První oficiální snímky z Fujifilmu X-Pro1

První oficiální snímky z Fujifilmu X-Pro1
, , aktualita
Fujifilm X-Pro1 byl představen před pár dny a u většiny vyvolal docela velkou vlnu nadšení. Společnost Fujifilm nyní uveřejnila na svých stránkách několik fotografií z tohoto fotoaparátu a na první pohled nevypadají vůbec špatně. Další snad přibudou.
K oblíbeným
reklama
Fujifilm X-Pro1 je CSC fotoaparát z dílen společnosti Fujifilm. Přináší 16MPx CMOS snímač s inovativní pixelovou mřížkou, která má potlačovat moaré a jiné nepříjemné efekty. Odstraněn byl i low-pass filtr, takže by snímky měly být opravdu velmi ostré.

Jestli je to pravda, to můžete už nyní posoudit z několika málo ilustračních snímků, které uveřejnil Fujifilm na svých internetových stránkách. Máte zde snímky nejen s citlivostí ISO 200, ale i některé na vyšších citlivostech. A některé snímky také poněkud nepovedené.Zdroj: www.fujifilm.com
Nejnovější články
Želva s GoPro kamerou zachytila život v rybníku Želva s GoPro kamerou zachytila život v rybníku
Youtuber zveřejnil video, v němž předvádí, jak na jednu ze svých želv nádherných připevnil GoPro kameru. Želva pak v malém rybníku pořídila záběry světa a života ukrytého pod vodní hladinou. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková
Doporučené fotoaparáty: červen 2019 Doporučené fotoaparáty: červen 2019
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Dnes, návod, Milan Šurkala50 komentářů
Canon vysvětlil, proč lze dělat lepší objektivy pro CSC než pro DSLR Canon vysvětlil, proč lze dělat lepší objektivy pro CSC než pro DSLR
Společnost Canon zveřejnila video, ve kterém vysvětluje, proč mohou mít CSC fotoaparáty snáze opticky kvalitnější objektivy než digitální zrcadlovky při menších rozměrech. Vše závisí na vzdálenosti senzoru od objektivu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala21 komentářů
Fotograf v Texasu prohrál soud, univerzita "může" porušit copyright Fotograf v Texasu prohrál soud, univerzita "může" porušit copyright
Americké soudnictví je často terčem vtipů, neboť v této zemi netušených soudních možností lze žalovat snad naprosto všechno. Poslední případ z Texasu pak ukázal, že může být dokonce legální porušovat copyright.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
MS Optics představuje 50mm F1.5 a 50mm F1.0 MS Optics představuje 50mm F1.5 a 50mm F1.0
Nezávislý výrobce objektivů MS Optics představuje dvě nové světelné padesátky pro M-Mount. Máme zde Vario Prasma 50mm F1.5 s optickým návrhem Plasmat a pak supersvětelný model ISM 50mm F1.0.
Včera, aktualita, Milan Šurkala