www.digimanie.cz
>
>
>
>

Společnosti Sony a Panasonic spustily odpočty, chystají novinky

Společnosti Sony a Panasonic spustily odpočty, chystají novinky
, , aktualita
Podobně jako to udělal Nikon u svých Z6 a Z7, tak i společnosti Panasonic a Sony spustily odpočty ke svým tiskových konferencím. Panasonic láká na konec září, Sony však představí novinky už zítra.
K oblíbeným
reklama
Před pár týdny spustila společnost Nikon velkou kampaň lákající na brzké uvedení svých CSC fotoaparátů Nikon Z6 a Z7. Mezi nimi byl i odpočet do hodiny uvedení, což je způsob, který nyní zvolily i společnost Sony a Panasonicu. V případě Sony si počkáme už jen jeden den (do 30. srpna ve 13:00). Má se představit nová generace inovací od Sony, což nám ale nic moc nenapovědělo. Některé zdroje ale naznačují, že se objeví dvojice nových akčních kamer. Hovoří se také o telefonu Xperia XZ3 s novým 1/2" snímačem se 48MPx rozlišením.
 
Panasonic Lumix G80
 
Panasonic spustil odpočet ke své prezentaci na Photokině za 27 dní, v jeho případě půjde o prezentaci 25. září ve 12:30. Ta pak bude doplněna čtyři dny workshopů. Ani zde nejsme moc chytří ohledně připravovaných produktů, hovoří se však např. o Lumixu G90, který by měl nahradit už postarší Lumix G80. Vzhledem k tomu, že je to už za měsíc, se o takovém fotoaparátu překvapivě moc nemluví, takže bych zatím tyto zvěsti bral s rezervou.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Širokoúhlý Viltrox 20mm f/1.8 nyní i pro Nikon Z Širokoúhlý Viltrox 20mm f/1.8 nyní i pro Nikon Z
Viltrox rozšiřuje počet podporovaných bajonetů svého nového manuálního širokoúhlého objektivu 20mm f/1.8 o další. Oznámil totiž, že tento model bude k dispozici i pro full frame fotoaparáty Nikon Z.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sigma a Tamron získávají 2 ceny EISA 2019 Sigma a Tamron získávají 2 ceny EISA 2019
K dalším společnostem, které v letošní anketě EISA Awards 2019 vyhrály nějaké to ocenění, patří Sigma a Tamron. Není překvapivé, že v tomto případě šlo vždy o objektivy. Pro tento rok to byly jenom ty zoomvací.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Dvě ceny EISA 2019 pro Fujifilm a Nikon Dvě ceny EISA 2019 pro Fujifilm a Nikon
Po dvou oceněních EISA Awards 2019 získalo několik společností. Nyní se podíváme na dvě z nich, Fujifilm a Nikon. Zde byly oceněny především CSC fotoaparáty s různými velikostmi snímačů a jeden objektiv.
18.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Canon dosáhl na 5 cen EISA 2019 Canon dosáhl na 5 cen EISA 2019
Společnost Canon patřila v letošních cenách EISA Awards 2019 jednoznačně k těm nejúspěšnějším. Odnesla si totiž celkem pět cen. Dařilo se především objektivům, které si odnesly rovnou 4 ocenění.
18.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Leica uvedla APO-Summicron-SL 50mm f/2 Leica uvedla APO-Summicron-SL 50mm f/2
Novinkou pro systém L-Mount je objektiv z dílen Leicy, model APO-Summicron-SL 50mm f/2. Tato světelná padesátka nabídne odolnou konstrukci i velmi rychlý autofokus díky technologii Dual Syncro Drive.
17.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář