www.digimanie.cz
>
>

Slavná pařížská ulice chce v určité časy zakázat vstup instagramerům

Slavná pařížská ulice chce v určité časy zakázat vstup instagramerům
, , aktualita
Bydlet v krásné a oblíbené pařížské ulici Rue Crémieux má i své nevýhody. Tamní obyvatelé totiž nejsou spokojeni se spoustou instagramerů, fotografů a tvůrců videoklipů, kteří se k nim bez přestání hrnou. 
K oblíbeným
reklama
Velmi fotogenická pařížská ulice s pastelovými domky a spoustou květin začíná nezvládat nápor instagramerů a jiných lidí či skupin, kteří si do Paříže vyrazili nafotit své portréty či natočit různé videoklipy. Obyvatele této ulice - Rue Crémieux - už kontaktovali úřady s prosbou o klid především o víkendech a ve večerních hodinách. 

Podle francouzské stránky Franceinfo už počet příspěvků na Instagramu s hashtagem "Rue Crémieux" přesáhl počet 31 000. Není tedy divu, že obyvatelé uličky nemají klid a chtějí si nějaký zajistit, protože ulice trochu připomíná studio. 
 
 
Obyvatelé totiž nemají problém jen s turisty, kteří si fotí jejich líbivou ulici, s rozmachem Instagramu do Rue Crémieux jezdí lidé i cíleně nafotit své outfity se zajímavým pozadím. Výjimkou nejsou ani celé skupiny tanečníků, které v uličce natáčí nejrůznější klipy. S tím ruku v ruce přichází i pouštění hudby, kterou k tanci potřebují. 

Místní se proto snaží naléhat na místní úřady, které by jim mohly pomoct v určitých časech ulici uzavřít. Existují i různé účty na Instagramu či Twitteru, jako třeba Club Crémieux, které dokumentují realitu na ulici Rue Crémieux. Na jejich fotkách a videích je tak možná spatřit v různých denních i nočních hodinách spoustu lidí pořizujících si selfies, tanečních skupin a portrétních fotografů.

Zdroj: dpreview.com 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Nikon Coolpix W150: odolný kompakt pro dospělé i děti Nikon Coolpix W150: odolný kompakt pro dospělé i děti
Společnost Nikon uvedla nový odolný kompakt Coolpix W150. Ten je díky svému jednoduchému rozhraní vhodný nejen pro dospělé, ale i pro děti. Má 13MPx snímač a objektiv s 3x optickým zoomem. Nově přibyly i další kreativní režimy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
"Leica" byla na čínském Weibu zakázána za kontroverzní reklamu "Leica" byla na čínském Weibu zakázána za kontroverzní reklamu
Brazilská reklamní agentura F/Nazca Saatchi & Saatchi vytvořila společnosti Leica novou reklamu, která ale ve výsledku Leice dost uškodila. Zobrazuje slavnou fotku muže před tankem na Náměstí nebeského klidu, což se Číně pochopitelně nelíbí.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Canon hovořil o budoucnosti CSC i DSLR Canon hovořil o budoucnosti CSC i DSLR
Zástupce společnosti Canon pro Evropu se zúčastnil rozhovoru s EOS Magazine, kde prozradil mnoho zajímavých vlastností o svých CSC i DSLR systémech. Nastínil i jejich další budoucnost a potenciál.
23.4.2019, aktualita, Milan Šurkala23 komentářů
Tokina uvádí makroobjektiv Fírin 100mm F2.8 pro Sony Tokina uvádí makroobjektiv Fírin 100mm F2.8 pro Sony
Společnost Tokina přidala do nabídky svých objektivů novinku v podobě objektivu Fírin 100mm F2.8. Ten je určen pro APS-C i full frame CSC fotoaparáty značky Sony a nabídne tradiční makro zvětšení 1:1.
21.4.2019, aktualita, Milan Šurkala
Joby uvedlo kovový stativ GorillaPod 3K PRO Joby uvedlo kovový stativ GorillaPod 3K PRO
Oblíbené stativy GorillaPod od společnosti Joby existují ve velkém množství variant a nyní se představuje další novinka. Jmenuje se GorillaPod 3K PRO a představuje kovovou variantu již známého modelu.
15.4.2019, aktualita, Milan Šurkala