www.digimanie.cz
>
>
>
>

Nový firmware pro Panasonic Lumix FZ1000 a GH4

Nový firmware pro Panasonic Lumix FZ1000 a GH4
, , aktualita
Panasonic chystá nové firmwary pro své fotoaparáty Lumix DMC-GH4 a FZ1000. V obou případech se tu objeví inovovaná funkce 4K Photo pro možnost fotit 8MPx snímky při natáčení videa, GH4 bude možné vzdáleně ovládat přes USB.
K oblíbeným
reklama
Pro fotoaparáty Panasonic Lumix GH4 a FZ1000 chystá společnost Panasonic nové firmwary. V obou případech bude uvolněn počátkem října a přinese rozšířenou funkci 4K Photo pro snímání 8MPx fotografií během natáčení 4K videosekvencí. Půjde fotit nejen v poměru stran 16:9, ale i nově v poměrech 4:3, 3:2 a 1:1. Tyto snímky budou mít EXIF informaci a je možné pomocí této funkce vytvářet záchytné body ve videosekvenci. Při přehrávání už jen bude stačit skákat mezi těmito vyznačenými body. Oba fotoaparáty budou nově podporovat i snímkovací frekvenci 23,98 fps ve 4K rozlišení (100 Mbps) ve formátu MP4.


Panasonic Lumix GH4


U ultrazoomu Lumix FZ1000 bude v menu nově položka pro nastavení zvuku závěrky. Naopak Lumix GH4 nyní bude podporovat nastavení maximální ISO citlivosti u automatiky přímo v menu ISO citlivosti a korekce síly blesku bude přístupná v menu korekce expozice. Další novinkou je možnost vzdáleného ovládání fotoaparátu pomocí USB kabelu (USB Tether).

Zdroj: www.panasonic.jp


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Želva s GoPro kamerou zachytila život v rybníku Želva s GoPro kamerou zachytila život v rybníku
Youtuber zveřejnil video, v němž předvádí, jak na jednu ze svých želv nádherných připevnil GoPro kameru. Želva pak v malém rybníku pořídila záběry světa a života ukrytého pod vodní hladinou. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Doporučené fotoaparáty: červen 2019 Doporučené fotoaparáty: červen 2019
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Včera, návod, Milan Šurkala51 komentářů
Canon vysvětlil, proč lze dělat lepší objektivy pro CSC než pro DSLR Canon vysvětlil, proč lze dělat lepší objektivy pro CSC než pro DSLR
Společnost Canon zveřejnila video, ve kterém vysvětluje, proč mohou mít CSC fotoaparáty snáze opticky kvalitnější objektivy než digitální zrcadlovky při menších rozměrech. Vše závisí na vzdálenosti senzoru od objektivu.
18.6.2019, aktualita, Milan Šurkala23 komentářů
Fotograf v Texasu prohrál soud, univerzita "může" porušit copyright Fotograf v Texasu prohrál soud, univerzita "může" porušit copyright
Americké soudnictví je často terčem vtipů, neboť v této zemi netušených soudních možností lze žalovat snad naprosto všechno. Poslední případ z Texasu pak ukázal, že může být dokonce legální porušovat copyright.
18.6.2019, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
MS Optics představuje 50mm F1.5 a 50mm F1.0 MS Optics představuje 50mm F1.5 a 50mm F1.0
Nezávislý výrobce objektivů MS Optics představuje dvě nové světelné padesátky pro M-Mount. Máme zde Vario Prasma 50mm F1.5 s optickým návrhem Plasmat a pak supersvětelný model ISM 50mm F1.0.
18.6.2019, aktualita, Milan Šurkala