www.digimanie.cz
>
>
>
>

Stáhněte si nový firmware pro FujiFilm FinePix F100fd

Stáhněte si nový firmware pro FujiFilm FinePix F100fd
, , aktualita
Malý Fujifilm FinePix F100fd je funkcemi nabitý přístroj. Nabízí 12 Mpix snímač, 5x optický zoom a velký displej. Někteří uživatelé si však stěžují na nevhodný růžový nádech v rozích snímků, zmíněná aktualizace by měla problém odstranit.
K oblíbeným
reklama
Někteří majitelé Fujifilmu FinePix F100fd se svým fotoaparátem příliš spokojeni nejsou, neboť v určitých situacích měly pořízené snímky růžově zbarvený roh. Tato barevná deformace se objevuje ve chvíli, kdy fotíte s citlivostí nastavenou na ISO 400 nebo snímáte bez blesku v režimu "Natural & and flash mode".
Aktualizaci firmwaru na verzi 1.02, která zmíněný problém řeší, najdete na webových stránkách společnosti Fujifilm. Nahrání nového firmwaru zabere cca 20 vteřin a vzhledem k detailnímu návodu se není třeba obávat, že si s aktualizací neporadíte.

Zdroj: Fujifilm
reklama
Nejnovější články
Studentka dostala pokutu 6600 liber za selfie, důkaz porušení karantény Studentka dostala pokutu 6600 liber za selfie, důkaz porušení karantény
Selfie se už několikrát stalo nechtěným důkazem porušení zákonů a jiných nařízení. Jedním z dalších případů je studentka fotografie Carys Ann Ingram, která měla být v karanténě. Místo trávila čas venku a posílala selfie.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Vysoce světelný 7artisans Photoelectric 50mm f/1.05 pro full frame Vysoce světelný 7artisans Photoelectric 50mm f/1.05 pro full frame
Společnost 7artisans přichází s dalším vysoce světelným objektivem. Jde o 50mm verzi se světelností F1,05, která je určena pro všechny full frame CSC bajonety na trhu. A ani cena nepatří mezi ty nejvyšší.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Meike uvádí objektiv rybí oko 8mm F3.5 i pro Nikon Z a Canon RF Meike uvádí objektiv rybí oko 8mm F3.5 i pro Nikon Z a Canon RF
Meike rozšiřuje počet bajonetů, pro které se vyrábí objektiv typu rybí oko, model 8mm f/3.5. Nyní bude k dispozici i pro Nikon Z a Canon RF. Je sice určen pro APS-C, ale na full frame tělech může vytvořit cirkulární efekt.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Lexar microSDXC Silver UHS-I 1066x s přenosovou rychlostí až 160 MB/s Lexar microSDXC Silver UHS-I 1066x s přenosovou rychlostí až 160 MB/s
Lexar přichází s novými paměťovými kartami microSDXC UHS-I Silver 1066x. Ty sice mají jen UHS-I rozhraní, ale přesto dosahují velmi vysokých přenosových rychlostí při sekvenčním čtení až 160 MB/s.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Lensbaby uvedlo Spark 2.0 s Optic Swap objektivem Sweet 50 Lensbaby uvedlo Spark 2.0 s Optic Swap objektivem Sweet 50
Lensbaby uvedlo novou generaci svého Spark 2.0. Novinka přináší nastavitelnou 12lamelovou clonu až do F22 a je dodávána s pevným objektivem Sweet 50. Je tedy kompatibilní s celým systémem Optic Swap.
Včera, aktualita, Milan Šurkala