www.digimanie.cz
>
>
>
>

Sony údajně chystá high-endový APS-C ve stylu A9

Sony údajně chystá high-endový APS-C ve stylu A9
, , aktualita
Na internet prosakují neoficiální informace o brzkém příchodu CSC fotoaparátu Sony s APS-C čipem, který bude vrcholem APS-C nabídky. Má jít v podstatě o takovou superrychlou A9 s menším senzorem.
K oblíbeným
reklama
Už nějakou dobu se mluví o novém APS-C CSC fotoaparátu Sony. Zatím pochopitelně není nic oficiálního a uniklé informace jsou tak z kategorie "dosti pravděpodobných", nicméně k jistotě, kterou se některé úniky mohou chlubit, tomu ale ještě něco schází. Tak se alespoň pojďme podívat, co se má podle neoficiálních zdrojů chystat. Tento APS-C přístroj by neměl nahrazovat model A6500, ale měl by být novou high-endovou řadou podobně, jako je tomu i u full frame verze A9 vůči levnějším variantám A7.
 
Sony logo
 
Fotoaparát by tak měl mít mnohem větší tělo než nynější šestitisícová řada a důraz tak bude dáván na ergonomii ovládání. Tělo by tak mělo mít větší a pohodlnější grip, do kterého by se také měla vejít větší baterie, což se příznivě projeví na výdrži. Stejně jako A9, i nový APS-C model by měl nabídnout vynikající systém autofokusu a sekvenční snímání s rychlostí 20 fps. Výrobce údajně nezapomněl ani na dotykovou obrazovku a 4K60p videosekvence. Hovoří se také o tom, že se spolu s fotoaparátem představí i nový APS-C objektiv. S těmi se Sony poslední dobou zrovna nepřetrhne.
 
Zdroje mluví o tom, že se fotoaparát představí během několika týdnů až dvou měsíců. Mohlo by se tak tedy stát na Photokině (26. až 29. září) nebo na Photo Plus Expo (25. října až 27. řijna). Zda se tak stane a co vše bude případně pravda, to nám ukáže až budoucnost.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Fotomobil Honor 20 Pro má makroobjektiv a modul s F1,4 Fotomobil Honor 20 Pro má makroobjektiv a modul s F1,4
Na trhu se objevuje nový fotomobil z dílen společnosti Honor. Ta představila novinku v podobě modelu 20 Pro, který přináší rovnou čtveřici zadních fotoaparátů. Mezi nimi vynikne makro fotoaparát a modul s rekordní světelností F1,4.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Limitovaná edice Leica CL "100 jahre bauhaus" Limitovaná edice Leica CL "100 jahre bauhaus"
V nabídce fotoaparátů značky Leica se objevuje další novinka v podobě limitované edice. Je jí model CL "100 jahre bauhaus", který oslavuje století existence umělecké a designové školy Bauhaus v Německu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Ušetři s Nikonem: letní slevy na fotoaparáty i objektivy Ušetři s Nikonem: letní slevy na fotoaparáty i objektivy
Nikon spouští letní prodejní akci s názvem "Ušetři s Nikonem". Mnoho fotoaparátů a objektivů bylo zlevněno, přičemž u některých setů se jedná o slevy až ve výši 10.000 Kč. Levněji tak lze získat i nové Z6 a Z7.
20.5.2019, aktualita, Milan Šurkala
Ricoh/Pentax věří v návrat DSLR, v CSC nevidí potenciál Ricoh/Pentax věří v návrat DSLR, v CSC nevidí potenciál
Společnost Ricoh, která nyní stojí za zrcadlovkami a fotoaparáty Pentax, se nechala slyšet, že v brzké době vidí návrat fotografů k DSLR. Móda CSC je podle společnosti jen chvilková a pomine.
20.5.2019, aktualita, Milan Šurkala35 komentářů
Panasonic Lumix S1R: sebevědomý vstup do FF Panasonic Lumix S1R: sebevědomý vstup do FF
Společnost Panasonic už nevyrábí CSC jen se 4/3" senzory, ale nově i s velkými full frame čipy. A právě dnes se podíváme na vlajkovou loď Lumix S1R se 47,3MPx snímačem. Umí i 4K 60p videosekvence.
20.5.2019, recenze, Milan Šurkala65 komentářů