www.digimanie.cz
>
>

Slavná pařížská ulice chce v určité časy zakázat vstup instagramerům

Slavná pařížská ulice chce v určité časy zakázat vstup instagramerům
, , aktualita
Bydlet v krásné a oblíbené pařížské ulici Rue Crémieux má i své nevýhody. Tamní obyvatelé totiž nejsou spokojeni se spoustou instagramerů, fotografů a tvůrců videoklipů, kteří se k nim bez přestání hrnou. 
K oblíbeným
reklama
Velmi fotogenická pařížská ulice s pastelovými domky a spoustou květin začíná nezvládat nápor instagramerů a jiných lidí či skupin, kteří si do Paříže vyrazili nafotit své portréty či natočit různé videoklipy. Obyvatele této ulice - Rue Crémieux - už kontaktovali úřady s prosbou o klid především o víkendech a ve večerních hodinách. 

Podle francouzské stránky Franceinfo už počet příspěvků na Instagramu s hashtagem "Rue Crémieux" přesáhl počet 31 000. Není tedy divu, že obyvatelé uličky nemají klid a chtějí si nějaký zajistit, protože ulice trochu připomíná studio. 
 
 
Obyvatelé totiž nemají problém jen s turisty, kteří si fotí jejich líbivou ulici, s rozmachem Instagramu do Rue Crémieux jezdí lidé i cíleně nafotit své outfity se zajímavým pozadím. Výjimkou nejsou ani celé skupiny tanečníků, které v uličce natáčí nejrůznější klipy. S tím ruku v ruce přichází i pouštění hudby, kterou k tanci potřebují. 

Místní se proto snaží naléhat na místní úřady, které by jim mohly pomoct v určitých časech ulici uzavřít. Existují i různé účty na Instagramu či Twitteru, jako třeba Club Crémieux, které dokumentují realitu na ulici Rue Crémieux. Na jejich fotkách a videích je tak možná spatřit v různých denních i nočních hodinách spoustu lidí pořizujících si selfies, tanečních skupin a portrétních fotografů.

Zdroj: dpreview.com 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Želva s GoPro kamerou zachytila život v rybníku Želva s GoPro kamerou zachytila život v rybníku
Youtuber zveřejnil video, v němž předvádí, jak na jednu ze svých želv nádherných připevnil GoPro kameru. Želva pak v malém rybníku pořídila záběry světa a života ukrytého pod vodní hladinou. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Doporučené fotoaparáty: červen 2019 Doporučené fotoaparáty: červen 2019
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Včera, návod, Milan Šurkala51 komentářů
Canon vysvětlil, proč lze dělat lepší objektivy pro CSC než pro DSLR Canon vysvětlil, proč lze dělat lepší objektivy pro CSC než pro DSLR
Společnost Canon zveřejnila video, ve kterém vysvětluje, proč mohou mít CSC fotoaparáty snáze opticky kvalitnější objektivy než digitální zrcadlovky při menších rozměrech. Vše závisí na vzdálenosti senzoru od objektivu.
18.6.2019, aktualita, Milan Šurkala23 komentářů
Fotograf v Texasu prohrál soud, univerzita "může" porušit copyright Fotograf v Texasu prohrál soud, univerzita "může" porušit copyright
Americké soudnictví je často terčem vtipů, neboť v této zemi netušených soudních možností lze žalovat snad naprosto všechno. Poslední případ z Texasu pak ukázal, že může být dokonce legální porušovat copyright.
18.6.2019, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
MS Optics představuje 50mm F1.5 a 50mm F1.0 MS Optics představuje 50mm F1.5 a 50mm F1.0
Nezávislý výrobce objektivů MS Optics představuje dvě nové světelné padesátky pro M-Mount. Máme zde Vario Prasma 50mm F1.5 s optickým návrhem Plasmat a pak supersvětelný model ISM 50mm F1.0.
18.6.2019, aktualita, Milan Šurkala