www.digimanie.cz
>
>
>

Režisér Johna Wicka natočil reklamu pomocí Apple iPhone 11 Pro

Režisér Johna Wicka natočil reklamu pomocí Apple iPhone 11 Pro
, , aktualita
Režisér David Leitch, který stojí za filmy jako John Wick, Deadpool 2 nebo Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw, natočil také reklamu na Apple iPhone 11 Pro. A pro video sněhové bitvy použil právě tyto telefony.
K oblíbeným
reklama
Opět se tu objevuje reklama, která byla natočena pomocí mobilního telefonu. Tentokrát ji má na svědomí Apple při propagaci svých smartphonů iPhone 11 Pro se třemi fotoaparáty. Režii si vzal na starosti David Leitch, který natočil i filmy John Wick, Deadpool 2 nebo Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw. Pochopitelně byla při natáčení použita různá doplňková příslušenství , což zajistilo např. lepší pohyb kamery ve scéně.
 
 
Video Snowbrawl ukazuje 1,5minutovou sněhovou bitvu mezi sestrou, bratrem a jejich týmy kamarádů. Je vidět, že reklamu točil někdo, kdo má s natáčením akčních snímků zkušenosti a tak je jen otázkou, jak moc limitující je zde natáčení pomocí telefonů. I když video vypadá působivě, nemohu se však ubránit dojmu, že by z telefonů šlo vymáčknout i více pomocí dalšího příslušenství a jiného softwaru.
 
 
Vypadá to totiž, že bylo natáčeno pomocí výchozí aplikace od Applu, která ale nedovoluje upravovat bitrate videa, což je na výsledku vidět. Zejména dynamické scény trpí na kompresi, kterou by např. Filmic Pro nebo ProMovie v takové míře asi neměly. Také je otázkou, jaký byl vlastně výstup ze stříhání. Za další jde vidět, že byly mnohdy použity až příliš krátké expoziční časy a padající sníh tak vypadá docela nepřirozeně (chtělo by to ND filtr prodlužující expozici, který iPhone 11 Pro a naprostá většina telefonů nemá). K reklamě bylo uvedeno i video ukazující, jak ji vlastně natáčeli.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Laowa po dlouhém čekání představila OOOM 25-100mm T2.9 Laowa po dlouhém čekání představila OOOM 25-100mm T2.9
O parfokálním video objektivu Laowa OOOM 25-100mm T2.9 Cine se hovořilo už před dvěma lety. Nyní se konečně představuje finální verze, která je 2,5krát tak těžší než původně ohlášená varianta.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Fotopast kromě snímků přírody zvěčnila i muže, který před ní pózoval Fotopast kromě snímků přírody zvěčnila i muže, který před ní pózoval
Fotografové divoké přírody se někdy nestačí divit, co všechno zachytí jejich nastražené fotopasti. Někdy mají štěstí a jsou odměněni snímky očekávaného zvířete, jindy je může překvapit například neznámý pózující muž.
10.8.2020, aktualita, Kateřina Hoferková
Fotograf minimalisticky zachycuje bazény z ptačí perspektivy Fotograf minimalisticky zachycuje bazény z ptačí perspektivy
Nejrůznější plavecké bazény můžou představovat zajímavé téma k fotografování. O tom je alespoň přesvědčen australský fotograf, který pracuje na fotografickém projektu, jehož jednotlivé snímky zobrazují bazény z ptačí perspektivy.
10.8.2020, aktualita, Kateřina Hoferková
Náhradní CCD snímače pro Leicu M9 došly, korodující čipy už nevyměníte Náhradní CCD snímače pro Leicu M9 došly, korodující čipy už nevyměníte
Leica M9 a její odvozeniny asi společnosti moc radosti neudělaly. Neslavně známé se totiž staly kvůli korodujícím CCD snímačům. Tato "koroze" postihovala krycí sklo čipu a nyní už dochází náhradní čipy pro výměnu.
10.8.2020, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Fotograf Tatsuya Tanaka vytváří působivé miniatury, třeba bazén z roušky Fotograf Tatsuya Tanaka vytváří působivé miniatury, třeba bazén z roušky
Japonský fotograf Tatsuya Tanaka vytváří opravdu působivé fotografie. Jeho výsledné miniatury používají běžných objektů denní potřeby, které proměňují v úplně jiné věci. Salát v horu, plachtu v moře nebo roušku v bazén.
10.8.2020, aktualita, Milan Šurkala