Sony stahuje vadné karty SF-M a SF-G, mohou špatně ukládat video

Sony stahuje vadné karty SF-M a SF-G, mohou špatně ukládat video
, , aktualita
Sony začíná stahovat vadné paměťové karty SF-M, SF-M Tough a SF-G Tough, které mohou vykazovat chybu, při níž špatně ukládají videosekvence. Výrobce nahradí tyto kazové karty bezvadnými modely.
K oblíbeným
reklama
Společnost Sony stahuje z trhu a od zákazníků své paměťové karty SF-M, SF-M Tough a SF-G Tough. Zjistilo se totiž, že při nahrávání videa pomocí fotoaparátů podporujícícj speciální režim přístupu při nahrávání videa VSC (V60 a V90) může docházet ke špatnému ukládání a video pak může být poškozeno. Karty tak budou zákazníkům bezplatně vyměněny za kusy, které by už měly být bez těchto vad. Tato akce má trvat od 18. června 2020 do 31. března 2022.
 
Chybové karty Sony SF-M a SF-G
 
Pokud jde o řadu SF-M (SF-M64, SF-M128 a SF-M256), pak vadné kusy poznáte podle toho, že na přední straně mají znak V60, R: 277 MB/s a W: 150 MB/s, na zadní straně vedle sériového čísla není hvězdička. Pokud tam je, jde už o nový model, který má chybu opravenu. Řada SF-M Tough (SF-M64T, SF-M128T a SF-M256T) je pak rozeznatelná jen podle hvězdičky vzadu. Nakonec tu máme ještě sérii SF-G Tough (SF-G64T, SF-G128T a SF-G256T). Vadné kusy mají sériové číslo začínající na znaky "TV", zatímco opravené modely začínají na "TR" a opět mají na zadní straně vedle tohoto čísla i hvězdičku. Více informací seženete na stránkách Sony.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Mitakon má tři nové cine objektivy se světelností T1,0 Mitakon má tři nové cine objektivy se světelností T1,0
Natáčení videa je stále významnější funkcí moderních fotoaparátů a pro profesionální nasazení jsou vyráběny optimalizované objektivy. Takové má v nabídce i Mitakon. Ten představil hned trojici MFT objektivů se světelností T1,0.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Cosina uvedla retro objektiv Voigtländer Ultron 28mm f/2 Cosina uvedla retro objektiv Voigtländer Ultron 28mm f/2
Společnost Cosina přichází na trh s novým objektivem Voigtländer Ultron 28mm f/2. Ten bude k dispozici ve dvou variantách, obě se však budou vyznačovat retro designem. Patří totiž do řady objektivů Vintage Line.
17.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Samsung prý ukončí nesmyslnou megapixelovou válku ve smartphonech Samsung prý ukončí nesmyslnou megapixelovou válku ve smartphonech
Objevují se informace o tom, že chce společnost Samsung přehodnotit své snahy na poli mobilních snímačů a jejich vysokého rozlišení. Spekuluje se tak, že se možná připravovaný 600MPx senzor ani neobjeví.
16.4.2021, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem
Sony uvedlo dva nové mobilní telefony Xperia 1 III a Xperia 5 III. Oba dva míří především na náročnější tvůrce obsahu. V případě prvního modelu tu máme dokonce 4K displej. Oba pak mají telemodul s optickým zoomem na přepočtených 105 mm.
16.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Vysoce světelný širokáč: Fujinon XF 18mm F1.4 R LM WR Vysoce světelný širokáč: Fujinon XF 18mm F1.4 R LM WR
Pro systém Fujifilm X byl představen další objektiv. Tentokrát je to širokoúhlý model s překvapivě dobrou světelností F1,4. Jeho reálná ohnisková vzdálenost činí 18 mm, po přepočtu je to pak 27 mm.
15.4.2021, aktualita, Milan Šurkala