer Hero10 Black. Nový procesor GP2 slibuje vyšší výkony a posouvá schopnosti videa zase o něco dále. Těšit se můžeme na 4K při 120 fps nebo 5.3K při 60 fps.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Fotograf Sebastião Salgado získal cenu Praemium Imperiale a cca 3 mil. Kč Fotograf Sebastião Salgado získal cenu Praemium Imperiale a cca 3 mil. Kč
The Japan Art Association ocenila práci světoznámého brazilského fotografa Sebastião Salgada. Ten získal letošní ocenění 2021 Praemium Imperiale a s tím i 15 milionů jenů, což odpovídá zhruba 3 milionům Kč.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Voigtländer Color-Skopar 28mm F2.8 Aspherical pro SLR Nikonu Voigtländer Color-Skopar 28mm F2.8 Aspherical pro SLR Nikonu
Pro zrcadlovky společnosti Nikon je určen nový objektiv společnosti Cosina. Jde o model s předlouhým názvem Voigtländer Color-Skopar 28mm F2.8 SL II S Aspherical a bude k dispozici ve dvou barevných variantách.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Canon RF 100-400mm F5.6-8 IS USM jako levný a lehký telezoom Canon RF 100-400mm F5.6-8 IS USM jako levný a lehký telezoom
Další zajímavou novinkou ve výrobním programu je telezoom RF 100-400mm F5.6-8 IS USM. Světelností nepotěší, výměnou za to ale nabídne nebývala kompaktní konstrukci i velmi nízkou hmotnost, nemluvě o příznivé ceně.
16.9.2021, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Canon přichází s kompaktním objektivem RF 16mm F2.8 STM Canon přichází s kompaktním objektivem RF 16mm F2.8 STM
Majitelé full frame CSC systému Canon EOS R mohou nově využívat také levného pevného objektivu RF 16mm F2.8 STM. Ten vedle nízké ceny nabídne také velmi kompaktní konstrukci a širokoúhlý obraz.
15.9.2021, aktualita, Milan Šurkala