www.digimanie.cz
>
>
>

Stativová hlava Manfrotto X-Pro 3-Way Head

Stativová hlava Manfrotto X-Pro 3-Way Head
, , aktualita
Společnost Manfrotto představila novou skládací stativovou hlavu X-Pro 3-Way Head. Ta unese i velmi těžké fotoaparáty, ale nabízí možnost složení všech ovládacích páček pro zmenšení rozměrů při přepravě.
K oblíbeným
reklama
Manfrotto X-Pro 3-Way Head (MHXPRO-3W) je nová stativová hlava od společnosti Manfrotto, jejíž výhodou je možnost složení ovládacích páček a zmenšit rozměry hlavy při přepravě na 13×13,5×13,5 centimetru. Hlava váží 1 kilogram a unese fotoaparát s hmotností až 8 kg. Může tak být snadno použita např. s nedávno představenými stativy Manfrotto 055 Series, jejichž nosnost je 9 kilogramů.


Manfrotto X-Pro 3-Way Head (MHXPRO-3W)


Samozřejmostí jsou tři vodováhy. Sklápění (tilt pohyb) je možné v rozsahu od -30° do +90°. Panoramatická rotace je pak neomezená v celém 360° rozsahu. Stativová hlava je vyráběna v Itálii a její cena na evropském trhu činí 139,9 EUR (u nás se v prvních obchodech pohybuje okolo 3500 Kč s DPH).


Manfrotto X-Pro 3-Way Head (MHXPRO-3W) ve složeném stavuCeny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Ostuda reality show The Bachelor: naprosto amatérské retuše bikin Ostuda reality show The Bachelor: naprosto amatérské retuše bikin
Někdy je opravdu s podivem, co vše může být považováno za nekorektní. Seznamovací soutěž a reality show The Bachelor teď čelí posměškům za retušování bikin, které byly provedeny opravdu amatérským způsobem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Nikony Z6, Z7 a Z50 dostaly nové firmwary se spoustou nových funkcí Nikony Z6, Z7 a Z50 dostaly nové firmwary se spoustou nových funkcí
Společnost Nikon významně inovovala své aktuální CSC fotoaparáty Nikon Z6, Z7 a Z50. Dostaly nové firmwary, u Z6 a Z7 s mnoha novými funkcemi. Zapracovalo se na možnostech nastavení autofokusu i na chybách.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Leica uvedla stříbrný objektiv 75/2 a zelené limitky 28/2 a 90/2 Leica uvedla stříbrný objektiv 75/2 a zelené limitky 28/2 a 90/2
Leica uvedla na trh tři nové objektivy. Opticky nejde o žádné novinky, jde jen o rozšíření nabídky barevných variant. APO-Summicron-M 75 f/2 dostane stříbrnou verzi, Summicron-M 28 f/2 a 90 f/2 pak variantu Safari.
20.2.2020, aktualita, Milan Šurkala
Fotograf má problém se zákonem. Fotil Golden Gate Bridge z nepovoleného místa Fotograf má problém se zákonem. Fotil Golden Gate Bridge z nepovoleného místa
Fotograf Bruce Getty má problém se zákonem kvůli svým fotkám slavného mostu Golden Gate. Jeho snímky totiž pochází z nepovolených míst, kam není dovolen přístup. Není to navíc poprvé, co se tu pohyboval.
19.2.2020, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Cosina představila extrémně světelný Voigtländer Nokton 60mm f/0,95 Cosina představila extrémně světelný Voigtländer Nokton 60mm f/0,95
Společnost Cosina představuje svůj nový objektiv Nokton pro Micro Four Thirds systém s extrémně dobrou světelností F0,95. Nabídne 60mm reálnou ohniskovou vzdálenost, tedy 120 mm po přepočtu.
19.2.2020, aktualita, Milan Šurkala