www.digimanie.cz
>
>
>
>

Nové firmwary Panasonicu

Nové firmwary Panasonicu
, , Aktualita
V zájmu zlepšení chování svých produktů uvedl Panasonic nové firmwary pro několik svých fotoaparátů i 14-140mm objektiv Micro Four Thirds systému. Vedle toho je zde i nová verze softwaru PHOTOfunSTUDIO.
K oblíbeným
reklama
Panasonic vylepšil několik svých produktů, které by s novými firmwary měly nabízet lepší výkony. Objevil se nový firmware v1.2 pro kapesní ultrazoom Panasonic Lumix TZ10, který vylepšuje rychlost GPS. Nutno uznat, že ta byla se starším firmwarem opravdu velmi pomalá. Kompakty Lumix FP1, FP2 a FP3 vylepšují chování funkce digitální redukce efektu červených očí ve verzi .1.1 pro FP1/FP2 a verze v1.2 pro FP3.Dále se v první polovině října objeví firmware v1.3 pro objektiv Lumix G Vario HD 14-140mm F4-5.6 ASPH Mega OIS. Změnou je rychlejší ostření a zkrácení startovací doby objektivu. Kompakt s výměnnými objektivy Lumix G2 pak bude mít firmware v1.1, který přidává podporu 3D objektivu Lumix G 12.5mm / F12. I tento firmware se objeví v horizontu příštích dní. Vylepšen byl také software PHOTOfunSTUDIO 5.0 HD Edition, který právě nyní podporuje práci se 3D snímky pořízených výše zmíněným 3D objektivem.

Zdroj: www.dpreview.com
Nejnovější články
Yongnuo YN 35mm F1.4C DF UWM s ultrazvukovým motorkem Yongnuo YN 35mm F1.4C DF UWM s ultrazvukovým motorkem
Čínská společnost Yongnuo vylepšila svůj 35mm F1.4 objektiv a uvedla jeho novou verzi YN 35mm F1.4C DF UWM. Ta se může chlubit především rychlým a tichým ultrazvukovým zaostřovacím motorkem UWM.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Jedna cena EISA 2019 pro Huawei, Panasonic a Skylum Jedna cena EISA 2019 pro Huawei, Panasonic a Skylum
Poslední tři společnosti, které ještě získaly ocenění v letošní anketě EISA Awards 2019, jsou Huawei, Panasonic a Skylum, všechny shodně po jednom. Dostalo se na smartphone, CSC fotoaparát a software.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Canonu unikla videa o EOS 90D a EOS M6 Mark II Canonu unikla videa o EOS 90D a EOS M6 Mark II
Na internet unikla dvě prezentační videa společnosti Canon, která ukazují dva připravované fotoaparáty, zrcadlovku EOS 90D a CSC fotoaparát EOS M6 Mark II. Oba dva budou mít nový 32,5MPx APS-C snímač.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Širokoúhlý Viltrox 20mm f/1.8 nyní i pro Nikon Z Širokoúhlý Viltrox 20mm f/1.8 nyní i pro Nikon Z
Viltrox rozšiřuje počet podporovaných bajonetů svého nového manuálního širokoúhlého objektivu 20mm f/1.8 o další. Oznámil totiž, že tento model bude k dispozici i pro full frame fotoaparáty Nikon Z.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Sigma a Tamron získávají 2 ceny EISA 2019 Sigma a Tamron získávají 2 ceny EISA 2019
K dalším společnostem, které v letošní anketě EISA Awards 2019 vyhrály nějaké to ocenění, patří Sigma a Tamron. Není překvapivé, že v tomto případě šlo vždy o objektivy. Pro tento rok to byly jenom ty zoomvací.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář