www.digimanie.cz
>
>
>
>

Sony chystá kompaktní full frame A7c nejen pro vloggery

Sony chystá kompaktní full frame A7c nejen pro vloggery
, , aktualita
Dalším novým fotoaparátem z dílen společnosti Sony by měl být velmi kompaktní full frame CSC model A7c. Zvěsti na Internetu říkají, že by měl mít malé rozměry a být vhodným přístrojem i pro vloggery.
K oblíbeným
reklama
Už hodně brzy by se měl představit nový full frame fotoaparát z dílen společnosti Sony. Úniky prozrazují, že by se měl jmenovat Sony A7c. Tímto by se objevila čtvrtá řada v sérii fotoaparátů A7, kde máme základní modely A7, pak verze s vysokým rozlišením A7R a varianty s nízkým rozlišením se zaměřením na nízký šum a video A7S. Řada A7c (příp. A7C) by měla být podle všeho zaměřena na kompaktnost, což by se mělo týkat i několika velmi kompaktních objektivů (patrně řady "V"), které by se měly rovněž objevit. Příchod potvrdilo několik neoficiálních zdrojů.
 
Sony A7 III
nynější Sony A7 III
 
Fotoaparát se očekává v polovině září a mluví se o podobných specifikacích jako u Sony A7 III. Je tedy pravděpodobné 24MPx rozlišení senzoru. Velikost těla by měla odpovídat spíše APS-C modelu A6600 a můžeme prý očekávat vyskakovací EVF, aby bylo tělo co nejmenší. Poněvadž má být určeno nejen pro cestovatele, ale i vloggery, měl by zde být plně otočný displej. Dále se hovoří o akumulátoru NP-FZ100, USB-C portu a jednom slotu pro SD karty. Samozřejmostí by měl být i jack pro externí mikrofon a sluchátka. Dále se nemá zapomenout na Wi-Fi (802.11ac) a Bluetooth. Pokud jde o cenu, poslední informace mluví o tom, že se má dostat lehce nad hranici $2000 (tedy přes 50.000 Kč s DPH).
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Žádost o ruku na Brooklyn Bridge: fotograf byl sražen cyklistou Žádost o ruku na Brooklyn Bridge: fotograf byl sražen cyklistou
Skoro každý chce mít pěkné fotografie z významných momentů svého života. Chris Pain chtěl mít nafocenu a natočenu žádost o ruku na Brooklyn Bridge, ale nešlo to úplně podle plánu. Fotograf, který pořizoval snímky, byl totiž sražen cyklistou.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Canon představil 0,71× speedbooster EF-EOS R 0.71x Canon představil 0,71× speedbooster EF-EOS R 0.71x
Canon představil nový zajímavý produkt. Je jím tzv. speedbooster, tedy konvertor, který rozšiřuje úhel záběru optické soustavy a s tím i znatelně zlepšuje světelnost. Mount Adapter EF-EOS R 0.71x ji zlepšuje o 1 EV.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Canon koupil superpočítač Fujitsu: více simulací, méně prototypů Canon koupil superpočítač Fujitsu: více simulací, méně prototypů
Společnost Canon chce zapracovat na efektivitě vývoje nových fotoaparátů a objektivů. Proto si zakoupila nový superpočítač Fujitsu PRIMEHPC FX1000, který by měl umožnit testování pomocí simulací a nikoli prototypů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Video: Krokodýl vyděsil turisty, kteří se s ním fotografovali Video: Krokodýl vyděsil turisty, kteří se s ním fotografovali
Zaměstnanci safari parku v Austrálii si udělali legraci ze skupiny šesti turistů, kteří si chtěli pořídit fotografii s krokodýlem. Krokodýl sklapl čelisti návštěvníkům za zády a ti vyděšeně utekli.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Tamron uvedl telezoom 70-300mm F4.5-6.3 pro Sony E/FE Tamron uvedl telezoom 70-300mm F4.5-6.3 pro Sony E/FE
Novinkou společnosti Tamron je nový objektiv typu telezoom 70-300mm f/4.5-6.3 Di III RXD (Model A047). Ten je určen pro full frame CSC fotoaparáty Sony, přičemž nabídne kompaktní rozměry a nízkou hmotnost.
25.9.2020, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů