www.digimanie.cz
>
>

PPA kvůli pandemii COVID-19 uvolňuje 1100 výukových lekcí zdarma

PPA kvůli pandemii COVID-19 uvolňuje 1100 výukových lekcí zdarma
, , aktualita
Asociace Professional Photographers of America (PPA) se rozhodla, že kvůli pandemii koronaviru SARS-CoV-2 uvolní po dobu dvou týdnů fotografům více než 1100 výukových lekcí ohledně fotografování.
K oblíbeným
reklama
Koronavirová pandemie mění svět a spousta lidí musí kvůli karanténním zařízením zůstat doma. Aby fotografové měli co v těchto dnech dělat a připravit se na období, kdy budou moci zase aktivněji pracovat, uvolňuje pro ně asociace Professional Photographers of America (PPA) více než 1100 výukových lekcí zdarma. Ty jsou na nejrůznější témata od technik focení, workflow v různých programech až po marketing.
 
PPA logo
 
Stačí jen provést bezplatnou registraci a přístup by se měl otevřít. Lekce budou zdarma po dobu následujících dvou týdnů. Sice se nedá předpokládat, že by se za dva týdny měla situace nějak zásadně zlepšit, ale i uvolnění na tuto dobu je příjemným a vstřícným gestem. Jen tak pro zajímavost, standardní členství stojí $15,17 měsíčně pro uživatele mimo USA.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Ricoh představil HD Pentax-D FA* 85mm F1.4 ED SDM AW Ricoh představil HD Pentax-D FA* 85mm F1.4 ED SDM AW
Ricoh už několikrát hovořil o příchodu vysoce světelného pevného objektivu HD Pentax-D FA* 85mm F1.4 ED SDM AW. Nyní se oficiálně představuje a nabídne např. výkonnější zaostřovací motorek SDM.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Samyang AF 85mm F1.4 nyní i pro bajonet Canon RF Samyang AF 85mm F1.4 nyní i pro bajonet Canon RF
Samyang představil svůj vysoce světelný objektiv AF 85mm f/1.4 nově i pro bajonet Canon RF, tedy full frame CSC fotoaparáty od Canonu. Jak už napovídá název, bude mít i automatické zaostřování.
28.5.2020, aktualita, Milan Šurkala
Fujifilm také umožňuje použít fotoaparáty jako webkameru Fujifilm také umožňuje použít fotoaparáty jako webkameru
Koncem dubna uvolnila společnost Canon software, který dovolil používat fotoaparáty jako webkameru. Nyní se přidává Fujifilm, který takovou funkci dal deseti svým CSC fotoaparátům včetně středoformátů.
28.5.2020, aktualita, Milan Šurkala
Panasonic uvedl levný, lehký a širokoúhlý Lumix S 20-60mm F3.5-5.6 Panasonic uvedl levný, lehký a širokoúhlý Lumix S 20-60mm F3.5-5.6
Panasonic představil další objektiv pro svůj nový full frame systém. Jde o Lumix S 20-60mm F3.5-5.6 (S-R2060), který nabídne velmi širokoúhlou 20mm ohniskovou vzdálenost. Je také poměrně lehký a levný.
28.5.2020, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Sony uvedlo ZV-1, malý 1,0" kompakt cílený na vloggery Sony uvedlo ZV-1, malý 1,0" kompakt cílený na vloggery
V posledních dnech se často mluvilo o novém kompaktu Sony ZV-1, který měl být určen pro vloggery. Nyní se tento fotoaparát skutečně představuje. Nabídne 1,0" čip, kvalitní mikrofon i zdířku pro ten externí, nechybí ani výklopný displej.
27.5.2020, aktualita, Milan Šurkala13 komentářů