www.digimanie.cz
>
>
>

Nový makro objektiv 7Artisans 60mm F2.8

Nový makro objektiv 7Artisans 60mm F2.8
, , aktualita
Od nepříliš známého výrobce objektivů 7Artisans jsme se dočkali nového makro objektivu 60mm F2.8 Macro. Ten by měl nabídnout 1x reálné zvětšení a ještě mnohem větší s případným makro kroužkem.
K oblíbeným
reklama
Společnost 7Artisans rozšiřuje nabídku svých objektivů o nový kousek s názvem 60mm F2.8 Macro. Mnoho údajů o něm ale nebylo zveřejněno, takže se musíme spokojit jen se základními informacemi. Objektiv podporuje pouze manuální ostření, přičemž minimální zaostřovací vzdálenost činí údajně až 26 cm. Podle výrobce by to ale i tak mělo stačit na dosažení klasického 1x zvětšení. Pokud použijete speciální makro kroužek, měli byste se dostat až na 5násobek.
 
7Artisans 60mm F2.8 Macro
 
Jeho světelnost dosahuje slušné hodnoty F2,8 a je možné clonit maximálně na F16. Objektiv bude podporovat CSC fotoaparáty nanejvýš s APS-C senzorem, konkrétně půjde o bajonety Sony E, Canon EF-M, Fujifilm X a Micro Four Thirds. V prodeji bude od letošního května za cenu 25 tisíc japonských jenů (cca 5000 Kč).
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
CIPA 04/2020: prodeje za 12 měsíců spadly na třetinu CIPA 04/2020: prodeje za 12 měsíců spadly na třetinu
CIPA zveřejnila další statistiky, tentokrát za měsíc duben. Výsledky to jsou opravdu velmi špatné. Prodeje všech kategorií meziročně spadly zhruba na třetinu. Moc se nedařilo CSC, naopak DSLR vyrovnaly březnový propad.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Irix Cine 15mm T2.6: nový širokoúhlý objektiv pro video Irix Cine 15mm T2.6: nový širokoúhlý objektiv pro video
Pro profesionální natáčení videa je určena novinka z dílen výrobce objektivů Irix. Její Cine 15mm T2.6 přináší velmi širokoúhlý záběr daný 15mm ohniskovou vzdáleností. Objektiv je odolný a k dispozici pro několik bajonetů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Olympus: vyšší zisk společnosti, fotoaparáty se zlepšují Olympus: vyšší zisk společnosti, fotoaparáty se zlepšují
Fiskální rok 2020 byl u společnosti Olympus poměrně povedeným. Firmě se totiž znatelně podařilo navýšit zisky a nás potěší i to, že fotografická divize snížila svou ztrátovost. Bohužel, zisky ještě pořád nepřináší.
1.6.2020, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Adobe mění svá loga, budou jednodušší a barevnější Adobe mění svá loga, budou jednodušší a barevnější
Společnost Adobe po dlouhé době mění svá loga. Chce využívat o něco teplejších odstínů, jednoduššího modernějšího designu bez rámečků a většího sjednocení log napříč nejrůznějšími platformami. 
1.6.2020, aktualita, Milan Šurkala
Fotografka žaluje Microsoft kvůli ukradeným fotkám, chce 150.000 USD Fotografka žaluje Microsoft kvůli ukradeným fotkám, chce 150.000 USD
Žaloby se nevyhýbají snad nikomu včetně velkých společností. Nyní k soudu zamíří Microsoft, který měl dle žaloby zveřejnit na svých stránkách fotografie od Matilde Gattoni, které ale nezakoupil a použil je neoprávněně.
1.6.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář