Panasonic vydal teaser na Lumix S5: nový full frame 2. září

Panasonic vydal teaser na Lumix S5: nový full frame 2. září
, , aktualita
Už víme, že Panasonic chystá nový full frame CSC fotoaparát Lumix S5. Nyní vydal i oficiální teaser ukazující horní část přístroje a datum uvedení. Na novinku si počkáme do 2. září, tedy už jen něco málo přes týden.
K oblíbeným
reklama
Společnosti Panasonic nedávno unikla technická data připravovaného full frame fotoaparátu Lumix S5. Nyní se ale objevují i oficiální informace. Tou je první teaser s náznakem designu nového přístroje a oficiální datum představení. To má nastat za necelé něco málo přes týden, 2. září. Nový model má být kompaktnější variantou modelu Lumix S1. Přinese o něco menší tělo i hmotnost (zhruba o třetinu) a ústupků má být překvapivě málo.
 
Panasonic Lumix S5
 
Jedním z nich je bohužel menší kapacita akumulátoru, která je daní za menší tělo. Přiznejme se, že pokud Lumixy S používáte především k natáčení videa, je výdrž dosti slabá i u kapacitnější varianty, natož u té menší. Dalším bude nižší rozlišení elektronického hledáčku, který by naopak mohl dopomoci zvýšit výdrž na jedno nabití. Na co však čekáme především, je cena. Ta je totiž u nynějších modelů vzhledem k nově objevující se konkurenci poněkud vyšší.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Mitakon Speedmaster 85mm F1.2 nyní i pro Canon RF a Nikon Z Mitakon Speedmaster 85mm F1.2 nyní i pro Canon RF a Nikon Z
Společnost Zhong Yi Optics rozšiřuje nabídku bajonetů pro svůj objektiv Mitakon Speedmaster 85mm F1.2 Ty budou nově dostupné i pro full frame CSC fotoaparáty s novými bajonety Canon RF a Nikon Z.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Canon představil instantní tiskárny IVY CLIQ+2 s fotoaparátem Canon představil instantní tiskárny IVY CLIQ+2 s fotoaparátem
Společnost Canon pro některé trhy představila nové instantní fotografické tiskárny IVY CLIQ2 a IVY CLIQ+2. Ty jsou zajímavé tím, že samy o sobě obsahují integrovaný fotoaparát, pokročilejší model má i přisvětlovací LED.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Sony opouští brazilský trh nejen s fotoaparáty Sony opouští brazilský trh nejen s fotoaparáty
Brazilský trh opustil už před dvěma lety Nikon. Nyní se přidává i společnost Sony, která zde už oficiálně nechce prodávat své fotoaparáty. A zdaleka nepůjde jen o fotoaparáty, ale i další elektroniku.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Venus Optics přichází s objektivem Laowa 14mm f/4 FF RL Zero-D Venus Optics přichází s objektivem Laowa 14mm f/4 FF RL Zero-D
Novinkou z dílen společnosti Venus Optics je nový velmi širokoúhlý objektiv Laowa 14mm f/4 FF RL Zero-D. Ten je určený pro full frame fotoaparáty, na kterých nabídne velmi široký úhel záběru až 114°.
19.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Fotograf zachytil Měsíc, který díky mraku připomíná Saturn Fotograf zachytil Měsíc, který díky mraku připomíná Saturn
Netradiční fotografie často vzniknou jako dílo náhody a zachycují kouzlo daného okamžiku. Fotograf z Guatemaly vyfotil při výstupu na sopku Měsíc, který v tu chvíli připomínal Saturn s prstencem.
18.9.2020, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář