www.digimanie.cz
>
>
>

Sony dosáhlo na čtyři tituly TIPA Awards 2020

Sony dosáhlo na čtyři tituly TIPA Awards 2020
, , aktualita
Mezi velmi úspěšné výrobce na letošních cenách TIPA Awards 2020 patřilo i Sony. To si totiž odneslo celkem čtyři tituly. Ceny dostalo za dvě CSC, a to jak ve třídě APS-C, tak i full frame, dále za kompakt a technologickou inovaci.
K oblíbeným
reklama
Dalším výrobcem, který patřil na letošních cenách TIPA Awards 2020 mezi nejúspěšnější, je už tradičně Sony. To má letos čtyři ocenění a má tak stejně jako např. Nikon a Fujifilm. Nejlepším CSC pro experty je letos Sony A6600 (ILCE-6600). Je dle poroty univerzálním a výborným fotoaparátem pro fotografie i video. Má Real-Time Tracking AF včetně detekce očí, zvládá 11fps sekvenční snímání, má solidní výdrž díky akumulátoru řady Z a nechybí ani 4K video a stabilizace.
 
Sony A6600
 
Titul nejlepšího full frame CSC fotoaparátu pro profesionály dostal letos Sony A7R IV (ILCE-7RM2). Ten má např. 4snímkovou multiexpozici pro vytvoření až 240MPx fotografie, máme tu 10fps snímání v plném rozlišení, 4K video z celé šířky displeje, dva sloty pro UHS-II karty a opět Real-Time Tracking AF.
 
Sony A7R IV
 
Výčet pokračuje nejlepším kompaktem pro experty, jímž se stává Sony Cyber-shot RX100 VII. Jde o kompaktní fotoaparát s funkcemi z profesionálních přístrojů. Má optickou stabilizaci, 20fps snímání, 4K video, zpomalený záznam s rychlostí až 1000 fps díky Exmor R CMOS snímači s vlastní DRAM pamětí.
 
Sony Cyber-shot RX100 VII
 
Nejlepší inovací je pak již několikrát zmíněný Real-Time Tracking AF. Ten dokáže po úspěšném zamčení sledovat objekt po celé scéně včetně schopnosti výběru oka a zaostření na něj. Využívá systému AI a lépe se tak "učí" vlastnosti objektu, jako jsou jeho barva, jas, vzdálenost a další detaily. Porota ocenila pokrok v oblasti rychlosti i přesnosti.
 
Zdroj: tipa.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tamron oznámil vývoj objektivu 70-300mm f/4.5-6.3 Di III RXD Tamron oznámil vývoj objektivu 70-300mm f/4.5-6.3 Di III RXD
Tamron dnes oficiálně oznámil, že vyvíjí telezoom objektiv 70-300mm f/4.5-6.3 Di III RXD (Model A047), který bude určen pro bajonet Sony FE, tedy full frame CSC fotoaparáty této značky. Má mít poměrně kompaktní konstrukci.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Olympus OM-D E-M10 Mark IV dostává 20MPx čip Olympus OM-D E-M10 Mark IV dostává 20MPx čip
Společnost Olympus inovovala nabídku svých levnějších modelů OM-D. Přichází nový E-M10 Mark IV, který dostává např. 20MPx senzor, o něco výkonnější mechanickou stabilizaci i vylepšený systém autofokusu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala16 komentářů
Olympus uvádí telezoom M.Zuiko Digital ED 100-400mm F5.0-6.3 IS Olympus uvádí telezoom M.Zuiko Digital ED 100-400mm F5.0-6.3 IS
Olympus dnes představil několik novinek pro svůj Micro Four Thirds systém. Jde např. o nový telezoom M.Zuiko Digital ED 100-400mm F5.0-6.3 IS s nadprůměrným telemakrem a podporou telekonvertorů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Zvědavá chobotnice se přetahovala s potápěčem o GoPro kameru Zvědavá chobotnice se přetahovala s potápěčem o GoPro kameru
Fotografové a kameramani si někdy musí na své vybavení dávat pozor před příliš zvědavými a odvážnými zvířaty. O tom se přesvědčil i potápěč, jehož GoPro kamery se zmocnila chobotnice a nechtěla ji pustit. 
3.8.2020, aktualita, Kateřina Hoferková4 komentáře
Cloudová služba image.canon dočasně odstavena, mizely z ní fotky Cloudová služba image.canon dočasně odstavena, mizely z ní fotky
Cloudová služba image.canon zaznamanela nepříjemný problém. Zjistilo se, že z ní mizely fotografie, které měly být stále uloženy, a tak se společnost Canon rozhodla tuto službu dočasně odstavit.
3.8.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře