www.digimanie.cz
>
>
>

Režisér Johna Wicka natočil reklamu pomocí Apple iPhone 11 Pro

Režisér Johna Wicka natočil reklamu pomocí Apple iPhone 11 Pro
, , aktualita
Režisér David Leitch, který stojí za filmy jako John Wick, Deadpool 2 nebo Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw, natočil také reklamu na Apple iPhone 11 Pro. A pro video sněhové bitvy použil právě tyto telefony.
K oblíbeným
reklama
Opět se tu objevuje reklama, která byla natočena pomocí mobilního telefonu. Tentokrát ji má na svědomí Apple při propagaci svých smartphonů iPhone 11 Pro se třemi fotoaparáty. Režii si vzal na starosti David Leitch, který natočil i filmy John Wick, Deadpool 2 nebo Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw. Pochopitelně byla při natáčení použita různá doplňková příslušenství , což zajistilo např. lepší pohyb kamery ve scéně.
 
 
Video Snowbrawl ukazuje 1,5minutovou sněhovou bitvu mezi sestrou, bratrem a jejich týmy kamarádů. Je vidět, že reklamu točil někdo, kdo má s natáčením akčních snímků zkušenosti a tak je jen otázkou, jak moc limitující je zde natáčení pomocí telefonů. I když video vypadá působivě, nemohu se však ubránit dojmu, že by z telefonů šlo vymáčknout i více pomocí dalšího příslušenství a jiného softwaru.
 
 
Vypadá to totiž, že bylo natáčeno pomocí výchozí aplikace od Applu, která ale nedovoluje upravovat bitrate videa, což je na výsledku vidět. Zejména dynamické scény trpí na kompresi, kterou by např. Filmic Pro nebo ProMovie v takové míře asi neměly. Také je otázkou, jaký byl vlastně výstup ze stříhání. Za další jde vidět, že byly mnohdy použity až příliš krátké expoziční časy a padající sníh tak vypadá docela nepřirozeně (chtělo by to ND filtr prodlužující expozici, který iPhone 11 Pro a naprostá většina telefonů nemá). K reklamě bylo uvedeno i video ukazující, jak ji vlastně natáčeli.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
DxO PhotoLab 4 přináší AI do odšumování i demozaikování DxO PhotoLab 4 přináší AI do odšumování i demozaikování
DxO uvádí novou generaci svého softwaru PhotoLab 4. Ten přináší především výrazné využití systémů umělé inteligence. DeepPRIME zavádí AI i do takových věcí, jako je odšumování nebo demozaikování.
23.10.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Instagram má problém: cenzuruje spoře oděné ženy, štíhlé mu ale nevadí Instagram má problém: cenzuruje spoře oděné ženy, štíhlé mu ale nevadí
Sociální síť Instagram čelí kritice za dvojí metr při posuzování lidské nahoty. Spoře oděné (resp. šikovně zakryté) ženské tělo nevadí, pokud je štíhlé. Ostatní ženy mohou mít ale smůlu a takové příspěvky nezřídka odstraňuje.
23.10.2020, aktualita, Milan Šurkala
Adobe uvádí vektorový editor Illustrator pro iPad Adobe uvádí vektorový editor Illustrator pro iPad
Adobe postupně předělává své aplikace i pro platformu tabletů Apple iPad. Už nějakou dobu je k dispozici Lightroom, nedávno přibyl také Photoshop. Nově se dostává i na vektorový editor Illustrator for iPad.
22.10.2020, aktualita, Milan Šurkala
DJI Pocket 2 dostává větší 1/1,7" snímač a 4K 60p DJI Pocket 2 dostává větší 1/1,7" snímač a 4K 60p
Společnost DJI přichází s druhou generací svého 3osého gimbalu s integrovanou kamerou Pocket 2. Novinka dostává větší CMOS senzor typu 1/1,7" s 64MPx rozlišením a možností natáčet 4K 60p video.
21.10.2020, aktualita, Milan Šurkala
Canon uvedl dva APS-H senzory s 250 MPx Canon uvedl dva APS-H senzory s 250 MPx
Canon přichází na trh se dvěma novými senzory LI8020SAC a LI8020SAM, které na APS-H velikost nabízí opravdu extrémně vysoké rozlišení 250 megapixelů. To je 19568×12588 pixelů, důraz je nicméně dán na práci s ROI.
20.10.2020, aktualita, Milan Šurkala