www.digimanie.cz
>
>

To naštve: Lidé čekali hodiny na Hogwarts Express, výhled zakryl jiný vlak

To naštve: Lidé čekali hodiny na Hogwarts Express, výhled zakryl jiný vlak
, , aktualita
Snad každý fotograf to zná, že se dlouho nic neděje a v době, kdy se má konečně stát to, nač celou dobu čeká, něco to zkazí. Podobně naštvané byly asi desítky, ne-li stovky lidí čekající na průjezd vlaku Hogwarts Express, který nebyl vidět kvůli jinému vlaku.
K oblíbeným
reklama
Harry Potter má spoustu fanoušků a s tím se pochopitelně veze i zájem o různé věci spojené s jeho světem, např. slavný vlak Hogwarts Express. Tento vlak se občas objeví i na veřejnosti, což se stalo i toto pondělí. Vlak měl projíždět Skotskem a není divu, že si na jeho cestu počkaly stovky lidí. Jedno z míst, kde se objevilo mnoho snímkuchtivých fanoušků, byla železniční stanice Drumry v Clydebanku. Někteří zde přišli i o několik hodin dříve, aby měli zajištěno to nejlepší místo pro pořízení snímku nebo natočení videa. Nešlo to však zrovna podle plánu.
 
 
Co čert nechtěl, zrovna v okamžiku, kdy se slavný parní vlak přiblížil k nádraží, v opačném směru projela běžná souprava s cestujícími do Edinburghu a celé jedné polovině čekajících tak zakryla výhled. Když zmizela z výhledu, pryč byl už i Hogwarts Express. Jsou to situace (tzv. fotobombing), které zná každý fotograf a některé jsou zvláště "vyvedené". Jednou ze slavných je např. i demolice Georgia Dome, kterou podobně zhatil projíždějící autobus. Ten si zastávku i délku stání vybral také na sekundu přesně.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Doporučené fotoaparáty: říjen 2020 Doporučené fotoaparáty: říjen 2020
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Dnes, článek, Milan Šurkala56 komentářů
7artisans uvádí supersvětelný objektiv 35mm f/0.95 7artisans uvádí supersvětelný objektiv 35mm f/0.95
Na trhu se supersvětelnými objektivy se objevuje nový kousek od společnosti 7artisans. Jde o objektiv 35mm f/0.95 určený pro fotoaparáty s APS-C senzorem. Dostupný bude pro mnoho CSC bajonetů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
OmniVision uvedl OV64A, čip s "velkými" 1,0µm pixely a 4K/120p OmniVision uvedl OV64A, čip s "velkými" 1,0µm pixely a 4K/120p
OmniVision přichází s novým 1/1,34" snímačem pro mobilní telefony, modelem OV64A. Ten je docela zajímavý. Na dnešní dobu má poměrně velké 1,0µm pixely, tedy něco, co bychom ještě nedávno označili za supermalé.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Roadmapa objektivů od Fujifilmu přidává 18mm F1.4 a 70-300mm Roadmapa objektivů od Fujifilmu přidává 18mm F1.4 a 70-300mm
Fujifilm aktualizoval svou roadmapu připravovaných objektivů o dva nové kousky. Díky nim by počet objektivů měl vzrůst už na 37. Přibude vysoce světelný širokoúhlý 18mm objektiv i telezoom 70-300mm.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fujifilm aktualizuje objektiv XF 10-24mm F4 R OIS WR Fujifilm aktualizuje objektiv XF 10-24mm F4 R OIS WR
Společnost Fujifilm vydala aktualizovanou verzi svého objektivu Fujinon XF 10-24mm F4 R OIS WR. Ten dostává zvýšenou odolnost i výkonnější optickou stabilizaci. Zapracovalo se i na hmotnosti a ovládání.
18.10.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář