www.digimanie.cz
>
>
>
>

Nové firmwary Panasonicu

Nové firmwary Panasonicu
, , Aktualita
V zájmu zlepšení chování svých produktů uvedl Panasonic nové firmwary pro několik svých fotoaparátů i 14-140mm objektiv Micro Four Thirds systému. Vedle toho je zde i nová verze softwaru PHOTOfunSTUDIO.
K oblíbeným
reklama
Panasonic vylepšil několik svých produktů, které by s novými firmwary měly nabízet lepší výkony. Objevil se nový firmware v1.2 pro kapesní ultrazoom Panasonic Lumix TZ10, který vylepšuje rychlost GPS. Nutno uznat, že ta byla se starším firmwarem opravdu velmi pomalá. Kompakty Lumix FP1, FP2 a FP3 vylepšují chování funkce digitální redukce efektu červených očí ve verzi .1.1 pro FP1/FP2 a verze v1.2 pro FP3.Dále se v první polovině října objeví firmware v1.3 pro objektiv Lumix G Vario HD 14-140mm F4-5.6 ASPH Mega OIS. Změnou je rychlejší ostření a zkrácení startovací doby objektivu. Kompakt s výměnnými objektivy Lumix G2 pak bude mít firmware v1.1, který přidává podporu 3D objektivu Lumix G 12.5mm / F12. I tento firmware se objeví v horizontu příštích dní. Vylepšen byl také software PHOTOfunSTUDIO 5.0 HD Edition, který právě nyní podporuje práci se 3D snímky pořízených výše zmíněným 3D objektivem.

Zdroj: www.dpreview.com
Nejnovější články
Zeiss přichází s objektivem Otus 1.4/100 Zeiss přichází s objektivem Otus 1.4/100
Zeiss přichází s dalším objektivem do řady Otus. Opět tu máme vynikající světelnost F1,4, tentokrát však s ohniskovou vzdáleností 100 mm. Novinka má nabízet výkony typické pro středoformátové objektivy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nikon Coolpix W150: odolný kompakt pro dospělé i děti Nikon Coolpix W150: odolný kompakt pro dospělé i děti
Společnost Nikon uvedla nový odolný kompakt Coolpix W150. Ten je díky svému jednoduchému rozhraní vhodný nejen pro dospělé, ale i pro děti. Má 13MPx snímač a objektiv s 3x optickým zoomem. Nově přibyly i další kreativní režimy.
24.4.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
"Leica" byla na čínském Weibu zakázána za kontroverzní reklamu "Leica" byla na čínském Weibu zakázána za kontroverzní reklamu
Brazilská reklamní agentura F/Nazca Saatchi & Saatchi vytvořila společnosti Leica novou reklamu, která ale ve výsledku Leice dost uškodila. Zobrazuje slavnou fotku muže před tankem na Náměstí nebeského klidu, což se Číně pochopitelně nelíbí.
24.4.2019, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Canon hovořil o budoucnosti CSC i DSLR Canon hovořil o budoucnosti CSC i DSLR
Zástupce společnosti Canon pro Evropu se zúčastnil rozhovoru s EOS Magazine, kde prozradil mnoho zajímavých vlastností o svých CSC i DSLR systémech. Nastínil i jejich další budoucnost a potenciál.
23.4.2019, aktualita, Milan Šurkala38 komentářů
Tokina uvádí makroobjektiv Fírin 100mm F2.8 pro Sony Tokina uvádí makroobjektiv Fírin 100mm F2.8 pro Sony
Společnost Tokina přidala do nabídky svých objektivů novinku v podobě objektivu Fírin 100mm F2.8. Ten je určen pro APS-C i full frame CSC fotoaparáty značky Sony a nabídne tradiční makro zvětšení 1:1.
21.4.2019, aktualita, Milan Šurkala