www.digimanie.cz
>
>
>
>

Polaroid uvedl nový instantní fotoaparát Polaroid Now

Polaroid uvedl nový instantní fotoaparát Polaroid Now
, , aktualita
The Impossible Project dosahuje svého cíle a vrací značku Polaroid zpět na trh. Před třemi lety vznikl Polaroid Originals a nyní už je vše jen pod značkou Polaroid. A máme tu spolu s tím i nový fotoaparát Polaroid Now.
K oblíbeným
reklama
Značka Polaroid pokračuje ve svém návratu na trh. Poté, co se v roce 2017 povedlo značku znovuzrodit jako Polaroid Originals, nyní se vrací jako čistý Polaroid. To se týká i marketingových záležitostí, jako jsou webové stránky. Současně s tím představuje nový fotoaparát Polaroid Now, který sice drží tradiční design těchto fotoaparátů, zároveň jej ale trochu modernizuje, zaobluje a zlepšuje komfort práce s ním.
 
Polaroid Now
 
Novinka má objektiv se schopností automatického ostření, které je schopné zaostřit na krátkou vzdálenost i na dálku (60 cm i nekonečno). Máme zde i nový blesk, který využívá systému expozimetru pro lepší nastavení potřebného výkonu. Využít je možné i multiexpozici pomocí dvou záběrů překrytých přes sebe. Akumulátor, který lze nabíjet přes USB port, pak má vystačit na pořízení 120 záběrů.
 
Polaroid Now
 
Současně s novým modelem byly představeny také nové papíry Color Wave i-Type a Black Frame s charakteristickým barevným laděním. Po omezenou dobu budou také k dispozici nejen klasické černé a bílé varianty, ale také verze s pěti barvami typickými z loga Polaroidu, tedy červené, oranžové, žluté, zelené a modré. Novinka půjde do prodeje v dubnu za cenu 3629 Kč, resp. 132 EUR s DPH.
 
Polaroid Now
 
Zdroj: petapixel.com, TZ Polaroid


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Cosina uvedla retro objektiv Voigtländer Ultron 28mm f/2 Cosina uvedla retro objektiv Voigtländer Ultron 28mm f/2
Společnost Cosina přichází na trh s novým objektivem Voigtländer Ultron 28mm f/2. Ten bude k dispozici ve dvou variantách, obě se však budou vyznačovat retro designem. Patří totiž do řady objektivů Vintage Line.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Samsung prý ukončí nesmyslnou megapixelovou válku ve smartphonech Samsung prý ukončí nesmyslnou megapixelovou válku ve smartphonech
Objevují se informace o tom, že chce společnost Samsung přehodnotit své snahy na poli mobilních snímačů a jejich vysokého rozlišení. Spekuluje se tak, že se možná připravovaný 600MPx senzor ani neobjeví.
16.4.2021, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem
Sony uvedlo dva nové mobilní telefony Xperia 1 III a Xperia 5 III. Oba dva míří především na náročnější tvůrce obsahu. V případě prvního modelu tu máme dokonce 4K displej. Oba pak mají telemodul s optickým zoomem na přepočtených 105 mm.
16.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Vysoce světelný širokáč: Fujinon XF 18mm F1.4 R LM WR Vysoce světelný širokáč: Fujinon XF 18mm F1.4 R LM WR
Pro systém Fujifilm X byl představen další objektiv. Tentokrát je to širokoúhlý model s překvapivě dobrou světelností F1,4. Jeho reálná ohnisková vzdálenost činí 18 mm, po přepočtu je to pak 27 mm.
15.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Dron DJI Air 2S byl oficiálně představen. S výrazně lepší kamerou Dron DJI Air 2S byl oficiálně představen. S výrazně lepší kamerou
DJI uvádí nástupce pro Mavic Air 2, který přichází nejen s kratším názvem, ale především kamerou s kvalitnějším senzorem. Díky tomu lze pořizovat 20MPx fotky nebo 5.4K videa. Přidány byly také nové antikolizní senzory.
15.4.2021, aktualita, Jáchym Šlik