www.digimanie.cz
>
>
>

Ruské Švabe aktualizuje zrcadlové teleobjektivy Rubinar s M42

Ruské Švabe aktualizuje zrcadlové teleobjektivy Rubinar s M42
, , aktualita
Zajímají-li vás zrcadlové objektivy, které využívají soustavu zrcadel pro dosažení kompaktních rozměrů u teleobjektivů, pak má pro vás ruský výrobce Švabe čtveřici nových modelů. Vrcholem bude Rubinar 10/1000 Macro.
K oblíbeným
reklama
Zrcadlové objektivy nabízí díky soustavě zrcadel velmi kompaktní rozměry i při opravdu velmi dlouhých ohniskových vzdálenostech. Počítat je ale nutno s absencí clony nebo zvláštním "koblihovým" bokehem. Ruský výrobce Švabe přišel hned se čtyřmi aktualizovanými modely MC Rubinar 10/1000 Macro, 8/500 Macro, 5,6/500 Macro a 4,5/300 Macro.
 
Zrcadlové objektivy Švabe Rubinar
 
Dostaly novou sluneční clonu, matnější vnitřní povrchovou úpravu, zlepšila se i optika. Aby byla zachována kompatibilita s nejrůznějšími adaptéry, všechny nové objektivy nadále využívají letitou patici M42. Stačí si tak koupit redukci z vašeho systému na M42 a můžete fungovat.
 
Zdroj: shvabe.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Doporučené fotoaparáty: červenec 2021 Doporučené fotoaparáty: červenec 2021
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Dnes, článek, Milan Šurkala53 komentářů
Corning Gorilla Glass with DX přichází pro fotoaparáty telefonů Corning Gorilla Glass with DX přichází pro fotoaparáty telefonů
Mobilní telefony dnes mají několik fotoaparátů a jejich objektivy je potřeba chránit před poškrábáním. Corning přichází se sklem Gorilla Glass with DX, které přináší vysokou odolnost i vysokou propustnost světla.
23.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Islandský hotel nabízí letenky a ubytování za fotografie s polární září Islandský hotel nabízí letenky a ubytování za fotografie s polární září
Islandský hotel Rangá si připravil zajímavou akci The Night Shift: Lights Catchers Wanted. Nabízí letenky a několikatýdenní ubytování fotografovi, který pro něj nafotí snímky a natočí videa s polární září pro propagační účely.
23.7.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Pergear 60mm f/2.8 Ultra-Macro přináší zvětšení 2:1 Pergear 60mm f/2.8 Ultra-Macro přináší zvětšení 2:1
Pergear uvedl na trh další zajímavý objektiv. Je jím model 60mm f/2.8 Ultra-Macro 2x a jak už napovídá název, nabídne nadprůměrné 2× zvětšení. Dostupný bude prozatím pro 4 CSC bajonety s APS-C senzory a menšími.
22.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Tamron oznamuje vývoj ultrazoomu 18-300mm pro APS-C CSC Tamron oznamuje vývoj ultrazoomu 18-300mm pro APS-C CSC
Společnost Tamron oznámila, že chystá nový ultrazoomový objektiv pro dva APS-C CSC systémy. Konkrétně jde o objektiv 18-300mm a bajonety Sony E a Fujifilm X. Těšit se tak můžeme na velkorysý 16,6× zoom.
22.7.2021, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů