www.digimanie.cz
>
>
>
>

Tamron oznámil vývoj telezoomu 100-400mm Di VC USD

Tamron oznámil vývoj telezoomu 100-400mm Di VC USD
, , aktualita
Tamron dnes oznámil vývoj nového telezoom objektivu 100-400mm F/4.5-6.3 Di VC USD (Model A035). Novinka je určena pro full frame zrcadlovky a má být nejlehčím objektivem ve své třídě s hmotností lehce přes 1,1 kg.
K oblíbeným
reklama
Výrobce objektivů Tamron oznámil, že chystá nový telezoom 100-400mm F/4.5-6.3 Di VC USD (Model A035). Využít jej budou moct i full frame zrcadlovky Canon a Nikon. V optické konstrukci nalezneme 3 LD členy minimalizující různé formy aberací, povrchovou úpravu eBAND, která snižuje vznik odlesků i fluorovým povrchem pro menší ulpívání nečistot. Nechybí ani optická stabilizace obrazu VC a řídící jednotka Dual MPU pro rychlejší a přesnější řízení autofokusu.
 
Tamron 100-400mm F/4.5-6.3 Di VC USD
 
S hmotností 1115 gramů by dle výrobce mělo jít o nejlehčí objektiv ve své třídě. Objektiv je schopen ostřit ze vzdálenosti 1,5 metru a dosáhnout tak 1:3,6 (0,28×) zvětšení. Kompatibilní je i s 1,4× telekonvertorem od Tamronu a konzolí TAP-in. Nechybí ani možnost si zakoupit závit pro stativ kompatibilní se systémem Arca Swiss. Samozřejmostí je zvýšená odolnost vůči vlhkosti. Finální uvedení je plánováno do konce roku 2017.
 
Zdroj: tamron.eu


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Vědci vyvinuli algoritmus pro korekci zplošťelých hlav v rozích Vědci vyvinuli algoritmus pro korekci zplošťelých hlav v rozích
Širokoúhlé objektivy nepříjemně zplošťují hlavy v rozích obrazu. Stávající metody pro korekci sice vylepšují vzhled lidských tváří, ale vnáší zase jiné artefakty. Nová metoda společnosti Google a vědců z MIT má toto vyřešit.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Velký investor by chtěl oddělit divizi senzorů od Sony Velký investor by chtěl oddělit divizi senzorů od Sony
Společnost Sony je největším výrobcem obrazových snímačů a jeden z největších investorů této společnosti by uvítal, kdyby se divize čipů od Sony úplně oddělila. To však nemusí být úplně dobrý nápad.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Adobe vyvíjí AI, která pozná falešné portréty upravené Photoshopem Adobe vyvíjí AI, která pozná falešné portréty upravené Photoshopem
Adobe Research a UC Berkeley společně vyvíjí systém umělé inteligence, jehož úkolem je rozpoznávat modifikace portrétů provedené Photoshopem a najít tak falešné portréty. Dokonce je má umět i vrátit zpátky.
15.6.2019, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Fotograf na svých snímcích ztvárňuje hranici mezi dětstvím a dospělostí Fotograf na svých snímcích ztvárňuje hranici mezi dětstvím a dospělostí
Německý fotograf pracuje na nové sérii, která má za úkol na jednotlivých fotografiích zobrazovat hranici mezi dětstvím a dospělostí. Chce tím poukázat na to, co se stane s dětskými sny, až člověk vyroste. 
13.6.2019, aktualita, Kateřina Hoferková
Sony přichází s teleobjektivem FE 600mm F4 GM OSS Sony přichází s teleobjektivem FE 600mm F4 GM OSS
Druhou novinkou společnosti Sony v teleobjektivech je nový model FE 600mm F4 GM OSS (SEL600F40GM). Přináší překvapivou světelnost F4 při 600mm ohniskové vzdálenosti, což dává tušit, že půjde o obrovský a těžký objektiv.
12.6.2019, aktualita, Milan Šurkala30 komentářů