www.digimanie.cz
>
>

Rodiče potrestali 15letou dceru převzetím jejích účtů na sociálních sítích

Rodiče potrestali 15letou dceru převzetím jejích účtů na sociálních sítích
, , aktualita
15letá Madelynn Sumpter dostala od rodičů na výběr ze dvou trestů. Vybrala si 2týdenní zabavení telefonu a převzetí účtů na sociálních sítích. Její otec se během této krátké doby stal hitem internetu.
K oblíbeným
reklama
Tresty pro děti a mladistvé jsou dnes obvykle spojeny s mobilními telefony, na kterých jsou mnozí doslova závislí. To se týká i 15leté Madelynn Sumpter, která lákala kluky na párty domů s přespáním. Rodiče na to ale přišli a dali Madelynn na výběr. Buď bude bez svého telefonu celý měsíc nebo jen 2 týdny, ale dá rodičům přístup na její účty na sociálních sítích. Dívka si vybrala druhou možnost a asi ani netušila, čeho jsou její rodiče schopní.
 
 
Zejména její otec začal od 11. listopadu, kdy trest začal, zveřejňovat na jejím Instagramu fotografie, které nebyly vždy úplně "normální". Oblékal se jako ona a často předváděl typické kreace pro puberťačky, díky čemuž se ale stal hitem na internetu a za velmi krátkou dobu zvýšil počet sledujících ze 3 tisíc na téměř 15 tisíc. Podobně převzal kontrolu i nad účtem na Snapchatu a TikToku, další videa pak zveřejňoval na serveru YouTube.
 
 
Madelynn po navrácení telefonu zatím není moc aktivní, na Instagramu se zatím objevila jen jedna fotografie. Nepřekvapivě se totiž nyní každý dožaduje jejího otce a doufá, že se objeví další vtipné snímky a videa.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Unsplash uvolnil dataset 2 milionů bezplatných snímků např. pro vývoj AI Unsplash uvolnil dataset 2 milionů bezplatných snímků např. pro vývoj AI
Fotobanka Unsplash je mezi mnohými fotografy nenáviděna, protože jiní autoři zde dávají snímky k bezplatnému použití. Nyní navíc uvolňuje ke stažení dataset 2 milionů snímků v jednom velkém archivu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Video: Svatební focení nevěsty v Bejrútu přerušila ničivá exploze Video: Svatební focení nevěsty v Bejrútu přerušila ničivá exploze
Ničivý výbuch v hlavním městě státu Libanon - Bejrútu - překvapil tamější obyvatele zcela nečekaně. Na náměstí nedaleko epicentra v přístavu zrovna pózovala pro své svatební fotografie nevěsta, fotograf zaznamenal tlakovou vlnu.
7.8.2020, aktualita, Kateřina Hoferková2 komentáře
Selfie, postrach muzeí: rakouský turista při focení soše ulomil prsty Selfie, postrach muzeí: rakouský turista při focení soše ulomil prsty
Focení selfie sice vypadá jednoduše, v praxi jde ale o náramně nebezpečnou disciplínu. Zemřelo a zranilo se při ní už spousta lidí, často také dochází k poškození majetku. V Itálii takto jeden Rakušan poničil sochu v muzeu.
7.8.2020, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Finanční výsledky Nikonu: obrovské pády nejen ve fotodivizi Finanční výsledky Nikonu: obrovské pády nejen ve fotodivizi
Společnosti Nikon se v posledním čtvrtletí vůbec nedařilo. Koronavirová pandemie měla dle slov společnosti enormní dopad na hospodaření a zaznamenaná poklesy příjmů jsou opravdu velmi dramatické.
6.8.2020, aktualita, Milan Šurkala16 komentářů
Sigma uvedla objektiv 85mm F1.4 DG DN Art pro CSC Sigma uvedla objektiv 85mm F1.4 DG DN Art pro CSC
Společnost Sigma rozšířila nabídku svých objektivů pro CSC systémy novým modelem 85mm F1.4 DG DN Art. Vysoce světelný portrétní objektiv bude k mání nejen pro bajonet E-Mount, ale také pro L-Mount.
6.8.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář