www.digimanie.cz
>
>
>

SLR Magic představuje levné cine objektivy pro MFT

SLR Magic představuje levné cine objektivy pro MFT
, , aktualita
Společnost SLR Magic si pro kameramany s Micro Four Thirds systémem připravila dvojici nových video objektivů (tzv. cine) řady MicroPrime. Jde o světelná skla MicroPrime 21mm T1.6 a 50mm T1.4.
K oblíbeným
reklama
Profesionální natáčení videa si žádá i adekvátní výbavu. Vedle kamer nebo fotoaparátů schopných kvalitního záznamu a výstupu vhodného k další editaci to jsou i tzv. cine objektivy. Ty mají standardizované rozměry a obvykle 0,8mm vroubkování, aby byly použitelné s různým příslušenstvím (např. follow-focus systémy). Společnost SLR Magic si proto připravila další dva objektivy řady MicroPrime, které jsou určeny pro kamery a fotoaparáty systému Micro Four Thirds, konkrétně jde o modely MicroPrime Cine 21mm T1.6 a 50mm T1.4.
 
SLR Magic MicroPrime Cine 21mm T1.6
 
MicroPrime Cine 21mm T1.6 má celkem 13 optických členů v 11 skupinách a váží 700 gramů. Cena tohoto modelu je $599, což je na cine objektiv dosti příjemná částka. MicroPrime Cine 50mm T1.4 má mnohem jednodušší konstrukci s pouhými 6 členy v 5 skupinách, jeho hmotnost je pak se 630 gramy o něco nižší. Cena je totožná, činí také $599. Tyto dva objektivy doplnily stávající řadu MicroPrime, kde byly k dispozici modely 12mm T2.8, 18mm T2.8 a 25mm T1.5.
 
SLR Magic MicroPrime Cine 50mm T1.4
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Irix Cine 15mm T2.6: nový širokoúhlý objektiv pro video Irix Cine 15mm T2.6: nový širokoúhlý objektiv pro video
Pro profesionální natáčení videa je určena novinka z dílen výrobce objektivů Irix. Její Cine 15mm T2.6 přináší velmi širokoúhlý záběr daný 15mm ohniskovou vzdáleností. Objektiv je odolný a k dispozici pro několik bajonetů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Olympus: vyšší zisk společnosti, fotoaparáty se zlepšují Olympus: vyšší zisk společnosti, fotoaparáty se zlepšují
Fiskální rok 2020 byl u společnosti Olympus poměrně povedeným. Firmě se totiž znatelně podařilo navýšit zisky a nás potěší i to, že fotografická divize snížila svou ztrátovost. Bohužel, zisky ještě pořád nepřináší.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Adobe mění svá loga, budou jednodušší a barevnější Adobe mění svá loga, budou jednodušší a barevnější
Společnost Adobe po dlouhé době mění svá loga. Chce využívat o něco teplejších odstínů, jednoduššího modernějšího designu bez rámečků a většího sjednocení log napříč nejrůznějšími platformami. 
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fotografka žaluje Microsoft kvůli ukradeným fotkám, chce 150.000 USD Fotografka žaluje Microsoft kvůli ukradeným fotkám, chce 150.000 USD
Žaloby se nevyhýbají snad nikomu včetně velkých společností. Nyní k soudu zamíří Microsoft, který měl dle žaloby zveřejnit na svých stránkách fotografie od Matilde Gattoni, které ale nezakoupil a použil je neoprávněně.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Fotobanka Dreamstime zvyšuje provize o 10 %, fotografové jásají Fotobanka Dreamstime zvyšuje provize o 10 %, fotografové jásají
Je to jen pár dní, co fotobanka Shutterstock snížila provize fotografům a strhla tím obrovskou vlnu nevole. Konkurenční Dreamstime kontruje opačným krokem. Všem fotografům bez rozdílu zvýší provize o 10 %.
Včera, aktualita, Milan Šurkala