www.digimanie.cz
>
>
>

Režisér Johna Wicka natočil reklamu pomocí Apple iPhone 11 Pro

Režisér Johna Wicka natočil reklamu pomocí Apple iPhone 11 Pro
, , aktualita
Režisér David Leitch, který stojí za filmy jako John Wick, Deadpool 2 nebo Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw, natočil také reklamu na Apple iPhone 11 Pro. A pro video sněhové bitvy použil právě tyto telefony.
K oblíbeným
reklama
Opět se tu objevuje reklama, která byla natočena pomocí mobilního telefonu. Tentokrát ji má na svědomí Apple při propagaci svých smartphonů iPhone 11 Pro se třemi fotoaparáty. Režii si vzal na starosti David Leitch, který natočil i filmy John Wick, Deadpool 2 nebo Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw. Pochopitelně byla při natáčení použita různá doplňková příslušenství , což zajistilo např. lepší pohyb kamery ve scéně.
 
 
Video Snowbrawl ukazuje 1,5minutovou sněhovou bitvu mezi sestrou, bratrem a jejich týmy kamarádů. Je vidět, že reklamu točil někdo, kdo má s natáčením akčních snímků zkušenosti a tak je jen otázkou, jak moc limitující je zde natáčení pomocí telefonů. I když video vypadá působivě, nemohu se však ubránit dojmu, že by z telefonů šlo vymáčknout i více pomocí dalšího příslušenství a jiného softwaru.
 
 
Vypadá to totiž, že bylo natáčeno pomocí výchozí aplikace od Applu, která ale nedovoluje upravovat bitrate videa, což je na výsledku vidět. Zejména dynamické scény trpí na kompresi, kterou by např. Filmic Pro nebo ProMovie v takové míře asi neměly. Také je otázkou, jaký byl vlastně výstup ze stříhání. Za další jde vidět, že byly mnohdy použity až příliš krátké expoziční časy a padající sníh tak vypadá docela nepřirozeně (chtělo by to ND filtr prodlužující expozici, který iPhone 11 Pro a naprostá většina telefonů nemá). K reklamě bylo uvedeno i video ukazující, jak ji vlastně natáčeli.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Sony A7S III se blíží, konečně 10bitové barvy a možná i 4K 120p Sony A7S III se blíží, konečně 10bitové barvy a možná i 4K 120p
Zvěsti o novém Sony A7S III se objevují už hodně dlouho. Chvíli se tvrdí, že vůbec nebude, pak naopak, že půjde o přelom. Nyní to vypadá, že už existují prototypy a obvykle spolehlivé zdroje říkají, že letos konečně přijde.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Fujifilm uvedl GF 45-100mm F4 a připravuje objektivy GF 30/3.5 a 80/1.7 Fujifilm uvedl GF 45-100mm F4 a připravuje objektivy GF 30/3.5 a 80/1.7
Další novinkou společnosti Fujifilm je středoformátový zoomovací objektiv GF 45-100mm F4 R LM OIS WR. Vedle toho společnost rozšířila roadmapu o dva nové objektivy, širokoúhlý 30mm F3.5 a portrétní 80mm F1.7.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Ricoh uvádí telezoom HD Pentax-D FA 70-210mm F4 WR Ricoh uvádí telezoom HD Pentax-D FA 70-210mm F4 WR
Ricoh představil pro své zrcadlovky Pentax nový telezoom HD Pentax-D FA 70-210mm F4 ED SDM WR. Ten je určen pro APS-C i full frame zrcadlovky a náramně připomíná objektiv Tamronu se stejným ohniskovým rozsahem.
24.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Fujifilm X-T200 přináší příjemná vylepšení, umí už 4K 30p Fujifilm X-T200 přináší příjemná vylepšení, umí už 4K 30p
Společnost Fujifilm nahrazuje model X-T100 novinkou v podobě fotoaparátu X-T200. Ta přináší menší hmotnost, plně polohovatelný displej a rychlejší senzor. Přístroj tak zrychlil sekvenční snímání a umí i 4K 30p video.
24.1.2020, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Doporučené fotoaparáty: leden 2020 Doporučené fotoaparáty: leden 2020
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
24.1.2020, článek, Milan Šurkala3 komentáře