www.digimanie.cz
>
>
>
>

Společnosti Sony a Panasonic spustily odpočty, chystají novinky

Společnosti Sony a Panasonic spustily odpočty, chystají novinky
, , aktualita
Podobně jako to udělal Nikon u svých Z6 a Z7, tak i společnosti Panasonic a Sony spustily odpočty ke svým tiskových konferencím. Panasonic láká na konec září, Sony však představí novinky už zítra.
K oblíbeným
reklama
Před pár týdny spustila společnost Nikon velkou kampaň lákající na brzké uvedení svých CSC fotoaparátů Nikon Z6 a Z7. Mezi nimi byl i odpočet do hodiny uvedení, což je způsob, který nyní zvolily i společnost Sony a Panasonicu. V případě Sony si počkáme už jen jeden den (do 30. srpna ve 13:00). Má se představit nová generace inovací od Sony, což nám ale nic moc nenapovědělo. Některé zdroje ale naznačují, že se objeví dvojice nových akčních kamer. Hovoří se také o telefonu Xperia XZ3 s novým 1/2" snímačem se 48MPx rozlišením.
 
Panasonic Lumix G80
 
Panasonic spustil odpočet ke své prezentaci na Photokině za 27 dní, v jeho případě půjde o prezentaci 25. září ve 12:30. Ta pak bude doplněna čtyři dny workshopů. Ani zde nejsme moc chytří ohledně připravovaných produktů, hovoří se však např. o Lumixu G90, který by měl nahradit už postarší Lumix G80. Vzhledem k tomu, že je to už za měsíc, se o takovém fotoaparátu překvapivě moc nemluví, takže bych zatím tyto zvěsti bral s rezervou.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Fujifilm GFX 100: nový středoformát se 102 MPx Fujifilm GFX 100: nový středoformát se 102 MPx
Společnost Fujifilm představila nový středoformátový fotoaparát GFX 100, který už podle svého názvu zaujme jednou svou vlastností. Velmi vysokým rozlišením 102 MPx. Dále tu najdeme např. podporu 4K videa.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Odolný Olympus Tough TG-6 vylepšuje focení pod vodou Odolný Olympus Tough TG-6 vylepšuje focení pod vodou
Společnost Olympus představila novou generaci outdoorového kompaktu Tough TG-6. Ten proti svému předchůdci přichází s vylepšenými režimy pro focení makra a pod vodou. I nadále má objektiv se světelností F2,0.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Sony zvyšuje svůj tržní podíl na 24 % Sony zvyšuje svůj tržní podíl na 24 %
Společnosti Sony se na trhu fotoaparátů docela daří a podle posledních zpráv se jí podařilo zvýšit tržní podíl na velmi slušných 24 %, čímž se dostává na druhou pozici. V mnoha sledovaných kategoriích fotoaparátů dokonce vede.
22.5.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Cosina představuje Voigtländer Nokton 21mm f/1.4 Cosina představuje Voigtländer Nokton 21mm f/1.4
Další novinkou z dílen společnosti Cosina je vysoce světelný širokoúhlý objektiv Voigtländer Nokton 21mm f/1.4 Aspherical. Ten je určený pro full frame CSC fotoaparáty Sony s bajonetem E/FE.
22.5.2019, aktualita, Milan Šurkala
Fotomobil Honor 20 Pro má makroobjektiv a modul s F1,4 Fotomobil Honor 20 Pro má makroobjektiv a modul s F1,4
Na trhu se objevuje nový fotomobil z dílen společnosti Honor. Ta představila novinku v podobě modelu 20 Pro, který přináší rovnou čtveřici zadních fotoaparátů. Mezi nimi vynikne makro fotoaparát a modul s rekordní světelností F1,4.
21.5.2019, aktualita, Milan Šurkala18 komentářů