www.digimanie.cz
>
>
>
>

Tamron oznamuje vývoj ultrazoomu 18-300mm pro APS-C CSC

Tamron oznamuje vývoj ultrazoomu 18-300mm pro APS-C CSC
, , aktualita
Společnost Tamron oznámila, že chystá nový ultrazoomový objektiv pro dva APS-C CSC systémy. Konkrétně jde o objektiv 18-300mm a bajonety Sony E a Fujifilm X. Těšit se tak můžeme na velkorysý 16,6× zoom.
K oblíbeným
reklama
APS-C CSC fotoaparáty od Sony a Fujifilmu budou moci v budoucnu využívat nového ultrazoomového objektivu od společnosti Tamron. Ta totiž oznámila vývoj nového modelu 18-300mm F/3.5-6.3 Di III-A VC VXD (Model B061). Nabídne tak cca 16,6× optický zoom v přepočteném rozsahu od 27 do 450 mm.
 
Tamron 18-300mm F/3.5-6.3 Di III-A VC VXD (Model B061)
 
Pro zaostřování zde bude použit lineární motorek VXD a zajímavostí bude schopnost ostřit už od 15 cm na nejširší ohniskové vzdálenosti. To má zajistit nadprůměrné zvětšení 1:2, počítat ale budete muset s širokým úhlem záběru. Tamron slibuje nejlepší optickou kvalitu ve své třídě a nadprůměrnou optickou stabilizaci obrazu. Objektiv by měl být současně relativně kompaktní a odolný vůči vlhkosti. Fluorový povrch přední čočky má zajistit lepší odpuzování nečistot a chybět nemá ani zámek zoomu. Z dalších parametrů víme to, že má využívat 67mm filtry. Pokud jde o uvedení, to má proběhnout někdy na podzim.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vaonis Hyperia: hvězdářský fotoaparát s 61MPx full frame čipem Vaonis Hyperia: hvězdářský fotoaparát s 61MPx full frame čipem
Pokud máte rádi astrofotografii a opravdu hodně peněz na účtu, mohl by se vám líbit hvězdářský fotoaparát Vaonis Hyperia. Ten je vybaven full frame snímačem Sony s velmi vysokým rozlišením 61 megapixelů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Doporučené fotoaparáty: září 2021 Doporučené fotoaparáty: září 2021
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Dnes, článek, Milan Šurkala56 komentářů
ProGrade uvedl kartu CFexpress Type A s kapacitou 160 GB ProGrade uvedl kartu CFexpress Type A s kapacitou 160 GB
Od společnosti ProGrade Digital jsme se dočkali nové paměťové karty CFexpress Type A. Tento typ zatím využívá jen málo fotoaparátů, nabízí však vysoké přenosové rychlosti. V tomto případě až 800 MB/s.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
7Artisans uvedl objektiv 25mm f/0.95 pro APS-C a MFT 7Artisans uvedl objektiv 25mm f/0.95 pro APS-C a MFT
Dalším novým objektivem v nabídce společnosti 7Artisans je extrémně světelný model 25mm f/0.95. Ten je určen pro fotoaparáty se snímačem Micro Four Thirds nebo APS-C. Dovoluje tak dosažení velmi malé hloubky ostrosti.
20.9.2021, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
O novinky Canonu je zájem: přidány na seznam nedostatkového zboží O novinky Canonu je zájem: přidány na seznam nedostatkového zboží
Canon před několika dny představil nový fotoaparát EOS R3 a také dva objektivy, kompaktní 16m F2.8 a telezoom 100-400mm. O novinky je velký zájem, výroba bude mít podle všeho problém, a prodlužují tak seznam nedostatkového zboží.
20.9.2021, aktualita, Milan Šurkala