www.digimanie.cz
>
>
>

Samsung Galaxy S11 bude mít patrně 8K video a 108MPx čip

Samsung Galaxy S11 bude mít patrně 8K video a 108MPx čip
, , aktualita
Neoficiální zprávy hovoří o tom, že by se další generace vlajkových lodí od Samsungu mohla zbavit 12MPx senzoru pro hlavní fotoaparát a místo toho má dostat 108MPx senzor schopný 8K videozáznamu.
K oblíbeným
reklama
Smartphony Samsung Galaxy S byly v posledních generacích známy tím, že to nepřeháněly s rozlišením a měly rozumných 12 MPx. Podle neoficiálních informací to ale vypadá, že by Galaxy S11 mohl dostat hlavní fotoaparát se 108 MPx. Spolu s tím by měl umět i videozáznam ve velmi vysokém 8K rozlišení (na to je potřeba alespoň 33MPx senzor). Napovídá tak alespoň rozbor betaverze One UI 2.0 provedený v XDA Developers. Takto vysoké rozlišení by mělo být podporováno jak novým procesorem Samsung Exynos 990, tak i Qualcomm Snapdragon 865, který by měl být v telefonu na některých trzích.
 
Samsung Galaxy S10
 
Z fotografického hlediska by tu měly být nové některé zajímavé funkce. Single Take Photo při komponování (až 15 sekund) samo bude natáčet video i pořizovat snímky a za uživatele vybere správnou kompozici. Dále by tu měla být i funkce Director’s View s výběrem hlavního motivu nebo Night Hyperlapse. Mají tu být i uživatelské filtry, kdy si uživatel může navolit nastavení barev, jasu a jiných detailů a ty si pak uložit do vlastních filtrů.
 
Dále se hovoří o tom, že Galaxy S11e by měl mít 8 GB RAM, 128GB úložiště, 6,2" AMOLED displej a 4000mAh akumulátor. Galaxy S11 si má údajně polepšit na 12 GB RAM, úložiště nabídne 256GB kapacitu, dále tu má být větší 6,7" displej a o trochu větší 4300mAh akumulátor. Výčet ukončuje Galaxy S11+. Ten by měl být shodný s S11 v oblasti paměti (12 GB RAM, 256GB úložiště), ale jeho displej nabídne ještě větší 6,9" úhlopříčku a akumulátor si má polepšit až na 4800 mAh. Všechny verze by měly mít Android 10 a One UI 2.1.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Video: Svatební focení nevěsty v Bejrútu přerušila ničivá exploze Video: Svatební focení nevěsty v Bejrútu přerušila ničivá exploze
Ničivý výbuch v hlavním městě státu Libanon - Bejrútu - překvapil tamější obyvatele zcela nečekaně. Na náměstí nedaleko epicentra v přístavu zrovna pózovala pro své svatební fotografie nevěsta, fotograf zaznamenal tlakovou vlnu.
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková2 komentáře
Selfie, postrach muzeí: rakouský turista při focení soše ulomil prsty Selfie, postrach muzeí: rakouský turista při focení soše ulomil prsty
Focení selfie sice vypadá jednoduše, v praxi jde ale o náramně nebezpečnou disciplínu. Zemřelo a zranilo se při ní už spousta lidí, často také dochází k poškození majetku. V Itálii takto jeden Rakušan poničil sochu v muzeu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Finanční výsledky Nikonu: obrovské pády nejen ve fotodivizi Finanční výsledky Nikonu: obrovské pády nejen ve fotodivizi
Společnosti Nikon se v posledním čtvrtletí vůbec nedařilo. Koronavirová pandemie měla dle slov společnosti enormní dopad na hospodaření a zaznamenaná poklesy příjmů jsou opravdu velmi dramatické.
Včera, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Sigma uvedla objektiv 85mm F1.4 DG DN Art pro CSC Sigma uvedla objektiv 85mm F1.4 DG DN Art pro CSC
Společnost Sigma rozšířila nabídku svých objektivů pro CSC systémy novým modelem 85mm F1.4 DG DN Art. Vysoce světelný portrétní objektiv bude k mání nejen pro bajonet E-Mount, ale také pro L-Mount.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Finanční výsledky Olympusu: pandemie zvýšila ztrátu fotodivize Finanční výsledky Olympusu: pandemie zvýšila ztrátu fotodivize
Společnost Olympus zveřejnila výsledky svého hospodaření. Ačkoli je celá firma stále v zisku, fotografická divize i kvůli koronavirové pandemii sice výrazně snížila příjmy, ale ztráta se prohloubila jen mírně.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře