www.digimanie.cz
>
>
>

Stativová hlava Manfrotto X-Pro 3-Way Head

Stativová hlava Manfrotto X-Pro 3-Way Head
, , aktualita
Společnost Manfrotto představila novou skládací stativovou hlavu X-Pro 3-Way Head. Ta unese i velmi těžké fotoaparáty, ale nabízí možnost složení všech ovládacích páček pro zmenšení rozměrů při přepravě.
K oblíbeným
reklama
Manfrotto X-Pro 3-Way Head (MHXPRO-3W) je nová stativová hlava od společnosti Manfrotto, jejíž výhodou je možnost složení ovládacích páček a zmenšit rozměry hlavy při přepravě na 13×13,5×13,5 centimetru. Hlava váží 1 kilogram a unese fotoaparát s hmotností až 8 kg. Může tak být snadno použita např. s nedávno představenými stativy Manfrotto 055 Series, jejichž nosnost je 9 kilogramů.


Manfrotto X-Pro 3-Way Head (MHXPRO-3W)


Samozřejmostí jsou tři vodováhy. Sklápění (tilt pohyb) je možné v rozsahu od -30° do +90°. Panoramatická rotace je pak neomezená v celém 360° rozsahu. Stativová hlava je vyráběna v Itálii a její cena na evropském trhu činí 139,9 EUR (u nás se v prvních obchodech pohybuje okolo 3500 Kč s DPH).


Manfrotto X-Pro 3-Way Head (MHXPRO-3W) ve složeném stavuCeny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Nikon prý chystá 60MPx full frame s 16bitovými RAWy Nikon prý chystá 60MPx full frame s 16bitovými RAWy
Podle uniklých informací chystá Nikon nový full frame fotoaparát, jehož snímač by měl dosahovat velmi vysokého rozlišení 60 megapixelů. Další zajímavostí by měla být podpora 16bitového RAW formátu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Instagram smaže příspěvky se zázračnými dietami Instagram smaže příspěvky se zázračnými dietami
Zázračné diety nebo kosmetické operace mohou v mnohých mladých lidech vzbudit pocit vlastní nedostatečnosti a mentální nepohody. Sociální síť Instagram proto začne takové příspěvky omezovat nebo rovnou mazat.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Apple si chce zaregistrovat slovo "slofie" Apple si chce zaregistrovat slovo "slofie"
Spolu s novými smartphony Apple iPhone 11 byl představen koncept slofie. Jde vlastně o slow-motion selfie video, které je umožněno 120fps záznamem přední kamerky. Apple si chce nyní toto slovo zaregistrovat jako trademark.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Na Photokině 2020 nebude Nikon, Leica ani Olympus Na Photokině 2020 nebude Nikon, Leica ani Olympus
Tradiční veletrh s fotoaparáty a fotografickou technikou Photokina, bude v příštím roce 2020 poznamenán překvapivými absencemi. Svou neúčast už potvrdila společnost Leica, Nikon a také i Olympus.
18.9.2019, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
SLR Magic představuje levné cine objektivy pro MFT SLR Magic představuje levné cine objektivy pro MFT
Společnost SLR Magic si pro kameramany s Micro Four Thirds systémem připravila dvojici nových video objektivů (tzv. cine) řady MicroPrime. Jde o světelná skla MicroPrime 21mm T1.6 a 50mm T1.4.
18.9.2019, aktualita, Milan Šurkala