www.digimanie.cz
>
>

Spinn CP.02: popruh pro fotoaparát kompatibilní s paticí Arca

Spinn CP.02: popruh pro fotoaparát kompatibilní s paticí Arca
, , aktualita
Na serveru Kickstarter se objevil zajímavý produkt, Spinn CP.02, který může kombinovat rychloupínací destičku kompatibilní se systémem Arca a popruh na fotoaparát. Výsledek by měl zajistit pohodlnější nošení fotoaparátu.
K oblíbeným
reklama
Pokud nosíte fotoaparát na krku a má nějaký těžší objektiv, víte, jak se nepříjemně překlápí dopředu. Displej není ani rovnoběžně s tělem, ale to mnohdy neplatí ani pro spodní stranu fotoaparátu. Projekt Spinn CP.02 na Kickstarteru ale má pro tento problém řešení. Jde o destičku s otvory pro popruh, která se připevní na spodní stranu fotoaparátu.
 
Spinn CP.02
 
To má výhodu v tom, že fotoaparát se rovnou zarovná s tělem svou spodní hranou. Snáze tak splyne s tělem, méně překáží a přitom je stále rychle k dispozici. Toto lze doplnit o rychloupínací destičku, takže o to snáze se fotoaparát připevní ke stativu, neboť když má fotoaparát popruh, má současně i destičku. Ta je kompatibilní se systémem Arca.
 
Spinn CP.02
 
Na Kickstarteru už projekt získal 6,5násobek cílové částky. Samotná destička pro spodní připevnění popruhu stojí 39 EUR, set s rychloupínací destičkou Arca pak vyjde na 47 EUR. Tyto jsou ale už téměř vyprodány a další zájemci už budou muset zaplatit 49, resp. 59 EUR.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Doporučené fotoaparáty: leden 2022 Doporučené fotoaparáty: leden 2022
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat v nabídce nejrůznějších fotoaparátů a telefonů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Dnes, článek, Milan Šurkala3 komentáře
YouTube: Shorts mají 5 bilionů zhlédnutí, uvažuje se nad NFT YouTube: Shorts mají 5 bilionů zhlédnutí, uvažuje se nad NFT
CEO YouTube, Susan Wojcicki, zveřejnila několik zajímavých informací o tom, jak YouTube plánuje pokračovat v roce 2022. Zvažuje se např. integrace NFT nebo další rozšiřování možností YouTube Shorts.
Včera, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
Ricoh Theta X: 360° kamerka dostává výměnnou baterku a 2,25" displej Ricoh Theta X: 360° kamerka dostává výměnnou baterku a 2,25" displej
Ricoh uvede na trh novou 360° kamerku Theta X. Ta dostane několik užitečných vylepšení jako např. vyměnitelný akumulátor nebo 2,25" displej, díky čemuž sníží svou závislost na připojení k mobilnímu telefonu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Matka viní Instagram ze sebevraždy její 11leté dcery, podala žalobu Matka viní Instagram ze sebevraždy její 11leté dcery, podala žalobu
Sociální sítě mohou být zejména pro mladé lidi hodně návykové a ještě horší to může být pro ty, kteří tam kvůli svému věku ani nemají co dělat. Matka 11leté dcery, která spáchala sebevraždu, ze smrti dívky viní cílenou návykovost těchto sítí.
26.1.2022, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Fotomobil Huawei P50 Pro přichází na český trh s optikou Leica Fotomobil Huawei P50 Pro přichází na český trh s optikou Leica
Huawei se během posledních let poněkud odmlčel kvůli americkým sankcím. Nyní to chce ale zkusit znovu a přichází s novým telefonem P50 Pro. Jeho fotografická část nese proslulé jméno německé Leicy.
25.1.2022, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů