Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Ratatabum

Registrace: 5.11.2010
Komentářů: 65, score 0.2
Účast v Expertiádách: 1 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 12.7.2011 s hodnocením +1:
proč? díky Fuji za S200EXR !!! Jsem s ním maximálně spokojenej. Už několikrát jsem si ale říkal, že DSLR by bylo fajn. Ale pak vidím, jak lidi přehazujou skla a tahaj to v batohu a vždy jsem rád, že mám vše v jednom... A kvalita výstupu je na prohlížení v PC na 120cm fulHD TV naprosto více než dostačující!
Komentář z 8.7.2011 s hodnocením +1:
Vážení, to co tady předvádíte je ubohost! Kritizovat umí každej. Pokud se vám onen ­"fejeton­" nelíbí, tak ho nečtěte. Nikdo vás nenutí ! Nebo nemáte do čeho píchnout, a tak brouzdáte po netu, a v každym fóru si jen někoho dobíráte? Máte snad nějaký komplex, který vás nutí vznášet zbytečnou kritiku? Inteligentní člověk si článek přečte, pomyslí si svoje a jede se dál... Díky blbům jako jsou místní chytrolíni to tu začíná vypadat jako na novinky.cz ­- tam je taky radost číst vždy ty stupidity pod článkem...
Tohle by měl být i popud pro adminy. Prostě takovéto diskuze zakázat. Maximálně hodnotit jako fotky v galerii. Tímhle se jen snižuje kvalita tohoto serveru...
Paní­/slečno Jano ­- pište dál a nenechte se odradit.... řiďte se pravidlem: ­"blbec mě nene**re!­"
Držím palce...
Komentář z 9.7.2011 s hodnocením 0:
Opravdu nechápu, o co jde vám všem jde ... ? To že jí někdo platí nebo ne je věc pouze jich dvou ­- né vaše ani nikoho jiného. Možná to nesplňuje to, co si pod slovem fejeton někdo představuje ­(někdo vyžaduje­) ale co ?? Ať nespokojenci ona díla nečtou. To přeci není problém.. Já jsem obyčejný člověk. Články si přečtu a tím to hasne .... A kdyby z internetu mělo vymizet vše, co je nedokonalé, tak to by toho tam moc nezůstalo.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 12.7.2011 s hodnocením -1:
nephilim: myslím že test kompakt vs low DSLR tady už byl a nepamatuji, že by DSLR nějak výrazně předvedlo něco lepšího :­)
Komentář z 8.7.2011 s hodnocením 0:
i pod články ­(recenze apo­) p. Šurkaly je vždy také někdo, kdo kritizuje .... Taková je holt doba internetu ­- doby anonimity .