www.digimanie.cz
>
>

PPA kvůli pandemii COVID-19 uvolňuje 1100 výukových lekcí zdarma

PPA kvůli pandemii COVID-19 uvolňuje 1100 výukových lekcí zdarma
, , aktualita
Asociace Professional Photographers of America (PPA) se rozhodla, že kvůli pandemii koronaviru SARS-CoV-2 uvolní po dobu dvou týdnů fotografům více než 1100 výukových lekcí ohledně fotografování.
K oblíbeným
reklama
Koronavirová pandemie mění svět a spousta lidí musí kvůli karanténním zařízením zůstat doma. Aby fotografové měli co v těchto dnech dělat a připravit se na období, kdy budou moci zase aktivněji pracovat, uvolňuje pro ně asociace Professional Photographers of America (PPA) více než 1100 výukových lekcí zdarma. Ty jsou na nejrůznější témata od technik focení, workflow v různých programech až po marketing.
 
PPA logo
 
Stačí jen provést bezplatnou registraci a přístup by se měl otevřít. Lekce budou zdarma po dobu následujících dvou týdnů. Sice se nedá předpokládat, že by se za dva týdny měla situace nějak zásadně zlepšit, ale i uvolnění na tuto dobu je příjemným a vstřícným gestem. Jen tak pro zajímavost, standardní členství stojí $15,17 měsíčně pro uživatele mimo USA.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Canon uvádí letní a studentský cashback Canon uvádí letní a studentský cashback
Společnost Canon spustila v těchto dnech hned dva cashbacky. Ten letní se týká objektivů, fotoaparátů i jednoho blesku a vrací až 7700 Kč. Druhý je platný jen pro studenty, zahrnuje více produktů a nabídne maximálně 7600 Kč.
3.4.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Fotograf používá veřejné webkamery k zachycení vylidněných italských měst Fotograf používá veřejné webkamery k zachycení vylidněných italských měst
Fotografové to v současné době pandemie COVID-19 nemají jednoduché, někteří z nich se tedy snaží vymýšlet netradiční projekty, které můžou vytvářet i z domova. Tím se řídí i fotograf, který používá webkamery k zachycení italských měst v nynější situaci.
2.4.2020, aktualita, Kateřina Hoferková2 komentáře
CIPA 02/2020: kompakty rychle mizí z trhu CIPA 02/2020: kompakty rychle mizí z trhu
Máme zde únorová čísla dodávek fotoaparátů na trh a nejsou to vůbec pěkné hodnoty. CSC se docela drží, DSLR ale stále padají a naprostou pohromou byl únor pro kompakty. Ty výrazně spadly meziročně i proti letošnímu lednu.
2.4.2020, aktualita, Milan Šurkala27 komentářů
ProGrade Digital uvádí čtečky CFexpress pro USB 3.2 a Thunderbolt 3 ProGrade Digital uvádí čtečky CFexpress pro USB 3.2 a Thunderbolt 3
Profesionálové využívající karty CFexpress budou moci využít nových rychlých čteček paměťových karet od společnosti ProGrade Digital. Ty jsou určené pro rozhraní Thunderbolt 3 nebo USB 3.2 Gen2.
1.4.2020, aktualita, Milan Šurkala
Phase One iXM-RS 280F: nový 280MPx fotoaparát pro leteckou fotografii Phase One iXM-RS 280F: nový 280MPx fotoaparát pro leteckou fotografii
Phase One vyrábí i speciální středoformátové fotoaparáty pro letecké snímkování. Novinkou pro toto učení je iXM-RS 280F, který bude možné zakoupit i v konfiguraci se IR snímáním. Nabídne vysoké 280MPx rozlišení.
31.3.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář