Sony uvedlo USB hub MRW-S3 a nové SDXC karty Tough

Sony uvedlo USB hub MRW-S3 a nové SDXC karty Tough
, , aktualita
Sony přichází s novými produkty pro rychlejší workflow při zpracovávání fotografií. Jednak je to Multifunction USB Hub MRW-S3 schopný dosahovat rychlosti až 1000 MB/s, jednak nové karty SDXC Tough.
K oblíbeným
reklama
Profesionální fotografové potřebují co nejrychlejší práci s fotografiemi, a proto jim přijdou vhod multifunkční a velmi rychlá zařízení, mezi které můžeme počítat např. i nově představený Sony Multifunction USB Hub MRW-S3. Tato malá krabička v sobě kombinuje spoustu funkcí. Je to např. čtečka karet microSDXC a SDXC, a to s přenosovými rychlostmi až 300 MB/s. Má také plnohodnotný HDMI výstup a tři USB porty. Jeden z nich je USB PD se schopností napájení s až 100 W. Dále tu máme USB 3.1 Gen 2 porty, jeden typu USB-A, druhý pak USB-C. K počítači se pak hub připojuje pomocí USB-C portu. Podporované přenosové rychlosti činí až 1000 MB/s a lze tak např. kopírovat data z karet na rychlé externí SSD disky. Celé zařízení váží pouhých 95 gramů.
 
Sony Multifunction USB Hub MRW-S3
 
Další novinkou jsou paměťové karty Sony Tough SF-M. Tyto karty slibují vysoký výkon i výdrž. Výrobce hovoří o přenosové rychlosti u čtení s hodnotou až 277 MB/s, u zápisu jde pak o 150 MB/s. Už tyto rychlosti napovídají, že jde o karty s rozhraním UHS-II. Pokud jde o výdrž, tak karty splňují standard IP68 (vodě odolnost a odolnost vůči prachu). Další karty Tough SF-E pak nabídnou rychlosti 270 MB/s u čtení a 120 MB/s u zápisu. Obě dvě tyto série budou k dispozici v kapacitách 64 GB, 128 GB a 256 GB. Všechny nové produkty se dostanou do prodeje na podzim.
 
Sony Tough SF-M
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Canon si patentoval širokoúhlý objektiv RF 13-21mm F2.8 Canon si patentoval širokoúhlý objektiv RF 13-21mm F2.8
Dalším zajímavým patentem z dílen společnosti Canon je extrémně širokoúhlý zoomovací objektiv RF 13-21mm F2.8. Ten by měl nabídnout více než 106° úhel záběru, optický zoom by měl být téměř 1,6násobný.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
7artisans uvádí objektiv 35mm f/1.4 i pro Nikon Z-Mount 7artisans uvádí objektiv 35mm f/1.4 i pro Nikon Z-Mount
Výrobce levných manuálních objektivů 7artisans přichází s další novinkou. Tentokrát je to jeho velmi světelný objektiv MF 35mm f/1.4, který bude mimo Sony E/FE nově k dispozici také pro full frame CSC od NIkonu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Reportér omylem natočil živý vstup s obličejovými filtry, je senzací internetu Reportér omylem natočil živý vstup s obličejovými filtry, je senzací internetu
Obličejové filtry, které lze aktivovat na nejednom telefonu, se "vymstily" reportérovi Justinovi Hintonovi. Ten chtěl natočit seriózní reportáž, jenže ve výsledku měl ve videu tváře mafiána, kouzelníka, pilota ze sci-fi filmu a další.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Panasonic Lumix S1: postřehy z praxe Panasonic Lumix S1: postřehy z praxe
Nedávno jsme si vyzkoušeli 47,3MPx Lumix S1R od Panasonicu, nyní přichází na řadu varianta Lumix S1 s 24MPx snímačem. Ta je více zaměřena na natáčení videa. Jak bude dobrá pro fotky i video?
Včera, recenze, Milan Šurkala2 komentáře
Panasonic zveřejnil roadmapu full frame objektivů pro L-Mount Panasonic zveřejnil roadmapu full frame objektivů pro L-Mount
Full frame systém Panasonicu s objektivy L-Mount by měl být v následujících dvou letech rozšířen o dalších šest objektivů. Budou mezi nimi i tři pevná skla se světelností F1,8. Přibudou také zoomovací objektivy různých kategorií.
27.2.2020, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů