Sony stahuje vadné karty SF-M a SF-G, mohou špatně ukládat video

Sony stahuje vadné karty SF-M a SF-G, mohou špatně ukládat video
, , aktualita
Sony začíná stahovat vadné paměťové karty SF-M, SF-M Tough a SF-G Tough, které mohou vykazovat chybu, při níž špatně ukládají videosekvence. Výrobce nahradí tyto kazové karty bezvadnými modely.
K oblíbeným
reklama
Společnost Sony stahuje z trhu a od zákazníků své paměťové karty SF-M, SF-M Tough a SF-G Tough. Zjistilo se totiž, že při nahrávání videa pomocí fotoaparátů podporujícícj speciální režim přístupu při nahrávání videa VSC (V60 a V90) může docházet ke špatnému ukládání a video pak může být poškozeno. Karty tak budou zákazníkům bezplatně vyměněny za kusy, které by už měly být bez těchto vad. Tato akce má trvat od 18. června 2020 do 31. března 2022.
 
Chybové karty Sony SF-M a SF-G
 
Pokud jde o řadu SF-M (SF-M64, SF-M128 a SF-M256), pak vadné kusy poznáte podle toho, že na přední straně mají znak V60, R: 277 MB/s a W: 150 MB/s, na zadní straně vedle sériového čísla není hvězdička. Pokud tam je, jde už o nový model, který má chybu opravenu. Řada SF-M Tough (SF-M64T, SF-M128T a SF-M256T) je pak rozeznatelná jen podle hvězdičky vzadu. Nakonec tu máme ještě sérii SF-G Tough (SF-G64T, SF-G128T a SF-G256T). Vadné kusy mají sériové číslo začínající na znaky "TV", zatímco opravené modely začínají na "TR" a opět mají na zadní straně vedle tohoto čísla i hvězdičku. Více informací seženete na stránkách Sony.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vogue a Annie Leibovitz pod palbou kvůli fotkám černošské gymnastky Vogue a Annie Leibovitz pod palbou kvůli fotkám černošské gymnastky
Uznávaná fotografka Annie Leibovitz si to tentokrát pořádně slízla a magazín Vogue, kde se její fotografie objevily, také. Za vše mohou fotky černošské gymnastky Simone Biles, které podle reakcí lidi měla raději fotit černoška. Ta by prý věděla jak na to.
13.7.2020, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Kodak Alaris opět prodává, část z PPF míří do Číny Kodak Alaris opět prodává, část z PPF míří do Číny
Kdysi slavný Kodak je dnes už téměř historií. Zbytky společnosti už byly dávno rozděleny, prodány a nyní došlo k dalšímu prodeji. Z Kodaku Alaris a jeho další části PPF byl vyčleněn další díl, který nyní putuje do Číny.
13.7.2020, aktualita, Milan Šurkala
Canon EOS R5 může mít problémy s chlazením Canon EOS R5 může mít problémy s chlazením
Nový fotoaparát Canon EOS R5 je jedinečný svou schopností natáčet 8K video, nicméně překvapil relativně malým tělem a absencí pokročilého chlazení. Dle technických specifikací Canonu je viditelné, že mu přehřívání nemusí být úplně cizí.
13.7.2020, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Canon přichází s novými telekonvertory pro systém EOS R: 1.4x a 2x Canon přichází s novými telekonvertory pro systém EOS R: 1.4x a 2x
Ve velké smršti novinek společnosti Canon se objevily také dva nové telekonvertory pro systém EOS R (bajonet RF). Ty nabízí 1,4× a 2× prodloužení ohniskové vzdálenosti se zachováním autofokusu, stabilizace i odolnosti.
12.7.2020, aktualita, Milan Šurkala
Canon uvedl A3+ fototiskárnu imagePROGRAF PRO-300 Canon uvedl A3+ fototiskárnu imagePROGRAF PRO-300
Novinkou ve výrobním programu společnosti Canon je i A3+ fototiskárna imagePROGRAF PRO-300. Má celkem 9 barevných inkoustů + Chroma Optimiser a schopnost využívat záložní trysky v případě problémů s jinými.
11.7.2020, aktualita, Milan Šurkala