www.digimanie.cz
>
>
>
>
>

Roadmapa OM Digital ukazuje nové objektivy 20mm a 40-150mm

Roadmapa OM Digital ukazuje nové objektivy 20mm a 40-150mm
, , aktualita
Společnost OM Digital dále vyvíjí fotoaparáty, které jsme znali jako Olympus. Chystá pro ně několik nových objektivů, které byly zaneseny do aktualizované roadmapy. Bude tu světelný 20mm objektiv i nový telezoom 40-150mm.
K oblíbeným
reklama
Majitelé fotoaparátů Olympus budou mít zase širší nabídku objektivů. Společnost OM Digital totiž aktualizovala roadmapu připravovaných objektivů. Objevily se zde dva novinky a celkový počet připravovaných objektivů, které společnost přiznala, se tak rozšiřuje na pět. První novinkou je vysoce světelný objektiv ED 20mm F1.4 PRO (40 mm po přepočtu).
 
Roadmapa objektivů OM Digital
 
Druhou novinkou je telezoom ED 40-150mm F4.0 PRO, který zapadne mezi standardní variantu F4.0-5.6 R a světelný model F2.8 PRO. Další objektivy nejsou tak konkrétně určeny. Měl by se představit makro objektiv s ohniskovou vzdáleností okolo 100 mm (v tabulce někde mezi 75 až 150 mm), dále tu jsou další dva telezoomy, které budou začínat zhruba na 40 až 50 mm a končit patrně někde kolem 200 až 250 mm.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Podmořské video ukazuje pestrý noční život ve Středozemním moři Podmořské video ukazuje pestrý noční život ve Středozemním moři
Středozemní moře ukrývá nádherný a pestrý život, to ostatně dokazují i záběry fotografa jménem Alexander Semenov, který zveřejnil zajímavé snímky a videa pořízené hluboko pod mořskou hladinou u břehů Itálie.
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková
Série fotografií z dronu zachycuje módu 40. let a osamělost kvůli pandemii Série fotografií z dronu zachycuje módu 40. let a osamělost kvůli pandemii
Fotografie z dronu nabídnou netradiční úhel záběru, který se ale nemusí využívat jen při snímcích přírody. Brad Walls se pustil do uměleckého projektu, v němž na snímcích kombinuje módu 40. let a také pocity z pandemie.
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková
GoPro Hero10 Black umí 5.3K video při 60 fps GoPro Hero10 Black umí 5.3K video při 60 fps
GoPro uvádí novou generaci svých odolných outdoorových kamer Hero10 Black. Nový procesor GP2 slibuje vyšší výkony a posouvá schopnosti videa zase o něco dále. Těšit se můžeme na 4K při 120 fps nebo 5.3K při 60 fps.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fotograf Sebastião Salgado získal cenu Praemium Imperiale a cca 3 mil. Kč Fotograf Sebastião Salgado získal cenu Praemium Imperiale a cca 3 mil. Kč
The Japan Art Association ocenila práci světoznámého brazilského fotografa Sebastião Salgada. Ten získal letošní ocenění 2021 Praemium Imperiale a s tím i 15 milionů jenů, což odpovídá zhruba 3 milionům Kč.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Voigtländer Color-Skopar 28mm F2.8 Aspherical pro SLR Nikonu Voigtländer Color-Skopar 28mm F2.8 Aspherical pro SLR Nikonu
Pro zrcadlovky společnosti Nikon je určen nový objektiv společnosti Cosina. Jde o model s předlouhým názvem Voigtländer Color-Skopar 28mm F2.8 SL II S Aspherical a bude k dispozici ve dvou barevných variantách.
17.9.2021, aktualita, Milan Šurkala