Panasonic Lumix GF1 nyní i v růžové barvě

Panasonic Lumix GF1 nyní i v růžové barvě
, , Aktualita
Společnost Panasonic rozšířila nabídku barevných provedení Micro Four Thirds fotoaparátu o novou SAKURA růžovou. Doplňuje tak nynější nabídku černé, červené, bílé a stříbrné barvy. K dispozici bude ale pouze ve vybraných zemích.
K oblíbeným
reklama
Na vybraných trzích je k dispozici nové barevné provedení oblíbeného Micro Four Thirds fotoaparátu Panasonic Lumix GF1. Dodnes byly k mání varianty s černou, červenou, bílou a stříbrnou barvou. Od března se má vyrábět i limitovaná verze růžové barvy SAKURA.Panasonic plánuje vyrobit jen 5000 kusů této varianty měsíčně. Budou se prodávat v Japonsku, Hong Kongu, Singapuru, Francii a některých skandinávských zemích. Připomeňme, že GF1 má 4/3" Live MOS snímač s rozlišením 12 megapixelů, podporuje výměnné objektivy, přitom tělo přístroje je poměrně malé. Nechybí ani podpora HD videosekvencí.

Zdroj: www.dpreview.com, www.photographyblog.com
reklama
Nejnovější články
7artisans uvádí kompaktní 35mm f/5.6 a rybí oko 7.5mm f/2.8 II 7artisans uvádí kompaktní 35mm f/5.6 a rybí oko 7.5mm f/2.8 II
Od společnosti 7artisans tu máme dvě novinky na poli objektivů s pevnou ohniskovou vzdáleností. Jednou je velmi kompaktní pancake objektiv 35mm f/5.6, druhým je pak nová generace rybího oka 7.5mm f/2.8 II FishEye.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Canon vyvíjí Posture Fit, roztomilou kamerku pro správné držení těla Canon vyvíjí Posture Fit, roztomilou kamerku pro správné držení těla
Canon zkouší neotřelé produkty a jedním z nich je i jakési digitální vajíčko Posture Fit. To má za úkol monitorovat uživatele a varovat ho před nesprávným držením těla při dlouhé práci u stolu, např. s počítačem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
BenQ SW271C: nový 4K monitor s 16bit LUT i podporou HLG a HDR videa BenQ SW271C: nový 4K monitor s 16bit LUT i podporou HLG a HDR videa
BenQ představil nástupce svého fotografického monitoru SW271, nový model SW271C. Jak už je dnes zvykem, novinka cílí nejen na fotografy, ale i na dnes čím dál populárnější video. Umí tak HLG, HDR10 a přizpůsobit se snímkovací frekvenci videa.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Ricoh uvedl barevnou edici K-1 Mark II J Limited 01 Ricoh uvedl barevnou edici K-1 Mark II J Limited 01
Ricoh uvádí speciální barevnou edici zrcadlovek K-1 Mark II. Edice J Limited 01 bude k dispozici ve čtyřech zajímavých barevných kombinacích využívající speciální laky, využije se také dřevo na gripu.
1.3.2021, aktualita, Milan Šurkala
Meike uvedlo cine objektiv 50mm T2.1 S35-Prime pro formát Super 35 Meike uvedlo cine objektiv 50mm T2.1 S35-Prime pro formát Super 35
Výrobce objektivů Meike rozšířil nabídku svých objektivů o další tzv. cine objektiv, tedy o model určený pro profesionální natáčení videa. Jde o pevnou světelnou padesátku 50mm T2.1 S35-Prime CINE.
28.2.2021, aktualita, Milan Šurkala