www.digimanie.cz
>
>
>
>

Sony údajně chystá high-endový APS-C ve stylu A9

Sony údajně chystá high-endový APS-C ve stylu A9
, , aktualita
Na internet prosakují neoficiální informace o brzkém příchodu CSC fotoaparátu Sony s APS-C čipem, který bude vrcholem APS-C nabídky. Má jít v podstatě o takovou superrychlou A9 s menším senzorem.
reklama
Už nějakou dobu se mluví o novém APS-C CSC fotoaparátu Sony. Zatím pochopitelně není nic oficiálního a uniklé informace jsou tak z kategorie "dosti pravděpodobných", nicméně k jistotě, kterou se některé úniky mohou chlubit, tomu ale ještě něco schází. Tak se alespoň pojďme podívat, co se má podle neoficiálních zdrojů chystat. Tento APS-C přístroj by neměl nahrazovat model A6500, ale měl by být novou high-endovou řadou podobně, jako je tomu i u full frame verze A9 vůči levnějším variantám A7.
 
Sony logo
 
Fotoaparát by tak měl mít mnohem větší tělo než nynější šestitisícová řada a důraz tak bude dáván na ergonomii ovládání. Tělo by tak mělo mít větší a pohodlnější grip, do kterého by se také měla vejít větší baterie, což se příznivě projeví na výdrži. Stejně jako A9, i nový APS-C model by měl nabídnout vynikající systém autofokusu a sekvenční snímání s rychlostí 20 fps. Výrobce údajně nezapomněl ani na dotykovou obrazovku a 4K60p videosekvence. Hovoří se také o tom, že se spolu s fotoaparátem představí i nový APS-C objektiv. S těmi se Sony poslední dobou zrovna nepřetrhne.
 
Zdroje mluví o tom, že se fotoaparát představí během několika týdnů až dvou měsíců. Mohlo by se tak tedy stát na Photokině (26. až 29. září) nebo na Photo Plus Expo (25. října až 27. řijna). Zda se tak stane a co vše bude případně pravda, to nám ukáže až budoucnost.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Třetí teaser na Olympus OM-D E-M1X Třetí teaser na Olympus OM-D E-M1X
Už jen necelý týden zbývá do uvedení nového high-endového CSC fotoaparátu značky Olympus s pravděpodobným názvem OM-D E-M1X. Výrobce tak uvolnil v pořadí už třetí teaser, který nyní upozorňuje na možnosti focení v přírodě.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nikon Coolpix A1000 dostává EVF, RAW a nižší rozlišení Nikon Coolpix A1000 dostává EVF, RAW a nižší rozlišení
Nikon inovoval svůj kapesní ultrazoom Coolpix A900 a přichází s novou verzí A1000. Ta přináší užitečná vylepšení jako snížení rozlišení senzoru na 16 MPx nebo přítomnost elektronického hledáčku a RAW formátu.
18.1.2019, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Fujifilm představil telezoom GF 100-200mm F5.6 pro GFX Fujifilm představil telezoom GF 100-200mm F5.6 pro GFX
Fujifilm dnes představil nový telezoom objektiv GF 100-200mm F5.6 R LM OIS WR pro středoformátový systém GFX. Ten by dle výrobce neměl mít problém s vykreslením dostatku detailů i na 100MPx senzorech.
17.1.2019, aktualita, Milan Šurkala
Nikon uvádí ultrazoom Coolpix B600, nabídne 60× zoom Nikon uvádí ultrazoom Coolpix B600, nabídne 60× zoom
Nikon dnes uvedl na trh nový ultrazoom Coolpix B600. Ten dostává objektiv s univerzálním 60× optickým zoomem a 16MPx CMOS BSI senzor. Má spoustu kreativních filtrů i bezdrátová rozhraní pro komunikaci se smartphonem.
17.1.2019, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Sony A6400, nové APS-C s nejrychlejším autofokusem Sony A6400, nové APS-C s nejrychlejším autofokusem
Sony uvádí nové CSC do mainstreamu, které má bodovat solidními funkcemi a přitom i rozumnou cenou. Nabídne 24MPx snímač, nejrychlejší autofokus na světě i dotykový o 180° otočný displej pro selfie a vloggery.
16.1.2019, aktualita, Milan Šurkala38 komentářů