www.digimanie.cz
>
>
>
>

Panasonic Lumix DMC-LS80 nabízí automatickou aktivaci makra

Panasonic Lumix DMC-LS80 nabízí automatickou aktivaci makra
, , aktualita
Řada lidí dává při výběru fotoaparátu přednost přístrojům s kvalitní automatikou. Pokud i vy neradi cokoliv na fotoaparátu nastavujete, podívejte se také na nový Panasonic Lumix DMC-LS80. Ten nabízí trojnásobný optický zoom, automatickou aktivaci makra a nastavení citlivosti v závislosti na rychlosti pohybu fotografovaného předmětu.

K oblíbeným
reklama
Panasonic Lumix je vybaven CCD snímačem o rozlišení 8.1 megapixelu, objektiv nabízí trojnásobné optické přiblížení. Fotoaparát používá optickou stabilizaci obrazu, aby vaše snímky nebyly příliš rozmazané. K větší ostrosti přispívá také fakt, že přístroj dokáže automaticky nastavit citlivost v závislosti na tom, zda a případně jak rychle se fotografovaný předmět pohybuje.Další "vychytávkou" je automatický makro režim. Panasonic v závislosti na vzdálenosti fotografovaného předmětu od fotoaparátu určí, zda je vhodné makro použít či nikoli.

Vylepšení se dočkal také autofocus. Ve srovnání s většinou kompaktů, u kterých je třeba pro zaostření stisknout spoušť do poloviny, zaostří Panasonic Lumix DMC-LS80 již ve chvíli, kdy namíříte objektiv na fotografovanou osobu či předmět. Pokud by vám tento způsob práce s fotoaparátem nevyhovoval, je možno rychlý autofocus vypnout. Místo klasického hledáčku nabízí Panasonic LCD displej o rozlišení 230 tisíc bodů. Hladinu podsvícení si fotoaparát reguluje v 12 krocích sám, dokáže totiž změřit úroveň světla.Ani Panasonic nezůstal ušetřen možnosti nastavení vysoké citlivosti (konkrétně 6400 ISO) s tím, že dojde ke snížení rozlišení na tři megapixely. Datum uvedení na český trh ani cena nejsou v tuto chvíli známy. Kompletní specifikaci najdete na stránkách výrobce.
Nejnovější články
Yongnuo YN 35mm F1.4C DF UWM s ultrazvukovým motorkem Yongnuo YN 35mm F1.4C DF UWM s ultrazvukovým motorkem
Čínská společnost Yongnuo vylepšila svůj 35mm F1.4 objektiv a uvedla jeho novou verzi YN 35mm F1.4C DF UWM. Ta se může chlubit především rychlým a tichým ultrazvukovým zaostřovacím motorkem UWM.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Jedna cena EISA 2019 pro Huawei, Panasonic a Skylum Jedna cena EISA 2019 pro Huawei, Panasonic a Skylum
Poslední tři společnosti, které ještě získaly ocenění v letošní anketě EISA Awards 2019, jsou Huawei, Panasonic a Skylum, všechny shodně po jednom. Dostalo se na smartphone, CSC fotoaparát a software.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Canonu unikla videa o EOS 90D a EOS M6 Mark II Canonu unikla videa o EOS 90D a EOS M6 Mark II
Na internet unikla dvě prezentační videa společnosti Canon, která ukazují dva připravované fotoaparáty, zrcadlovku EOS 90D a CSC fotoaparát EOS M6 Mark II. Oba dva budou mít nový 32,5MPx APS-C snímač.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Širokoúhlý Viltrox 20mm f/1.8 nyní i pro Nikon Z Širokoúhlý Viltrox 20mm f/1.8 nyní i pro Nikon Z
Viltrox rozšiřuje počet podporovaných bajonetů svého nového manuálního širokoúhlého objektivu 20mm f/1.8 o další. Oznámil totiž, že tento model bude k dispozici i pro full frame fotoaparáty Nikon Z.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Sigma a Tamron získávají 2 ceny EISA 2019 Sigma a Tamron získávají 2 ceny EISA 2019
K dalším společnostem, které v letošní anketě EISA Awards 2019 vyhrály nějaké to ocenění, patří Sigma a Tamron. Není překvapivé, že v tomto případě šlo vždy o objektivy. Pro tento rok to byly jenom ty zoomvací.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář