ProGrade Digital uvedl CFexpress karty zvládající až 1700 MB/s

ProGrade Digital uvedl CFexpress karty zvládající až 1700 MB/s
, , aktualita
Společnost ProGrade Digital přichází s novými paměťovými kartami CFexpress Type B Cobalt a Gold, které mohou dosahovat přenosových rychlostí až 1700 MB/s. Obě řady využívají rychlého rozhraní PCIe Gen3 s NVMe.
K oblíbeným
reklama
Na trhu velmi rychlých paměťových karet CFexpress Type B se objevují modely společnosti ProGrade Digital, řady Cobalt a Gold. V obou případech je využito rozhraní PCIe Gen3 x2 s podporou NVMe. Obě řady také nabízí stejnou rychlost čtení 1700 MB/s a u zápisu pak 1500 MB/s.
 
ProGrade CFexpress Type B Cobalt
 
Liší se však v rychlosti trvalého zápisu. Tam řada Cobalt slibuje 1400 MB/s, zatímco u řady Gold je to “jen” 400 MB/s. Odlišnost je i v dostupných kapacitách. Cobalt bude nabízena s 325 GB a 650 GB, Gold bude mít širší rozsah od 128 GB až po 1 TB. Karty cílí na vysokou výdrž a mají odolné kovové tělo. Pracují od -10 do +70 °C, skladovat je lze dokonce při -20 až +85 °C. Záruka je 3letá.
 
ProGrade CFexpress Type B Gold
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Leica M10-P Reporter dostává grip z kevlaru Leica M10-P Reporter dostává grip z kevlaru
Leica představila speciální limitovanou edici svého dálkoměrného fotoaparátu M10-P Reporter. Novinka sází na nenápadný vzhled v khaki barvě a přidává grip z kevlarových vláken. Ten má časem blednout a dát fotoaparátu jedinečnou patinu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Sony zítra představí novinky, možná i full frame RX se zakřiveným čipem Sony zítra představí novinky, možná i full frame RX se zakřiveným čipem
Zítra společnost Sony představí jednu nebo možná několik fotografických novinek, na které láká novým teaserem. Spekuluje se, že by mezi nimi mohl být první fotoaparát značky se zakřiveným senzorem.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Dívka s perlou od Vermeera jako 10GPx panorama včetně 3D Dívka s perlou od Vermeera jako 10GPx panorama včetně 3D
Slavný obraz Dívka s perlou od Jan Vermeera se dočkal velmi zajímavé digitalizace. Pomocí systému Hirox bylo nasnímáno obří 10gigapixelové "panorama" včetně některých detailů obrazu i ve 3D.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Irix uvádí objektiv 45mm F1.4 pro středoformát Fujifilm GFX Irix uvádí objektiv 45mm F1.4 pro středoformát Fujifilm GFX
Společnost Irix přichází s dalším novým objektivem. Tentokrát jde o novinku určenou pro středoformátový systém Fujifilm GFX. Objektiv 45mm F1.4 tak nabídne opravdu velmi malou hloubku ostrosti.
23.1.2021, aktualita, Milan Šurkala
Umělec si ve zpomalených záběrech rozbíjí o obličej balónky s barvami Umělec si ve zpomalených záběrech rozbíjí o obličej balónky s barvami
Vysokorychlostní kamera umožnila umělci jménem Ben Ouaniche zachytit balónky naplněné tekutými barvami, které si nechal rozbíjet o obličej. Ve videu je možné vidět míchání jednotlivých barev ve zpomalených záběrech.
23.1.2021, aktualita, Kateřina Hoferková2 komentáře