ProGrade Digital uvedl CFexpress karty zvládající až 1700 MB/s

ProGrade Digital uvedl CFexpress karty zvládající až 1700 MB/s
, , aktualita
Společnost ProGrade Digital přichází s novými paměťovými kartami CFexpress Type B Cobalt a Gold, které mohou dosahovat přenosových rychlostí až 1700 MB/s. Obě řady využívají rychlého rozhraní PCIe Gen3 s NVMe.
K oblíbeným
reklama
Na trhu velmi rychlých paměťových karet CFexpress Type B se objevují modely společnosti ProGrade Digital, řady Cobalt a Gold. V obou případech je využito rozhraní PCIe Gen3 x2 s podporou NVMe. Obě řady také nabízí stejnou rychlost čtení 1700 MB/s a u zápisu pak 1500 MB/s.
 
ProGrade CFexpress Type B Cobalt
 
Liší se však v rychlosti trvalého zápisu. Tam řada Cobalt slibuje 1400 MB/s, zatímco u řady Gold je to “jen” 400 MB/s. Odlišnost je i v dostupných kapacitách. Cobalt bude nabízena s 325 GB a 650 GB, Gold bude mít širší rozsah od 128 GB až po 1 TB. Karty cílí na vysokou výdrž a mají odolné kovové tělo. Pracují od -10 do +70 °C, skladovat je lze dokonce při -20 až +85 °C. Záruka je 3letá.
 
ProGrade CFexpress Type B Gold
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vogue a Annie Leibovitz pod palbou kvůli fotkám černošské gymnastky Vogue a Annie Leibovitz pod palbou kvůli fotkám černošské gymnastky
Uznávaná fotografka Annie Leibovitz si to tentokrát pořádně slízla a magazín Vogue, kde se její fotografie objevily, také. Za vše mohou fotky černošské gymnastky Simone Biles, které podle reakcí lidi měla raději fotit černoška. Ta by prý věděla jak na to.
13.7.2020, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Kodak Alaris opět prodává, část z PPF míří do Číny Kodak Alaris opět prodává, část z PPF míří do Číny
Kdysi slavný Kodak je dnes už téměř historií. Zbytky společnosti už byly dávno rozděleny, prodány a nyní došlo k dalšímu prodeji. Z Kodaku Alaris a jeho další části PPF byl vyčleněn další díl, který nyní putuje do Číny.
13.7.2020, aktualita, Milan Šurkala
Canon EOS R5 může mít problémy s chlazením Canon EOS R5 může mít problémy s chlazením
Nový fotoaparát Canon EOS R5 je jedinečný svou schopností natáčet 8K video, nicméně překvapil relativně malým tělem a absencí pokročilého chlazení. Dle technických specifikací Canonu je viditelné, že mu přehřívání nemusí být úplně cizí.
13.7.2020, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Canon přichází s novými telekonvertory pro systém EOS R: 1.4x a 2x Canon přichází s novými telekonvertory pro systém EOS R: 1.4x a 2x
Ve velké smršti novinek společnosti Canon se objevily také dva nové telekonvertory pro systém EOS R (bajonet RF). Ty nabízí 1,4× a 2× prodloužení ohniskové vzdálenosti se zachováním autofokusu, stabilizace i odolnosti.
12.7.2020, aktualita, Milan Šurkala
Canon uvedl A3+ fototiskárnu imagePROGRAF PRO-300 Canon uvedl A3+ fototiskárnu imagePROGRAF PRO-300
Novinkou ve výrobním programu společnosti Canon je i A3+ fototiskárna imagePROGRAF PRO-300. Má celkem 9 barevných inkoustů + Chroma Optimiser a schopnost využívat záložní trysky v případě problémů s jinými.
11.7.2020, aktualita, Milan Šurkala