www.digimanie.cz
>
>

Rodiče potrestali 15letou dceru převzetím jejích účtů na sociálních sítích

Rodiče potrestali 15letou dceru převzetím jejích účtů na sociálních sítích
, , aktualita
15letá Madelynn Sumpter dostala od rodičů na výběr ze dvou trestů. Vybrala si 2týdenní zabavení telefonu a převzetí účtů na sociálních sítích. Její otec se během této krátké doby stal hitem internetu.
K oblíbeným
reklama
Tresty pro děti a mladistvé jsou dnes obvykle spojeny s mobilními telefony, na kterých jsou mnozí doslova závislí. To se týká i 15leté Madelynn Sumpter, která lákala kluky na párty domů s přespáním. Rodiče na to ale přišli a dali Madelynn na výběr. Buď bude bez svého telefonu celý měsíc nebo jen 2 týdny, ale dá rodičům přístup na její účty na sociálních sítích. Dívka si vybrala druhou možnost a asi ani netušila, čeho jsou její rodiče schopní.
 
 
Zejména její otec začal od 11. listopadu, kdy trest začal, zveřejňovat na jejím Instagramu fotografie, které nebyly vždy úplně "normální". Oblékal se jako ona a často předváděl typické kreace pro puberťačky, díky čemuž se ale stal hitem na internetu a za velmi krátkou dobu zvýšil počet sledujících ze 3 tisíc na téměř 15 tisíc. Podobně převzal kontrolu i nad účtem na Snapchatu a TikToku, další videa pak zveřejňoval na serveru YouTube.
 
 
Madelynn po navrácení telefonu zatím není moc aktivní, na Instagramu se zatím objevila jen jedna fotografie. Nepřekvapivě se totiž nyní každý dožaduje jejího otce a doufá, že se objeví další vtipné snímky a videa.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Ricoh uvádí telezoom HD Pentax-D FA 70-210mm F4 WR Ricoh uvádí telezoom HD Pentax-D FA 70-210mm F4 WR
Ricoh představil pro své zrcadlovky Pentax nový telezoom HD Pentax-D FA 70-210mm F4 ED SDM WR. Ten je určen pro APS-C i full frame zrcadlovky a náramně připomíná objektiv Tamronu se stejným ohniskovým rozsahem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fujifilm X-T200 přináší příjemná vylepšení, umí už 4K 30p Fujifilm X-T200 přináší příjemná vylepšení, umí už 4K 30p
Společnost Fujifilm nahrazuje model X-T100 novinkou v podobě fotoaparátu X-T200. Ta přináší menší hmotnost, plně polohovatelný displej a rychlejší senzor. Přístroj tak zrychlil sekvenční snímání a umí i 4K 30p video.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Doporučené fotoaparáty: leden 2020 Doporučené fotoaparáty: leden 2020
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Včera, článek, Milan Šurkala1 komentář
Fujifilm uvádí levnější objektiv XC 35mm F2 Fujifilm uvádí levnější objektiv XC 35mm F2
Fujifilm přichází s novou variantou 35mm F2 objektivu. Tentokrát je ale v řadě XC, tedy té levnější bez clonového kroužku, odolnosti a dalších vymožeností. Na druhou stranou je ale mnohem levnější.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Jak hrají šneci bowling? Umělci vytváří vtipné fotky se šneky namísto lidí Jak hrají šneci bowling? Umělci vytváří vtipné fotky se šneky namísto lidí
Zajímavé a velmi netradiční fotografie se dají vytvořit i s takovým živočichem, jako je šnek. Umělecké duo vytvořilo celou sérii fotografií a videí, ve kterých šneci obývají miniaturní scény z lidského světa.
23.1.2020, aktualita, Kateřina Hoferková