Paměťová karta Kingston microSDXC UHS-I U3 s rychlostí 90 MB/s

Paměťová karta Kingston microSDXC UHS-I U3 s rychlostí 90 MB/s
, , aktualita
Do nabídky paměťových karet značky Kingston přibyla nová microSDXC karta s UHS-I U3 rozhraním, díky čemuž může dosáhnout rychlosti čtení až 90 MB/s. Výrobce také slibuje nadprůměrnou odolnost karty.
K oblíbeným
reklama
Kingston uvedl na trh nové paměťové karty microSDXC UHS-I U3 (SDCA3). Tento standard vyžaduje, aby karty zvládly zápis proudových dat rychlostí alespoň 30 MB/s. Maximální rychlosti karty ale toto ještě výrazně překračují. Rychlost čtení může dle výrobce dosahovat hodnot 90 MB/s, u zápisu je to pak stále výborných 80 MB/s, díky čemuž se řadí k nejrychlejším microSDXC kartám na trhu.


Kingston microSDXC UHS-I U3 64 GB


Vhodná je tak i k záznamu 4K videosekvencí, které způsobují opravdu velký datový tok. K dispozici bude v kapacitách 16 GB (SDCA3/16GB), 32 GB (SDCA3/32GB) a 64 GB (SDCA3/64GB), případně i ve verzích s adaptérem do SD. Kingston slibuje vysokou odolnost vůči vodě, nárazu, vibracím, rentgenovému záření a může pracovat při teplotách -25 až +85 °C. Záruka je doživotní.

Zdroj: TZ Kingston
reklama
Nejnovější články
Canon údajně chystá 75MPx full frame EOS Rs Canon údajně chystá 75MPx full frame EOS Rs
Internetem začínají opět kolovat zprávy o novém připravovaném full frame fotoaparátu řady EOS R. Proslýchá se, že by mělo jít o model EOS Rs a rozlišení jeho senzoru má dosahovat vysokých 75 MPx.
5.12.2019, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Režisér Johna Wicka natočil reklamu pomocí Apple iPhone 11 Pro Režisér Johna Wicka natočil reklamu pomocí Apple iPhone 11 Pro
Režisér David Leitch, který stojí za filmy jako John Wick, Deadpool 2 nebo Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw, natočil také reklamu na Apple iPhone 11 Pro. A pro video sněhové bitvy použil právě tyto telefony.
4.12.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Fotograf fotí portréty ohrožených druhů ptáků i v ateliéru Fotograf fotí portréty ohrožených druhů ptáků i v ateliéru
Britský fotograf chce svou tvorbou upozornit na alarmující počty některých ohrožených druhů ptáků. Cestuje po světě a vyhledává zajímavá zvířata, kterým fotografuje profesionální portréty, jež podtrhují jejich rozmanitost. 
4.12.2019, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Youtuber rozběhal DOOM na 21 let starém kompaktu od Kodaku Youtuber rozběhal DOOM na 21 let starém kompaktu od Kodaku
Youtuber z LazyGamesReviews si trochu pohrál s 21 let starým kompaktem Kodak DC260 a poněvadž jde v podstatě o ořezaný počítač s procesorem IBM, jehož architekturu používal i Apple PowerMac, dokázal na něm rozběhat střílečku DOOM z 90. let.
3.12.2019, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Zimní slevy: Nikon zlevňuje až o 10000 Kč Zimní slevy: Nikon zlevňuje až o 10000 Kč
Také společnost Nikon si připravila na závěr roku prodejní akci v podobě slev. V jejím případě se týká CSC fotoaparátů, digitálních zrcadlovek, vybraných kompaktů a pochopitelně i spousty objektivů pro DSLR.
2.12.2019, aktualita, Milan Šurkala