www.digimanie.cz
>
>
>
>

Nové firmwary Panasonicu

Nové firmwary Panasonicu
, , Aktualita
V zájmu zlepšení chování svých produktů uvedl Panasonic nové firmwary pro několik svých fotoaparátů i 14-140mm objektiv Micro Four Thirds systému. Vedle toho je zde i nová verze softwaru PHOTOfunSTUDIO.
reklama
Panasonic vylepšil několik svých produktů, které by s novými firmwary měly nabízet lepší výkony. Objevil se nový firmware v1.2 pro kapesní ultrazoom Panasonic Lumix TZ10, který vylepšuje rychlost GPS. Nutno uznat, že ta byla se starším firmwarem opravdu velmi pomalá. Kompakty Lumix FP1, FP2 a FP3 vylepšují chování funkce digitální redukce efektu červených očí ve verzi .1.1 pro FP1/FP2 a verze v1.2 pro FP3.Dále se v první polovině října objeví firmware v1.3 pro objektiv Lumix G Vario HD 14-140mm F4-5.6 ASPH Mega OIS. Změnou je rychlejší ostření a zkrácení startovací doby objektivu. Kompakt s výměnnými objektivy Lumix G2 pak bude mít firmware v1.1, který přidává podporu 3D objektivu Lumix G 12.5mm / F12. I tento firmware se objeví v horizontu příštích dní. Vylepšen byl také software PHOTOfunSTUDIO 5.0 HD Edition, který právě nyní podporuje práci se 3D snímky pořízených výše zmíněným 3D objektivem.

Zdroj: www.dpreview.com
Nejnovější články
Fotíme dovolenou mobilem: italské Lecce nalehko Fotíme dovolenou mobilem: italské Lecce nalehko
Mobilní telefony jsou mezi nadšenci fotografie často zavrhovány, nicméně faktem je, že většinoví uživatelé hází kompakty i zrcadlovky do koše a nefotí už na nic jiného než na telefon. Proto jsem si to také vyzkoušel v italském Lecce.
Dnes, článek, Milan Šurkala
Tamron oznámil vývoj 3 objektivů včetně SP 35mm F1.4 Tamron oznámil vývoj 3 objektivů včetně SP 35mm F1.4
Známý výrobce objektivů Tamron oznámil, že si pro nás chystá hned tři nové objektivy. Konkrétně půjde o 35-150mm F/2.8-4 Di VC OSD, SP 35mm F/1.4 Di USD pro DSLR a 17-28mm F/2.8 Di III RXD pro CSC.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Námořník ze slavné fotografie zemřel ve věku 95 let Námořník ze slavné fotografie zemřel ve věku 95 let
Slavná fotografie "V-J Day in Times Square" Alfreda Eisenstaedta zobrazuje námořníka George Mendonsu, který z radosti nad koncem války políbil okolo jdoucí sestřičku. Ten zemřel ve věku 95 let těsně před svými dalšími narozeninami.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Šrotovné u Panasonicu: Lumix S1/S1R s objektivy až o 15600 Kč levněji Šrotovné u Panasonicu: Lumix S1/S1R s objektivy až o 15600 Kč levněji
Pokud si děláte zálusk na nový full frame CSC fotoaparát Panasonic Lumix S1 nebo S1R a některé objektivy, tak má pro vás Panasonic připravenu akci typu "šrotovné". Za odkup starého CSC nebo DSLR můžete dostat slevu až 15600 Kč.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Lensrentals si vyrobili šílený objektiv s 270° úhlem záběru Lensrentals si vyrobili šílený objektiv s 270° úhlem záběru
Společnost Lensrentals je známá především jako půjčovna objektivů v USA. Zdejší zaměstnanci si ale i rádi hrají a tak se rozhodli vytvořit doslova šílený objektiv C-4 Optics 4.9mm, f/3.5 Hyper Fish-Eye, který vidí i daleko za sebe.
Včera, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů