www.digimanie.cz
>
>
>

Pergear uvedl objektiv 35mm F1.2 pro APS-C CSC

Pergear uvedl objektiv 35mm F1.2 pro APS-C CSC
, , aktualita
Společnost Pergear přidává do nabídky svých objektivů další novinku. Tentokrát jde o vysoce světelný 35mm objektiv určený pro APS-C CSC fotoaparáty. Dosahuje vynikající světelnosti s hodnotou F1,2.
K oblíbeným
reklama
Od Pergearu jsme se dočkali dalšího nového světelného objektivu. Tentokrát jde o model 35mm F1.2 a jak už název napovídá, přináší 35mm ohniskovou vzdálenost. Na APS-C CSC fotoaparátech, pro něž je určený, by tak měl dosahovat přepočtených 52,5 mm (70 mm na M4/3). Skládá se ze 6 optických členů v 5 skupinách. Jeho světelnost dosahuje vynikající hodnoty F1,2, přičemž irisovou clonu s 10 lamelami lze dle technických údajů přiclonit až na F22.
 
Pergear 35mm F1.2
 
Objektiv je schopen zaostřovat od 25 cm. Jeho rozměry jsou malé, má 48 mm v průměru, 53 mm na délku (liší se dle bajonetu) a může využívat 43mm filtry. Pokud jde o hmotnost, ta činí 210 gramů. Cena novinky by se měla pohybovat okolo $99. K dispozici bude pro CSC fotoaparáty s bajonety Canon EF-M, Nikon Z, Fujifilm X, Sony E a Micro Four Thirds.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Žádost o ruku na Brooklyn Bridge: fotograf byl sražen cyklistou Žádost o ruku na Brooklyn Bridge: fotograf byl sražen cyklistou
Skoro každý chce mít pěkné fotografie z významných momentů svého života. Chris Pain chtěl mít nafocenu a natočenu žádost o ruku na Brooklyn Bridge, ale nešlo to úplně podle plánu. Fotograf, který pořizoval snímky, byl totiž sražen cyklistou.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Canon představil 0,71× speedbooster EF-EOS R 0.71x Canon představil 0,71× speedbooster EF-EOS R 0.71x
Canon představil nový zajímavý produkt. Je jím tzv. speedbooster, tedy konvertor, který rozšiřuje úhel záběru optické soustavy a s tím i znatelně zlepšuje světelnost. Mount Adapter EF-EOS R 0.71x ji zlepšuje o 1 EV.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Canon koupil superpočítač Fujitsu: více simulací, méně prototypů Canon koupil superpočítač Fujitsu: více simulací, méně prototypů
Společnost Canon chce zapracovat na efektivitě vývoje nových fotoaparátů a objektivů. Proto si zakoupila nový superpočítač Fujitsu PRIMEHPC FX1000, který by měl umožnit testování pomocí simulací a nikoli prototypů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Video: Krokodýl vyděsil turisty, kteří se s ním fotografovali Video: Krokodýl vyděsil turisty, kteří se s ním fotografovali
Zaměstnanci safari parku v Austrálii si udělali legraci ze skupiny šesti turistů, kteří si chtěli pořídit fotografii s krokodýlem. Krokodýl sklapl čelisti návštěvníkům za zády a ti vyděšeně utekli.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Tamron uvedl telezoom 70-300mm F4.5-6.3 pro Sony E/FE Tamron uvedl telezoom 70-300mm F4.5-6.3 pro Sony E/FE
Novinkou společnosti Tamron je nový objektiv typu telezoom 70-300mm f/4.5-6.3 Di III RXD (Model A047). Ten je určen pro full frame CSC fotoaparáty Sony, přičemž nabídne kompaktní rozměry a nízkou hmotnost.
25.9.2020, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů