ProGrade Digital uvedl CFexpress karty zvládající až 1700 MB/s

ProGrade Digital uvedl CFexpress karty zvládající až 1700 MB/s
, , aktualita
Společnost ProGrade Digital přichází s novými paměťovými kartami CFexpress Type B Cobalt a Gold, které mohou dosahovat přenosových rychlostí až 1700 MB/s. Obě řady využívají rychlého rozhraní PCIe Gen3 s NVMe.
K oblíbeným
reklama
Na trhu velmi rychlých paměťových karet CFexpress Type B se objevují modely společnosti ProGrade Digital, řady Cobalt a Gold. V obou případech je využito rozhraní PCIe Gen3 x2 s podporou NVMe. Obě řady také nabízí stejnou rychlost čtení 1700 MB/s a u zápisu pak 1500 MB/s.
 
ProGrade CFexpress Type B Cobalt
 
Liší se však v rychlosti trvalého zápisu. Tam řada Cobalt slibuje 1400 MB/s, zatímco u řady Gold je to “jen” 400 MB/s. Odlišnost je i v dostupných kapacitách. Cobalt bude nabízena s 325 GB a 650 GB, Gold bude mít širší rozsah od 128 GB až po 1 TB. Karty cílí na vysokou výdrž a mají odolné kovové tělo. Pracují od -10 do +70 °C, skladovat je lze dokonce při -20 až +85 °C. Záruka je 3letá.
 
ProGrade CFexpress Type B Gold
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Cosina uvedla retro objektiv Voigtländer Ultron 28mm f/2 Cosina uvedla retro objektiv Voigtländer Ultron 28mm f/2
Společnost Cosina přichází na trh s novým objektivem Voigtländer Ultron 28mm f/2. Ten bude k dispozici ve dvou variantách, obě se však budou vyznačovat retro designem. Patří totiž do řady objektivů Vintage Line.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Samsung prý ukončí nesmyslnou megapixelovou válku ve smartphonech Samsung prý ukončí nesmyslnou megapixelovou válku ve smartphonech
Objevují se informace o tom, že chce společnost Samsung přehodnotit své snahy na poli mobilních snímačů a jejich vysokého rozlišení. Spekuluje se tak, že se možná připravovaný 600MPx senzor ani neobjeví.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem
Sony uvedlo dva nové mobilní telefony Xperia 1 III a Xperia 5 III. Oba dva míří především na náročnější tvůrce obsahu. V případě prvního modelu tu máme dokonce 4K displej. Oba pak mají telemodul s optickým zoomem na přepočtených 105 mm.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Vysoce světelný širokáč: Fujinon XF 18mm F1.4 R LM WR Vysoce světelný širokáč: Fujinon XF 18mm F1.4 R LM WR
Pro systém Fujifilm X byl představen další objektiv. Tentokrát je to širokoúhlý model s překvapivě dobrou světelností F1,4. Jeho reálná ohnisková vzdálenost činí 18 mm, po přepočtu je to pak 27 mm.
15.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Dron DJI Air 2S byl oficiálně představen. S výrazně lepší kamerou Dron DJI Air 2S byl oficiálně představen. S výrazně lepší kamerou
DJI uvádí nástupce pro Mavic Air 2, který přichází nejen s kratším názvem, ale především kamerou s kvalitnějším senzorem. Díky tomu lze pořizovat 20MPx fotky nebo 5.4K videa. Přidány byly také nové antikolizní senzory.
15.4.2021, aktualita, Jáchym Šlik