www.digimanie.cz
>
>

Ostuda reality show The Bachelor: naprosto amatérské retuše bikin

Ostuda reality show The Bachelor: naprosto amatérské retuše bikin
, , aktualita
Někdy je opravdu s podivem, co vše může být považováno za nekorektní. Seznamovací soutěž a reality show The Bachelor teď čelí posměškům za retušování bikin, které byly provedeny opravdu amatérským způsobem.
K oblíbeným
reklama
Seznamovací soutěž a reality show The Bachelor je velkým terčem posměchu za jednu z posledních epizod. Vysílá se už od roku 2002 a jeden muž si zde vybírá z více žen, kterou na konci může požádat o ruku (takový Farmář hledá ženu v tropickém ráji). V jedné z posledních epizod měl muž se zbývajícími ženami pózovat pro fotografa, takže u některých z nich logicky došlo i na bikiny. Je překvapivé, že něco takového považovali tvůrci reality show za příliš "sexistické" a považovali za nutné je vyretušovat.
 
 
Při editaci videa tak někdo vzal grafický editor a spodní část bikin náležitě rozšířil, aby zakrývaly trochu více, než bylo natočeno. Terčem posměchu jsou hned dvě věci. Prvně to, že se vůbec retušovalo něco, co zdaleka není nějakým morálním prohřeškem (jak někteří reagovali na sociálních sítích: "proč jsou bikiny problém, když seriál naznačuje, že účastník měl sex i s několika ženami během jedné noci"), ale také to, jak kvalitní tato retuš je. Vypadá to na použití úplně běžného štětce s rozmazaným okrajem ve Photoshopu, kde vůbec nesedí tvar ani stín, prostě vůbec nic. Lidé si na sociálních sítích dělají legraci, že i v Malování by to vyretušovali lépe. Nejšílenější editace můžete vidět v přiloženém videu např. v časech 1:00, 2:59 nebo 3:52.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Canon uvádí letní a studentský cashback Canon uvádí letní a studentský cashback
Společnost Canon spustila v těchto dnech hned dva cashbacky. Ten letní se týká objektivů, fotoaparátů i jednoho blesku a vrací až 7700 Kč. Druhý je platný jen pro studenty, zahrnuje více produktů a nabídne maximálně 7600 Kč.
3.4.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Fotograf používá veřejné webkamery k zachycení vylidněných italských měst Fotograf používá veřejné webkamery k zachycení vylidněných italských měst
Fotografové to v současné době pandemie COVID-19 nemají jednoduché, někteří z nich se tedy snaží vymýšlet netradiční projekty, které můžou vytvářet i z domova. Tím se řídí i fotograf, který používá webkamery k zachycení italských měst v nynější situaci.
2.4.2020, aktualita, Kateřina Hoferková2 komentáře
CIPA 02/2020: kompakty rychle mizí z trhu CIPA 02/2020: kompakty rychle mizí z trhu
Máme zde únorová čísla dodávek fotoaparátů na trh a nejsou to vůbec pěkné hodnoty. CSC se docela drží, DSLR ale stále padají a naprostou pohromou byl únor pro kompakty. Ty výrazně spadly meziročně i proti letošnímu lednu.
2.4.2020, aktualita, Milan Šurkala27 komentářů
ProGrade Digital uvádí čtečky CFexpress pro USB 3.2 a Thunderbolt 3 ProGrade Digital uvádí čtečky CFexpress pro USB 3.2 a Thunderbolt 3
Profesionálové využívající karty CFexpress budou moci využít nových rychlých čteček paměťových karet od společnosti ProGrade Digital. Ty jsou určené pro rozhraní Thunderbolt 3 nebo USB 3.2 Gen2.
1.4.2020, aktualita, Milan Šurkala
Phase One iXM-RS 280F: nový 280MPx fotoaparát pro leteckou fotografii Phase One iXM-RS 280F: nový 280MPx fotoaparát pro leteckou fotografii
Phase One vyrábí i speciální středoformátové fotoaparáty pro letecké snímkování. Novinkou pro toto učení je iXM-RS 280F, který bude možné zakoupit i v konfiguraci se IR snímáním. Nabídne vysoké 280MPx rozlišení.
31.3.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář