www.digimanie.cz
>
>
>
>

Nový firmware pro Panasonic Lumix FZ1000 a GH4

Nový firmware pro Panasonic Lumix FZ1000 a GH4
, , aktualita
Panasonic chystá nové firmwary pro své fotoaparáty Lumix DMC-GH4 a FZ1000. V obou případech se tu objeví inovovaná funkce 4K Photo pro možnost fotit 8MPx snímky při natáčení videa, GH4 bude možné vzdáleně ovládat přes USB.
K oblíbeným
reklama
Pro fotoaparáty Panasonic Lumix GH4 a FZ1000 chystá společnost Panasonic nové firmwary. V obou případech bude uvolněn počátkem října a přinese rozšířenou funkci 4K Photo pro snímání 8MPx fotografií během natáčení 4K videosekvencí. Půjde fotit nejen v poměru stran 16:9, ale i nově v poměrech 4:3, 3:2 a 1:1. Tyto snímky budou mít EXIF informaci a je možné pomocí této funkce vytvářet záchytné body ve videosekvenci. Při přehrávání už jen bude stačit skákat mezi těmito vyznačenými body. Oba fotoaparáty budou nově podporovat i snímkovací frekvenci 23,98 fps ve 4K rozlišení (100 Mbps) ve formátu MP4.


Panasonic Lumix GH4


U ultrazoomu Lumix FZ1000 bude v menu nově položka pro nastavení zvuku závěrky. Naopak Lumix GH4 nyní bude podporovat nastavení maximální ISO citlivosti u automatiky přímo v menu ISO citlivosti a korekce síly blesku bude přístupná v menu korekce expozice. Další novinkou je možnost vzdáleného ovládání fotoaparátu pomocí USB kabelu (USB Tether).

Zdroj: www.panasonic.jp


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Canon údajně chystá 75MPx full frame EOS Rs Canon údajně chystá 75MPx full frame EOS Rs
Internetem začínají opět kolovat zprávy o novém připravovaném full frame fotoaparátu řady EOS R. Proslýchá se, že by mělo jít o model EOS Rs a rozlišení jeho senzoru má dosahovat vysokých 75 MPx.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Režisér Johna Wicka natočil reklamu pomocí Apple iPhone 11 Pro Režisér Johna Wicka natočil reklamu pomocí Apple iPhone 11 Pro
Režisér David Leitch, který stojí za filmy jako John Wick, Deadpool 2 nebo Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw, natočil také reklamu na Apple iPhone 11 Pro. A pro video sněhové bitvy použil právě tyto telefony.
4.12.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Fotograf fotí portréty ohrožených druhů ptáků i v ateliéru Fotograf fotí portréty ohrožených druhů ptáků i v ateliéru
Britský fotograf chce svou tvorbou upozornit na alarmující počty některých ohrožených druhů ptáků. Cestuje po světě a vyhledává zajímavá zvířata, kterým fotografuje profesionální portréty, jež podtrhují jejich rozmanitost. 
4.12.2019, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Youtuber rozběhal DOOM na 21 let starém kompaktu od Kodaku Youtuber rozběhal DOOM na 21 let starém kompaktu od Kodaku
Youtuber z LazyGamesReviews si trochu pohrál s 21 let starým kompaktem Kodak DC260 a poněvadž jde v podstatě o ořezaný počítač s procesorem IBM, jehož architekturu používal i Apple PowerMac, dokázal na něm rozběhat střílečku DOOM z 90. let.
3.12.2019, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Zimní slevy: Nikon zlevňuje až o 10000 Kč Zimní slevy: Nikon zlevňuje až o 10000 Kč
Také společnost Nikon si připravila na závěr roku prodejní akci v podobě slev. V jejím případě se týká CSC fotoaparátů, digitálních zrcadlovek, vybraných kompaktů a pochopitelně i spousty objektivů pro DSLR.
2.12.2019, aktualita, Milan Šurkala