reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoaparáty
Fotomobily
Objektivy
Software
Tipy a triky
Tiskárny
Příslušenství
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia
reklama

Předváděcí akce Minolta!

, , aktualita
Předváděcí akce Minolta!
Pro všechny zájemce o digitální fototechniku máme velmi dobrou zprávu! V Brně brzy proběhne předváděcí akce ve spolupráci s firmou Minolta. Proto neváhejte a zúčastněte se. Více informací se dozvíte v naší dnešní zprávičce.
Předváděcí akce Minolta!
Pořadatelem celé akce je První virtuální fotoobchod, který ji uskutečňuje ve spolupráci s firmou Minolta. Celá prezentace bude zaměřena na digitální fotografii a každý účastník bude mít možnost se důkladně seznámit s několika fotoaparáty Minolta, včetně nového skeneru Minolta Dual Scan III. Perličkou na informačním dortu potom bude předvedení naprosté novinky - pětimegapixelového fotoaparátu DiMAGE F300! Říkáte si, že okouknout pár foťáků není nic pro Vás? V tom případě pozor! Vezměte si s sebou negativy, diapozitivy a paměťové karty, protože všechny předváděné výrobky si budete moci na místě sami vyzkoušet!


Minolta DiMAGE F300

Akce proběhne v úterý 11.3.2003 v prostorách firmy První virtuální fotoobchod. Začátek je naplánován na desátou hodinu, předpokládaný konec v pět odpoledne. Jestliže se chcete zúčastnit, potvrďte svoji účast e-mailem nebo volejte na telefon 543 256 222.

Digimanie.cz se akce samozřejmě také zúčastní, takže Vám z ní přineseme zprávu. Tato prezentace je již druhou v pořadí, kterou PVF v tomto roce pořádá (první akce byla zaměřena na výrobky firmy Sigma, včetně její digitální zrcadlovky SD9). PVF plánuje, že bude podobné akce pořádat tak 2-3x za čtvrt roku, protože chce zákazníkům umožnit, aby se s fototechnikou seznámili, vyzkoušeli ji a vzájemně porovnali jednotlivé výrobky. Realizaci samozřejmě usnadňuje i fakt, že má k dispozici jak virtuální, tak i kamenný obchod a to včetně fotostudia. Takže pokud můžete, určitě si tyto akce nenechte ujít.
reklama