reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Prosincová Expertiáda s Olympusem - vyhodnocení

5.1.2009, Karel Polívka, soutěž
Nastal čas pro vyhodnocení prosincové Expertiády se společností Olympus o vodotěsný a nárazuvzdorný fotoaparát Olympus mju 1050 SW. Zúčastnit se mohli čtenáři serverů Digimanie.cz, Svethardware.cz a TVFreak.cz.
UPDATE 5.1.2009: Expertiáda s Olympusem je již za námi, proto nadešel čas na vyhlášení vítěze, který získá vodotěsný a nárazuvzdorný fotoaparát Olympus mju 1050 SW.Do slosování postoupili pouze ti, kdo odpověděli správně na více než 7 otázek z celkového počtu deseti (tedy 8, 9 nebo 10). Šanci vyhrát měli opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení a adresu).Expertiády se celkem zúčastnilo 1054 čtenářů, z nichž jich do slosování postoupilo 784 (což byli ti, kteří měli více jak 7 správných odpovědí z celkového počtu 10). Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, přičemž se pořadí účastníků se stejným počtem bodů dále řadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a následně jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel na Random.org (vybírá náhodná čísla na základě atmosferického šumu).

Pokud číslo odpovídalo někomu, kdo neměl vyplněnou adresu (což je jedna z podmínek pro možnost získání výhry), přeskočilo se k dalšímu číslu (ověřování přítomnosti potřebných kontaktních údajů provádí člověk, nikoli program). Úplnost údajů ve svém profilu si můžete zkontrolovat tak, že jako přihlášený kliknete na odkaz "Změnit profil" v boxíku "Přihlášení" v horní části pravého sloupce.


Vygenerované číslo odpovídalo následujícímu účastníkovi:

Cenu získává: Milan Jeniš z Kuřimi (8 bodů)

Výherci gratulujeme!


Současně se zveřejněním této zprávy byl výherci zaslán informativní e-mail z mé strany a pokud bude na tento e-mail reagovat, bude mu v nadcházejících dnech cena zaslána. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.

Příležitostí jak něco vyhrát je více, jelikož Expertiády pořádáme i na našich magazínech Svethardware.cz a TVFreak.cz, které tím pádem rovněž doporučujeme pravidelně sledovat.

Dnes začala další Expertiáda, tentokrát se společností Olympus.Cenou pro výherce je vodotěsný a nárazuvzdorný fotoaparát Olympus mju 1050 SW. Zúčastnit se mohou díky společným registracím čtenáři serverů Digimanie.cz, Svethardware.cz a TVFreak.cz.Expertiáda bude opět pro registrované čtenáře (zaregistrovat se) v podobě 10 vědomostních otázek, které se budou na homepage Digimanie.cz vyskytovat v pracovních dnech v období od 1.12.2008 do 12.12.2008. Do slosování postoupí pouze ti, kdo odpoví správně na více než 7 otázek z celkového počtu deseti (tedy 8, 9 nebo 10).

Účastí v Expertiádě se dotyčný zavazuje k dodržování pravidel. Jejich porušení bude mít za následek vyloučení z aktuální Expertiády. Ve vlastním zájmu by si je měl tedy každý důkladně přečíst před tím, než se Expertiády zúčastní.

Poznámka: Šanci na výhru budou mít opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení, ulici a číslo popisné domu, poštovní směrovací číslo, obec).
reklama
reklama