www.digimanie.cz
>
>
>
>

Sony údajně chystá superrychlý full frame fotoaparát

Sony údajně chystá superrychlý full frame fotoaparát
, , aktualita
Na internetu začíná kolovat zvýšené množství informací o připravovaném full frame přístroji od Sony. Ten by měl údajně dosahovat sekvenčního snímání s rychlostí až 20 snímků za sekundu, a to dokonce i v RAWu bez omezení.
reklama
Internetem často kolují zajímavé dohady, někdy se splní, někdy naopak nikoli. Jednou ze zpráv, která se objevuje čím dál častěji, je připravované odhalení nového přístroje od Sony plánované na 23. dubna. Nejde tedy o nic oficiálního, pouze to, co se "šušká". Takže o co tedy jde? Mělo by jít o full frame přístroj, jehož sekvenční snímání by mělo dosahovat 20 fps a i v RAWu by měl být záznam bez omezení. Dá se tedy předpokládat velký buffer, snad i podpora rychlejšího rozhraní paměťových karet a ne moc vysoké rozlišení.


Sony A7S II

Nynější Sony A7S IISloty pro paměťové karty by tu měly být dva a hovoří se o větších rozměrech než u dnešní řady A7. Fotoaparát by měl být vybaven joystickem a hovoří se o příchodu nových objektivů 16-35mm f/2.8 GM a 100-400mm G. Zatím ale není jasné, zda půjde o model A9, A7S III nebo úplně něco jiného.

Zdroj: sonyalpharumors.com  


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
iPhone vs. staré APS-C: co má vyšší dynamický rozsah? iPhone vs. staré APS-C: co má vyšší dynamický rozsah?
Nedávno se na stránkách Digimanie rozhořela diskuze o tom, zda se modernější mobilní telefony mohou např. dynamickým rozsahem rovnat starým zrcadlovkám. Vyzkoušeli jsme tedy iPhone SE a postavili ho proti deset let starému 14,6MPx APS-C čipu.
Dnes, recenze, Milan Šurkala
Sony vyvinulo BSI senzor s globální závěrkou Sony vyvinulo BSI senzor s globální závěrkou
Sony oznámilo vývoj nového 20MPx snímače, který bude vybaven systémem globální závěrky pro absenci nepříjemného rolling shutter efektu ve spojení s technologií BSI. Tato kombinace je zatím netradiční.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Zenit ukázal supersvětelný Zenitar 0,95/50 pro Sony FE Zenit ukázal supersvětelný Zenitar 0,95/50 pro Sony FE
V nabídce ruského výrobce objektivů KMZ se pod značkou Zenit objevuje supersvětelná novinka Zenitar 0,95/50. Podporuje full frame CSC fotoaparáty Sony a slibuje extrémně dobrou světelnost F0,95.
17.3.2019, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Samyang uvádí objektiv AF 85mm F1.4 FE pro CSC Sony Samyang uvádí objektiv AF 85mm F1.4 FE pro CSC Sony
Čtvrtým objektivem, který byl představen společností Samyang v rámci 2019 Spring Collection, je model AF 85mm F1.4 FE. Jak už napovídá název, je určen pro Sony CSC fotoaparáty a má i podporu autofokusu.
17.3.2019, aktualita, Milan Šurkala
Lensbaby představilo objektiv Edge 35 Optic Lensbaby představilo objektiv Edge 35 Optic
Společnost Lensbaby představila svůj další objektiv řady Edge Optic. Tentokrát jde o širokoúhlý model Edge 35 Optic s 35mm ohniskovou vzdáleností, který je kompatibilní s Optic Swap System, konkrétně s Composer Pro II.
15.3.2019, aktualita, Milan Šurkala