Sony uvedlo USB hub MRW-S3 a nové SDXC karty Tough

Sony uvedlo USB hub MRW-S3 a nové SDXC karty Tough
, , aktualita
Sony přichází s novými produkty pro rychlejší workflow při zpracovávání fotografií. Jednak je to Multifunction USB Hub MRW-S3 schopný dosahovat rychlosti až 1000 MB/s, jednak nové karty SDXC Tough.
K oblíbeným
reklama
Profesionální fotografové potřebují co nejrychlejší práci s fotografiemi, a proto jim přijdou vhod multifunkční a velmi rychlá zařízení, mezi které můžeme počítat např. i nově představený Sony Multifunction USB Hub MRW-S3. Tato malá krabička v sobě kombinuje spoustu funkcí. Je to např. čtečka karet microSDXC a SDXC, a to s přenosovými rychlostmi až 300 MB/s. Má také plnohodnotný HDMI výstup a tři USB porty. Jeden z nich je USB PD se schopností napájení s až 100 W. Dále tu máme USB 3.1 Gen 2 porty, jeden typu USB-A, druhý pak USB-C. K počítači se pak hub připojuje pomocí USB-C portu. Podporované přenosové rychlosti činí až 1000 MB/s a lze tak např. kopírovat data z karet na rychlé externí SSD disky. Celé zařízení váží pouhých 95 gramů.
 
Sony Multifunction USB Hub MRW-S3
 
Další novinkou jsou paměťové karty Sony Tough SF-M. Tyto karty slibují vysoký výkon i výdrž. Výrobce hovoří o přenosové rychlosti u čtení s hodnotou až 277 MB/s, u zápisu jde pak o 150 MB/s. Už tyto rychlosti napovídají, že jde o karty s rozhraním UHS-II. Pokud jde o výdrž, tak karty splňují standard IP68 (vodě odolnost a odolnost vůči prachu). Další karty Tough SF-E pak nabídnou rychlosti 270 MB/s u čtení a 120 MB/s u zápisu. Obě dvě tyto série budou k dispozici v kapacitách 64 GB, 128 GB a 256 GB. Všechny nové produkty se dostanou do prodeje na podzim.
 
Sony Tough SF-M
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Na Photokině 2020 nebude Nikon, Leica ani Olympus Na Photokině 2020 nebude Nikon, Leica ani Olympus
Tradiční veletrh s fotoaparáty a fotografickou technikou Photokina, bude v příštím roce 2020 poznamenán překvapivými absencemi. Svou neúčast už potvrdila společnost Leica, Nikon a také i Olympus.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
SLR Magic představuje levné cine objektivy pro MFT SLR Magic představuje levné cine objektivy pro MFT
Společnost SLR Magic si pro kameramany s Micro Four Thirds systémem připravila dvojici nových video objektivů (tzv. cine) řady MicroPrime. Jde o světelná skla MicroPrime 21mm T1.6 a 50mm T1.4.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Doporučené fotoaparáty: září 2019 Doporučené fotoaparáty: září 2019
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Dnes, návod, Milan Šurkala54 komentářů
Zoner Photo Studio X v podzimní aktualizaci: nejen lepší správa barev Zoner Photo Studio X v podzimní aktualizaci: nejen lepší správa barev
Dnes byla vydána další pravidelná aktualizace oblíbeného Zoner Photo Studia X. Přináší např. kompletně přepracovanou správu barev, kombinovatelné presety pro export, rychlé náhledy i nové koláže a kalendáře.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Kodak uvádí odolný Pixpro WPZ2 a ultrazoom AZ1000 Kodak uvádí odolný Pixpro WPZ2 a ultrazoom AZ1000
Kodak uvádí do nabídky svých fotoaparátů dva nové modely. Jedním z nich je outdoorový kompakt WPZ2 se 4× optickým zoomem a rok po prvním představení se dostává do prodeje 102× ultrazoom Pixpro AZ1000.
16.9.2019, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů