Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoaparáty
Fotomobily
Objektivy
Software
Tipy a triky
Tiskárny
Příslušenství
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Rindi

Registrace: 20.5.2010
Komentářů: 130, score 1.2
Účast v Expertiádách: 5 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 1 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 2.8.2011 s hodnocením +7:
Že by se zde opět rozjížděla hnidopišská diskuze o tom, zda to je či není fejeton? Já se moc těším, že už snad brzy nám mrzkým smrtelníkům také pan frasve předvede nějaký svůj geniálně napsaný fejeton, který nebude prázdný, nicotný, ale jeho text se povalí jako proud horské bystřiny mezi úzkými skalisky při jarním tání, nebude v něm jediné zbytečné slovo a bude plný nádherných souvislostí, všeříkajícího rozmyšlování a stylistických obratností a samozřejmě v něm nebude jediná gramatická chyba či překlep a navíc k němu bude přiložena ta nejdokonalejší fotografie, u které samozřejmě nebude chybět popisek.
Jinak mně se článek docela líbil, zajímá mě totiž spíš obsah než to, jestli je u něj napsáno ­"fejeton­". Souhlasím však s tím, že pokud někdo někde zveřejňuje svůj text, měl by být schopen vyvarovat se gramatických chyb ­(zejména nerozlišování ­"mě­" a ­"mně­" je do očí bijící­). Ale připouštím, že nejsme na češtinářském fóru ...
Komentář z 9.3.2012 s hodnocením +3:
Opět příjemné čtení a srozumitelný návod, který je dle mého názoru zcela srozumitelný pro většinu běžných smrtelníků. Toho, kdo nepochopil, je mi líto, a tomu, kdo článek považuje za málo odborný, bych doporučil, aby si znovu přečetl dvě úvodní věty a příště hledal informace jinde.
Komentář z 19.9.2011 s hodnocením +3:
Tak já právě oceňuji na svém Samsungu NX11 malé pevné tělo, které se dobře drží. Stavový displej nepotřebuji, vše vidím v hledáčku nebo na displeji. S obří zrcadlovkou bych se tahat nechtěl, navíc koncepci sklopného zrcadla považuji za již překonanou a zastaralou, dávám jí max. dva roky než ji elektronické hledáčky zcela ­"převálcují­".

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 11.10.2013 s hodnocením -1:
Jen jsem si dovolil zdůvodnit, v čem dle mého názoru spočívá nevýhoda ­(nikoliv ­"vada­") stativu Manfrotto. To, že Vy si nedovedete představit činnost, u které byste uvítal možnost jednoduchého nastavení většího rozsahu pohybu fotoaparátu, ještě neznamená, že taková činnost neexistuje nebo že ji nezvládá někdo jiný ­- zde se mohu ztotožnit s Vaším názorem, že je to o rukách a o hlavě ... Též Vás mohu ubezpečit, že aretace středové tyče v jiné poloze než vodorovné rozhodně nesnižuje tuhost stativu. Co se týče lenosti ­- jsem rád, že jsem nebyl líný při výběru stativu a mám univerzálnější stativ s více možnostmi nastavení. Pokud Vám však Váš stativ také tak dobře vyhovuje a slouží jako mně ten můj, je to v pořádku, přeji Vám to a je to dobře i pro výrobce ­- dali jsme vydělat dvěma různým, tím pádem jsme podpořili konkurenci ...
Komentář z 5.12.2013 s hodnocením 0:
Mám 4,5 roku tiskárnu CANON Pixma MP980, je to super zařízení ­(včetně skenování filmů a diapozitivů­). Dosud s ní nebyl žádný problém, tisknu kolem 500 stran­/měsíc, fotky spíš jen občas, většinou A4 na obyčejné fotopapíry ARO ­(1 cca za 5 Kč­), kvalita výborná. První, co jsem udělal po koupi tiskárny, bylo zakoupení plnicí sady a od té doby jen doplňuji inkousty. 1 ml stojí 2,50 Kč, přitom jedna originální náhradní náplň s 9 ml cca 270 Kč ­- takže tisknu za 1­/12 nákladů, kvalita tisku je naprosto v pohodě.
Komentář z 9.10.2013 s hodnocením 0:
Za hlavní nedostatek tohoto stativu považuji nemožnost polohování středového sloupku pod různými úhly, jako to umí např. Vanguard Alta Pro ­- u Manfrotta může být jen svisle nebo vodorovně, což významně omezuje využitelnost stativu.