www.digimanie.cz
>
>

Novomanžele při svatebním focení smetla vlna do oceánu

Novomanžele při svatebním focení smetla vlna do oceánu
, , aktualita
I svatební fotografování může být velmi nebezpečnou činností pro pózující novomanžele. Nevěstě a ženichovi z USA se vymstila nepozornost, když je při fotografování smetla vlna do oceánu. 
K oblíbeným
reklama
Ve městě Laguna Beach v Kalifornii si novomanželský pár chystal užít svatební focení, akce ale neproběhla podle plánů. Fotografování se konalo na pobřeží u oceánu a nevěsta s ženichem zašli až příliš blízko vlnám. Právě jedna z vln páru stojícímu na útesu podrazila nohy a smetla je přímo do oceánu. Na pomoc museli přispěchat záchranáři z pobřežní hlídky. 

Incident byl zachycen i na video, které je možné zhlédnout níže. Je na něm vidět, jak nicnetušící novomanželé pózovali pro fotografa a následně je smetla velká vlna. Poté začal pár bojovat, aby se v těžkém oblečení vůbec udržel nad vodou. Nakonec museli záchranáři vynést nevěstu na břeh.  
 

Na toto svatební focení novomanželé ani fotograf nejspíš jen tak nezapomenou. Jejich štěstím bylo, že záchranáři z pobřežní hlídky mohli rychle přiběhnout na pomoc a nikdo nebyl vážně zraněn. Kdyby se ale jednalo o odlehlou pláž nebo větší vlnu, mohl by hon za zajímavými a atraktivními svatebními snímky mít i tragický konec. Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tamron oznámil vývoj objektivu 70-300mm f/4.5-6.3 Di III RXD Tamron oznámil vývoj objektivu 70-300mm f/4.5-6.3 Di III RXD
Tamron dnes oficiálně oznámil, že vyvíjí telezoom objektiv 70-300mm f/4.5-6.3 Di III RXD (Model A047), který bude určen pro bajonet Sony FE, tedy full frame CSC fotoaparáty této značky. Má mít poměrně kompaktní konstrukci.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Olympus OM-D E-M10 Mark IV dostává 20MPx čip Olympus OM-D E-M10 Mark IV dostává 20MPx čip
Společnost Olympus inovovala nabídku svých levnějších modelů OM-D. Přichází nový E-M10 Mark IV, který dostává např. 20MPx senzor, o něco výkonnější mechanickou stabilizaci i vylepšený systém autofokusu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala16 komentářů
Olympus uvádí telezoom M.Zuiko Digital ED 100-400mm F5.0-6.3 IS Olympus uvádí telezoom M.Zuiko Digital ED 100-400mm F5.0-6.3 IS
Olympus dnes představil několik novinek pro svůj Micro Four Thirds systém. Jde např. o nový telezoom M.Zuiko Digital ED 100-400mm F5.0-6.3 IS s nadprůměrným telemakrem a podporou telekonvertorů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Zvědavá chobotnice se přetahovala s potápěčem o GoPro kameru Zvědavá chobotnice se přetahovala s potápěčem o GoPro kameru
Fotografové a kameramani si někdy musí na své vybavení dávat pozor před příliš zvědavými a odvážnými zvířaty. O tom se přesvědčil i potápěč, jehož GoPro kamery se zmocnila chobotnice a nechtěla ji pustit. 
3.8.2020, aktualita, Kateřina Hoferková4 komentáře
Cloudová služba image.canon dočasně odstavena, mizely z ní fotky Cloudová služba image.canon dočasně odstavena, mizely z ní fotky
Cloudová služba image.canon zaznamanela nepříjemný problém. Zjistilo se, že z ní mizely fotografie, které měly být stále uloženy, a tak se společnost Canon rozhodla tuto službu dočasně odstavit.
3.8.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře