www.digimanie.cz
>
>

Sourozenci si vyfotili selfie zrovna tehdy, když je blesk srazil k zemi

Sourozenci si vyfotili selfie zrovna tehdy, když je blesk srazil k zemi
, , aktualita
Při focení může mít člověk někdy velké štěstí nebo smůlu. V podstatě obojí měla trojice sourozenců v Británii, kteří se vydali na cyklistický výlet a vyfotili si selfie právě v okamžiku, kdy do nich udeřil blesk.
K oblíbeným
reklama
Štěstí v neštěstí měla sourozenecká trojice v Británii. Rachel, Isobel a Andrew se vydali na cyklistický výlet, jenže je překvapila bouřka. Schovali se pod strom a rozhodli si vyfotit selfie. V tom prvním mají veselé tváře, ale v tom dalším chtěli vyfotit smutné obličeje. Takovou fotografii, kterou ale pořídili, se jen tak vyfotit nepovede. Spoušť totiž zmáčkli zrovna v momentě, kdy do stromu udeřil blesk.
 
 
Na snímku je tak vše přepálené, ale na snímek se už hned po vyfocení nepodívali. Trojici výboj blesku srazil na zem. Dle vlastních slov obě sestry křičely, Rachel ztratila cit v ruce, Isobel naopak neslyšela nic kromě pisklavého zvuku. Zatímco neštěstím bylo to, že zažili takový zásah blesku, štěstím bylo vyfocení jedinečného snímku i to, že se jim nic vážného nestalo. Z nemocnice byli propuštěni krátce po hospitalizaci.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Souboj medvědů se odehrál kameramanům přímo před nosem Souboj medvědů se odehrál kameramanům přímo před nosem
Fotografové a kameramani snažící se zaznamenat život ve volné přírodě to nemají příliš jednoduché. Jejich práce se často skládá z čekání na to, až se něco stane a objeví se zvíře. Kameramanům ve Finsku se takto povedlo zachytit souboj medvědů.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Sony konečně představilo vlogerský CSC fotoaparát ZV-E10 Sony konečně představilo vlogerský CSC fotoaparát ZV-E10
Po třítýdenním odkladu kvůli nevhodně zvolenému termínu se konečně představuje APS-C CSC fotoaparát Sony ZV-E10. Jak už napovídá název, jde o speciální verzi určenou pro vloggery a youtubery.
1.8.2021, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Zvířecí kamufláž: sova na fotografii dokonale splývá s kůrou stromu Zvířecí kamufláž: sova na fotografii dokonale splývá s kůrou stromu
Zvířata se dokážou v přírodě dokonale maskovat. Pokud fotograf zachytí živočicha v jeho přirozeném prostředí, stává se, že na výsledném snímku s pozadím naprosto splyne. To se stalo i kanadskému fotografovi, když fotil sovu.
1.8.2021, aktualita, Kateřina Hoferková
Fotograf fotí na iPhone propracované miniatury Fotograf fotí na iPhone propracované miniatury
Zajímavé a kvalitní fotografie je možné pořídit i jen s pomocí chytrého telefonu. To si myslí i fotograf, který se zaměřuje na vytváření miniatur, z nichž pak vznikají netradiční snímky pořízené iPhonem.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Doporučené fotoaparáty: červenec 2021 Doporučené fotoaparáty: červenec 2021
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
27.7.2021, článek, Milan Šurkala54 komentářů