Techart TZC-01: adaptér objektivů Canon EF na Nikon Z

Techart TZC-01: adaptér objektivů Canon EF na Nikon Z
, , aktualita
Techart představil další zajímavý adaptér. Tentokrát jde o model TZC-01, který je určen pro fotoaparáty Nikon Z a umožňuje použití objektivů Canon EF. Navíc podporuje kompletní komunikaci s tělem, tedy i stabilizaci, autofokus a další.
K oblíbeným
reklama
Společnost Techart je výrobcem adaptérů a nyní uvádí další novinku, model TZC-01. Tento adaptér je určený pro fotoaparáty Nikon Z, a to pochopitelně jak full frame, tak i APS-C. S jeho pomocí se dají používat objektivy ze zrcadlovek Canon s bajonetem EF. Majitelé tak mohou využít širokou škálu již existujících objektivů. Navíc, nemusí jít zdaleka jen o objektivy Canonu. Podporovány jsou pochopitelně i objektivy s bajonetem EF od Sigmy, Tamronu, Tokiny nebo Zeissu.
 
Techart TZC-01
 
Díky plné podpoře elektronické komunikace je možno využívat záznam dat do EXIFu, autofokus, mechanickou stabilizaci nebo ovládání clony. Zajímavostí je i pomocné tlačítko pro zapamatování si a vyvolání zaostřovací vzdálenosti. Cena adaptéru byla stanovena na $249 a na stránkách výrobce také naleznete seznam podporovaných objektivů.
 
Techart TZC-01
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Video: Krokodýl vyděsil turisty, kteří se s ním fotografovali Video: Krokodýl vyděsil turisty, kteří se s ním fotografovali
Zaměstnanci safari parku v Austrálii si udělali legraci ze skupiny šesti turistů, kteří si chtěli pořídit fotografii s krokodýlem. Krokodýl sklapl čelisti návštěvníkům za zády a ti vyděšeně utekli.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Tamron uvedl telezoom 70-300mm F4.5-6.3 pro Sony E/FE Tamron uvedl telezoom 70-300mm F4.5-6.3 pro Sony E/FE
Novinkou společnosti Tamron je nový objektiv typu telezoom 70-300mm f/4.5-6.3 Di III RXD (Model A047). Ten je určen pro full frame CSC fotoaparáty Sony, přičemž nabídne kompaktní rozměry a nízkou hmotnost.
25.9.2020, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
Údajně se objeví Fujifilm X-S10, levnější kompaktní model s IBIS Údajně se objeví Fujifilm X-S10, levnější kompaktní model s IBIS
Na Internetu se objevily další zajímavé zprávy ohledně připravovaných produktů. Má se jednat o rozměrově menší model Fujifilm X-S10, který má do středním cenové kategorie přinést stabilizaci (IBIS).
25.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Objevují se uniklé specifikace Nikonů Z6s a Z7s se 4K60p Objevují se uniklé specifikace Nikonů Z6s a Z7s se 4K60p
Už nějakou dobu se mluví o příchodu nových CSC fotoaparátů Nikon Z6s a Z7s, jejichž hlavní změnou má být podpora 4K60p videa. Dostanou ale i několik dalších změn, které prozrazují další úniky.
24.9.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Alice: Micro Four Thirds fotoaparát s AI, který "rozšiřuje" smartphony Alice: Micro Four Thirds fotoaparát s AI, který "rozšiřuje" smartphony
Britský startup připravuje nový fotoaparát Alice patřící do kategorie Micro Four Thirds. Ten bude výrazně spoléhat na umělou inteligenci, ale to nebude jediná zajímavost. Jeho displejem totiž bude obrazovka telefonu.
24.9.2020, aktualita, Milan Šurkala15 komentářů