Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Per

Registrace: 17.2.2012
Komentářů: 65, score 0.7
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 2.9.2012 s hodnocením +2:
Srovnáváte poměrně rozdílné fotoaparáty. Chcete­-li foťák do kapsy, bezzrcadlovky zase tak moc neřeší. Nikon P7700 vypadá velice nadějně, ale nemá hledáček a to mu nemůžu odpustit. Používám jeho předchůdce a průhledový hledáček prostě občas používám. Rozsah objektivu 28­-200 při světelnosti 2­-4 je skvělý a nemá v této třídě konkurenci, ostatní většinou končí někde kolem stovky. X10 má o chlup lepší dynamiku a menší šum než P7000­/7100. P7700 má ale nový čip ­(a v posledních letech už to zpravidla neznamená zhoršení ;­-­) , takže, pokud Vám nevadí focení v předpažení, o Nikon bych se rozhodně zajímal. ­(S tou kapsou to zase tak horké není, ale cokoli menšího už za moc nestojí...)
Komentář z 24.6.2013 s hodnocením +1:
ale se se mne týče, dal si Nikon s vývojem tohoto přístroje zbytečnou práci. Že fotí lépe a má širší možnosti nastavení než mobil, bych už skoro bral jako samozřejmost. Už jsem to uváděl několikrát, ale od malého pohotového přístroje očekávám především pohotovou reakci. A ta se nekoná. A u kompaktních Nikonů se nekoná už dlouho. A protože je zde již několik jiných výrobců, kteří to umí lépe, Nikon mne přestává zajímat.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 12.5.2013 s hodnocením -1:
Někdy minulý týden jsem se díval na dpreview a tam opravdu vzorové fotky z X20 ve srovnání s P7700 a G15 vypadají nejhůř ­(ostrost, šum­). Jenomže, pokud bych měl volit s kterým z těchto tří půjdu fotit, asi bych stejně sáhl po Fuji.
Komentář z 21.2.2017 s hodnocením 0:
Nevím, nemám to přesně spočítaný. Pár se jich najde. A už bych toho nechal, OK?
Komentář z 21.2.2017 s hodnocením 0:
Např. fotky Františka Dostála nebo Dagmar Hochové jsou hlavně ­"rychlý cvaky­". Mají spoustu ­"chyb­" a technická kvalita na dnešní poměry nic moc. Ubírá jim to na hodnotě?
Osobně mám rád právě rychlý cvaky.
No nic, to už jsme někde jinde.