www.digimanie.cz
>
>
>
>

Nový firmware pro Panasonic Lumix FZ1000 a GH4

Nový firmware pro Panasonic Lumix FZ1000 a GH4
, , aktualita
Panasonic chystá nové firmwary pro své fotoaparáty Lumix DMC-GH4 a FZ1000. V obou případech se tu objeví inovovaná funkce 4K Photo pro možnost fotit 8MPx snímky při natáčení videa, GH4 bude možné vzdáleně ovládat přes USB.
K oblíbeným
reklama
Pro fotoaparáty Panasonic Lumix GH4 a FZ1000 chystá společnost Panasonic nové firmwary. V obou případech bude uvolněn počátkem října a přinese rozšířenou funkci 4K Photo pro snímání 8MPx fotografií během natáčení 4K videosekvencí. Půjde fotit nejen v poměru stran 16:9, ale i nově v poměrech 4:3, 3:2 a 1:1. Tyto snímky budou mít EXIF informaci a je možné pomocí této funkce vytvářet záchytné body ve videosekvenci. Při přehrávání už jen bude stačit skákat mezi těmito vyznačenými body. Oba fotoaparáty budou nově podporovat i snímkovací frekvenci 23,98 fps ve 4K rozlišení (100 Mbps) ve formátu MP4.


Panasonic Lumix GH4


U ultrazoomu Lumix FZ1000 bude v menu nově položka pro nastavení zvuku závěrky. Naopak Lumix GH4 nyní bude podporovat nastavení maximální ISO citlivosti u automatiky přímo v menu ISO citlivosti a korekce síly blesku bude přístupná v menu korekce expozice. Další novinkou je možnost vzdáleného ovládání fotoaparátu pomocí USB kabelu (USB Tether).

Zdroj: www.panasonic.jp


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Nikon Coolpix W150: odolný kompakt pro dospělé i děti Nikon Coolpix W150: odolný kompakt pro dospělé i děti
Společnost Nikon uvedla nový odolný kompakt Coolpix W150. Ten je díky svému jednoduchému rozhraní vhodný nejen pro dospělé, ale i pro děti. Má 13MPx snímač a objektiv s 3x optickým zoomem. Nově přibyly i další kreativní režimy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
"Leica" byla na čínském Weibu zakázána za kontroverzní reklamu "Leica" byla na čínském Weibu zakázána za kontroverzní reklamu
Brazilská reklamní agentura F/Nazca Saatchi & Saatchi vytvořila společnosti Leica novou reklamu, která ale ve výsledku Leice dost uškodila. Zobrazuje slavnou fotku muže před tankem na Náměstí nebeského klidu, což se Číně pochopitelně nelíbí.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Canon hovořil o budoucnosti CSC i DSLR Canon hovořil o budoucnosti CSC i DSLR
Zástupce společnosti Canon pro Evropu se zúčastnil rozhovoru s EOS Magazine, kde prozradil mnoho zajímavých vlastností o svých CSC i DSLR systémech. Nastínil i jejich další budoucnost a potenciál.
23.4.2019, aktualita, Milan Šurkala18 komentářů
Tokina uvádí makroobjektiv Fírin 100mm F2.8 pro Sony Tokina uvádí makroobjektiv Fírin 100mm F2.8 pro Sony
Společnost Tokina přidala do nabídky svých objektivů novinku v podobě objektivu Fírin 100mm F2.8. Ten je určen pro APS-C i full frame CSC fotoaparáty značky Sony a nabídne tradiční makro zvětšení 1:1.
21.4.2019, aktualita, Milan Šurkala
Joby uvedlo kovový stativ GorillaPod 3K PRO Joby uvedlo kovový stativ GorillaPod 3K PRO
Oblíbené stativy GorillaPod od společnosti Joby existují ve velkém množství variant a nyní se představuje další novinka. Jmenuje se GorillaPod 3K PRO a představuje kovovou variantu již známého modelu.
15.4.2019, aktualita, Milan Šurkala