www.digimanie.cz
>
>

Svatební fotografka lhala snímky z fotobanky, pár tak "zopakoval" svatbu

Svatební fotografka lhala snímky z fotobanky, pár tak "zopakoval" svatbu
, , aktualita
Pár z Velké Británie byl velmi nepříjemně překvapen fotografiemi ze své svatby. Ty byly tak příšerné, že svatební focení raději zopakoval s jiným fotografem. Portfolio svatební fotografky totiž nebylo zdaleka pravé.
K oblíbeným
reklama
Focení svatby je dosti náročná disciplína a svěřit to amatérovi nemusí být zrovna tím správným krokem. Otázkou ale je, jak poznat amatéra. Lin a Brendan Laveryovi si pro svůj sváteční den objednali svatební fotografku, která vypadala být profesionálem, ale nestačili se divit tomu, co pak dostali. Fotografie byly špatně zaostřené a měly různé další chyby. Bylo to zvláštní, neboť fotografka měla ve svém portfoliu na stránkách hezké svatební fotografie, ale ty jejich se od nich výrazně lišily.
 
Svatba
ilustrační foto, autor: Katsu Noriji [CC BY 2.0, ořez], přes Flickr
 
Vyšlo totiž najevo, že některé snímky nebyly ve skutečnosti její, ale stáhla si je na fotobankách. Vzhledem k tomu, že pár zaplatil 100 liber na hodinu (celkově 200 liber), byl pochopitelně pořádně naštvaný. Nepochodil ani na Facebooku, kde je fotografka zablokovala. Novomanželé zvažovali úpravu fotografií ve Photoshopu nebo jiném editoru, ale snímky byly tak zlé, že to zavrhli a rozhodli se k radikálnímu řešení. Půjčili si svatební šaty znovu, najali jiného fotografa a svatbu si za dalších 330 liber částečně zopakovali, tedy zahráli znovu ty okamžiky, ze kterých chtěli mít hezké fotografie.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Veletrh CP+ 2020 zrušen kvůli koronaviru Covid-19 Veletrh CP+ 2020 zrušen kvůli koronaviru Covid-19
Koronavirus Covid-19 (2019-nCoV) má na svědomí další zrušení. Koncem února se totiž nebude konat fotografický veletrh CP+ 2020. Ten měl proběhnout v Japonsku, kde před pár dny zaznamenali první úmrtí spojené s tímto virem.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Olympus OM-D E-M1 Mark III uvádí mnohé funkce z E-M1X v menším těle Olympus OM-D E-M1 Mark III uvádí mnohé funkce z E-M1X v menším těle
High-endový model Olympus OM-D E-M1 Mark III přichází s mnoha užitečnými novinkami, které přebírá z vlajkové lodě E-M1X. Máme tu Live ND, 7,5EV stabilizaci i Cinema 4K video a OM-Log400 záznam.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Nikon uvedl 8,3× ultrazoomový objektiv Nikkor Z 24-200mm F4-6.3 VR Nikon uvedl 8,3× ultrazoomový objektiv Nikkor Z 24-200mm F4-6.3 VR
Dalším přírůstkem do rodiny objektivů značky Nikon pro jeho full frame CSC systém je opticky stabilizovaný Nikkor Z 24-200mm F4-6.3 VR s univerzálním 8,3× optickým zoomem. Má překvapivě kompaktní stavbu.
15.2.2020, aktualita, Milan Šurkala
Instagramový účet ukazuje, jak daleko jsou influenceři schopní zajít pro dokonalou fotku Instagramový účet ukazuje, jak daleko jsou influenceři schopní zajít pro dokonalou fotku
Uživatelé Instagramu a dalších sociálních sítí mohou při pořizování svých fotografií vzbudit rozruch. Nový instagramový účet ukazuje, kam až jsou tito lidé ochotní posouvat své hranice. 
15.2.2020, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Canon EOS 850D: nová DSLR přináší 4K video Canon EOS 850D: nová DSLR přináší 4K video
Společnost Canon inovuje i na poli digitálních zrcadlovek a přichází s novým modelem EOS 850D. Ten nabídne překvapivě populární vertikální video, 4K videosekvence i bezdrátové technologie a dotykový displej.
15.2.2020, aktualita, Milan Šurkala