Sony stahuje vadné karty SF-M a SF-G, mohou špatně ukládat video

Sony stahuje vadné karty SF-M a SF-G, mohou špatně ukládat video
, , aktualita
Sony začíná stahovat vadné paměťové karty SF-M, SF-M Tough a SF-G Tough, které mohou vykazovat chybu, při níž špatně ukládají videosekvence. Výrobce nahradí tyto kazové karty bezvadnými modely.
K oblíbeným
reklama
Společnost Sony stahuje z trhu a od zákazníků své paměťové karty SF-M, SF-M Tough a SF-G Tough. Zjistilo se totiž, že při nahrávání videa pomocí fotoaparátů podporujícícj speciální režim přístupu při nahrávání videa VSC (V60 a V90) může docházet ke špatnému ukládání a video pak může být poškozeno. Karty tak budou zákazníkům bezplatně vyměněny za kusy, které by už měly být bez těchto vad. Tato akce má trvat od 18. června 2020 do 31. března 2022.
 
Chybové karty Sony SF-M a SF-G
 
Pokud jde o řadu SF-M (SF-M64, SF-M128 a SF-M256), pak vadné kusy poznáte podle toho, že na přední straně mají znak V60, R: 277 MB/s a W: 150 MB/s, na zadní straně vedle sériového čísla není hvězdička. Pokud tam je, jde už o nový model, který má chybu opravenu. Řada SF-M Tough (SF-M64T, SF-M128T a SF-M256T) je pak rozeznatelná jen podle hvězdičky vzadu. Nakonec tu máme ještě sérii SF-G Tough (SF-G64T, SF-G128T a SF-G256T). Vadné kusy mají sériové číslo začínající na znaky "TV", zatímco opravené modely začínají na "TR" a opět mají na zadní straně vedle tohoto čísla i hvězdičku. Více informací seženete na stránkách Sony.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Leica M10-P Reporter dostává grip z kevlaru Leica M10-P Reporter dostává grip z kevlaru
Leica představila speciální limitovanou edici svého dálkoměrného fotoaparátu M10-P Reporter. Novinka sází na nenápadný vzhled v khaki barvě a přidává grip z kevlarových vláken. Ten má časem blednout a dát fotoaparátu jedinečnou patinu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Sony zítra představí novinky, možná i full frame RX se zakřiveným čipem Sony zítra představí novinky, možná i full frame RX se zakřiveným čipem
Zítra společnost Sony představí jednu nebo možná několik fotografických novinek, na které láká novým teaserem. Spekuluje se, že by mezi nimi mohl být první fotoaparát značky se zakřiveným senzorem.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Dívka s perlou od Vermeera jako 10GPx panorama včetně 3D Dívka s perlou od Vermeera jako 10GPx panorama včetně 3D
Slavný obraz Dívka s perlou od Jan Vermeera se dočkal velmi zajímavé digitalizace. Pomocí systému Hirox bylo nasnímáno obří 10gigapixelové "panorama" včetně některých detailů obrazu i ve 3D.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Irix uvádí objektiv 45mm F1.4 pro středoformát Fujifilm GFX Irix uvádí objektiv 45mm F1.4 pro středoformát Fujifilm GFX
Společnost Irix přichází s dalším novým objektivem. Tentokrát jde o novinku určenou pro středoformátový systém Fujifilm GFX. Objektiv 45mm F1.4 tak nabídne opravdu velmi malou hloubku ostrosti.
23.1.2021, aktualita, Milan Šurkala
Umělec si ve zpomalených záběrech rozbíjí o obličej balónky s barvami Umělec si ve zpomalených záběrech rozbíjí o obličej balónky s barvami
Vysokorychlostní kamera umožnila umělci jménem Ben Ouaniche zachytit balónky naplněné tekutými barvami, které si nechal rozbíjet o obličej. Ve videu je možné vidět míchání jednotlivých barev ve zpomalených záběrech.
23.1.2021, aktualita, Kateřina Hoferková2 komentáře