Panasonic vytvořil v Osace 3D skener ze 120 fotoaparátů Lumix GH4

Panasonic vytvořil v Osace 3D skener ze 120 fotoaparátů Lumix GH4
, , aktualita
Panasonic Center v Osace v Japonsku má novou "atrakci" v podobě 3D skenovací budky. Ta obsahuje 120 fotoaparátů Panasonic Lumix GH4, které jsou schopny v jeden okamžik vyfotit člověk a pomocí softwaru vytvořit jeho 3D model.
reklama
V Osace v Japonsku je v Panasonic Center nová 3D skenovací budka. Je určena k trojrozměrnému skenování lidí nebo předmětů. Stačí se postavit dovnitř a kolem vás uvidíte 120 kusů CSC fotoaparátu Panasonic Lumix GH4. Ty jsou pak schopny v jeden okamžik s expozičním časem 1/1000 sekundy zachytit pózu člověk bez rozmazání (třeba ve výskoku).


Panasonic Center v Osace 3D


Celkově se tak vyfotí 2 gigapixely obrazové informace najednou. Ty zpracuje speciální software a výsledkem je 3D model vyfoceného člověka. Ten je možné převést i do podoby skutečné 3D plastové figurky. Jen to není zrovna levná záležitost, její cena vyjde na zhruba 11 tisíc Kč (55 tisíc japonských jenů).
Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Manfrotto uvádí fotobatoh a brašnu Noreg 30 Manfrotto uvádí fotobatoh a brašnu Noreg 30
Manfrotto přichází s novými produkty do své nabídky. Jde o řadu Noreg, která bude nově obsahovat fotobatoh Backpack-30 a brašnu Messenger-30. Ty budou mít i speciální obaly na notebook, tablet i vyjímatelnou menší brašnu na rameno.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Letní Zoner Photo Studio X uvádí 5GB Photo Cloud zdarma Letní Zoner Photo Studio X uvádí 5GB Photo Cloud zdarma
Koncem června představila společnost Zoner Software letní aktualizaci svého programu na správu a úpravu fotek Zoner Photo Studio X. Největší změnou je cloudové úložiště Photo Cloud. Majitelé ZPS X dostanou 5 GB zdarma.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Kodak Alaris přináší film Professional Pro Image 100 do Evropy Kodak Alaris přináší film Professional Pro Image 100 do Evropy
Společnost Kodak Alaris zatím prodávala kinofilm Professional Pro Image 100 v Asii. Při zkoušce prodeje ve Velké Británii ale zaznamenala slušný úspěch, a tak se rozhodla jej přinést na celý starý kontinent do běžné nabídky. 
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony aktualizuje Cyber-shot RX100 VA Sony aktualizuje Cyber-shot RX100 VA
Sony představilo nový profesionální kompakt Cyber-shot RX100 VA (DSC-RX100M5A), který nahrazuje původní “pětku”. Tento pro Sony netradiční upgrade přináší nový procesor a elektroniku z modelu RX100 VI. 
16.7.2018, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Nikon Coolpix P1000 přináší extrémní 125x zoom Nikon Coolpix P1000 přináší extrémní 125x zoom
Nikon představil nový ultrazoom Coolpix P1000 s extrémním 125x optickým zoomem. Maximální přepočtená ohnisková vzdálenost tak nyní dosahuje až neuvěřitelných 3000 mm. Nebude chybět ani možnost natáčení 4K videa. 
12.7.2018, aktualita, Milan Šurkala55 komentářů