Obrovský zoom táhne, 83× Nikon Coolpix P900 se nestíhá vyrábět

Obrovský zoom táhne, 83× Nikon Coolpix P900 se nestíhá vyrábět
, , aktualita
Už dlouhé roky jsou ultrazoomy od Nikonu jedněmi z nejpopulárnějších fotoaparátů. Nový Coolpix P900 ale překvapil svým úspěchem i samotný Nikon natolik, že vydal oficiální omluvu, protože nezvládá vyrábět takové množství kusů.
K oblíbeným
reklama
Mezi nejpopulárnější fotoaparáty na trhu už roky patří ultrazoomy Nikonu, většinou jde o levnější modely řady Coolpix L, ale velký úspěch mají i modely řady Coolpix P. Nedávno představený Coolpix P900 přinesl rekordní 83× optický zoom a i přes dosti vysokou cenu se prodává jako teplé rohlíky. Samotný Nikon byl natolik překvapen zájmem o fotoaparát, že se oficiálně omluvil za to, že nestíhá vyrábět dostatečné množství kusů.

U nás v ČR je zatím ještě dostupný, ale v mnoha zahraničních obchodech už není skladem (B&H, Adorama, Amazon,...). Např. na B&H byla informace, že by mohl být znovu naskladněn až v srpnu, ale záhy zmizela. Nikon nicméně slíbil nápravu a v brzké době plánuje významně navýšit produkci.

Zdroj: nikon-image.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
7artisans uvádí kompaktní 35mm f/5.6 a rybí oko 7.5mm f/2.8 II 7artisans uvádí kompaktní 35mm f/5.6 a rybí oko 7.5mm f/2.8 II
Od společnosti 7artisans tu máme dvě novinky na poli objektivů s pevnou ohniskovou vzdáleností. Jednou je velmi kompaktní pancake objektiv 35mm f/5.6, druhým je pak nová generace rybího oka 7.5mm f/2.8 II FishEye.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Canon vyvíjí Posture Fit, roztomilou kamerku pro správné držení těla Canon vyvíjí Posture Fit, roztomilou kamerku pro správné držení těla
Canon zkouší neotřelé produkty a jedním z nich je i jakési digitální vajíčko Posture Fit. To má za úkol monitorovat uživatele a varovat ho před nesprávným držením těla při dlouhé práci u stolu, např. s počítačem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
BenQ SW271C: nový 4K monitor s 16bit LUT i podporou HLG a HDR videa BenQ SW271C: nový 4K monitor s 16bit LUT i podporou HLG a HDR videa
BenQ představil nástupce svého fotografického monitoru SW271, nový model SW271C. Jak už je dnes zvykem, novinka cílí nejen na fotografy, ale i na dnes čím dál populárnější video. Umí tak HLG, HDR10 a přizpůsobit se snímkovací frekvenci videa.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Ricoh uvedl barevnou edici K-1 Mark II J Limited 01 Ricoh uvedl barevnou edici K-1 Mark II J Limited 01
Ricoh uvádí speciální barevnou edici zrcadlovek K-1 Mark II. Edice J Limited 01 bude k dispozici ve čtyřech zajímavých barevných kombinacích využívající speciální laky, využije se také dřevo na gripu.
1.3.2021, aktualita, Milan Šurkala
Meike uvedlo cine objektiv 50mm T2.1 S35-Prime pro formát Super 35 Meike uvedlo cine objektiv 50mm T2.1 S35-Prime pro formát Super 35
Výrobce objektivů Meike rozšířil nabídku svých objektivů o další tzv. cine objektiv, tedy o model určený pro profesionální natáčení videa. Jde o pevnou světelnou padesátku 50mm T2.1 S35-Prime CINE.
28.2.2021, aktualita, Milan Šurkala