ProGrade Digital uvedl microSDXC UHS-II karty: rychlejší i levnější

ProGrade Digital uvedl microSDXC UHS-II karty: rychlejší i levnější
, , aktualita
ProGrade Digital je výrobcem výkonných paměťových řešení pro profesionální fotografy. Nyní rozšiřuje nabídku novými paměťovými kartami microSDXC UHS-II, u kterých nejenže zvyšuje rychlost, ale také snižuje cenu.
K oblíbeným
reklama
Společnost ProGrade Digital přichází na trh s novými paměťovými kartami typu microSDXC UHS-II. Ty jsou kompatibilní i se staršími standardy UHS-I DDR-104 a U3, nicméně při použití zařízení s podporou rozhraní UHS-II se lze těšit na vysoké přenosové rychlosti až 250 MB/s u sekvenčního čtení a 130 MB/s u zápisu. Předchozí varianty měly tyto rychlosti na hodnotách 200 MB/s a 80 MB/s. S každou kartou dostanete také SDXC UHS-II adaptér. Všechny karty podporují i rychlostní standard Video Class 60.
 
ProGrade Digital microSDXC UHS-II
 
Potěší také výrazné snížení cen nových karet a nabídka odlišných kapacit. Předchozí varianty byly k dispozici od 32 do 128 GB, nová řada nabídne 64 až 256 GB. Cena 64GB varianty byla stanovena na $34,99 (původní řada byla s 64GB kapacitou před dvěma lety za $74,99), 128GB verze bude k mání za $54,99. Tyto dvě verze už míří do prodeje, největší 256GB varianta půjde na trh až později za $99,99.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Olympus: vyšší zisk společnosti, fotoaparáty se zlepšují Olympus: vyšší zisk společnosti, fotoaparáty se zlepšují
Fiskální rok 2020 byl u společnosti Olympus poměrně povedeným. Firmě se totiž znatelně podařilo navýšit zisky a nás potěší i to, že fotografická divize snížila svou ztrátovost. Bohužel, zisky ještě pořád nepřináší.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Adobe mění svá loga, budou jednodušší a barevnější Adobe mění svá loga, budou jednodušší a barevnější
Společnost Adobe po dlouhé době mění svá loga. Chce využívat o něco teplejších odstínů, jednoduššího modernějšího designu bez rámečků a většího sjednocení log napříč nejrůznějšími platformami. 
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fotografka žaluje Microsoft kvůli ukradeným fotkám, chce 150.000 USD Fotografka žaluje Microsoft kvůli ukradeným fotkám, chce 150.000 USD
Žaloby se nevyhýbají snad nikomu včetně velkých společností. Nyní k soudu zamíří Microsoft, který měl dle žaloby zveřejnit na svých stránkách fotografie od Matilde Gattoni, které ale nezakoupil a použil je neoprávněně.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fotobanka Dreamstime zvyšuje provize o 10 %, fotografové jásají Fotobanka Dreamstime zvyšuje provize o 10 %, fotografové jásají
Je to jen pár dní, co fotobanka Shutterstock snížila provize fotografům a strhla tím obrovskou vlnu nevole. Konkurenční Dreamstime kontruje opačným krokem. Všem fotografům bez rozdílu zvýší provize o 10 %.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nikon je sotva v zisku, fotodivize je ve ztrátě a bude se propouštět Nikon je sotva v zisku, fotodivize je ve ztrátě a bude se propouštět
Společnost Nikon vydala se zpožděním zprávu o svém hospodaření za minulý rok. Není to příliš pozitivní čtení, zejména pokud se týče divize fotoaparátů. Bude se tak dále optimalizovat a hledat alternativní cesty.
30.5.2020, aktualita, Milan Šurkala21 komentářů